کاغذ دیواری

مشخصات کاغذ دیواری ارزان

کاغذ دیواری ارزان

کاغذ دیواری ارزان دغدغه بسیاری از مشتریانی که به دکور چوب مراجعه می‌کنند ، آن‌ها سوالشان این است که کاغذ دیواری ارزان را چگونه می‌توانند تهیه کنند . ما قبل از پاسخ به این سوال به همه مشتریان این پاسخ را می‌دهیم که هیچ ارزانی بی‌علت نیست . البته ناگفته نماند که قیمت مناسب با قیمت ارزان تفاوت دارد ، بسیاری از آلبوم های کاغذ دیواری هستند که نسبت به سایر آلبوم‌ها قیمت مناسبی دارند . اما احتمال اینکه این گومه کاغذ دیواری‌ها به اصطلاح «ته انباری» باشند زیاد است.

کاغذ دیواری ته انباری

کاغذ دیواری از آنجایی که کالایی لوکس است و طرح‌های زیادی دارد ، پس از مدتی که آلبوم آن پخش شد ، طرح‌های آلبوم اصطلاحا از مد افتاده و میزان فروشش به تدریج کاهش می‌یابد . واردکنندگان ، یک سری از طرح‌های کم فروش آلبوم را پس از پخش چندین ماهه به فروش نرفته‌اند را اصطلاحا ته انباری می کنند .

یعنی بدین صورت که طرح‌های فروش نرفته را به قیمت خرید و یا گاها کمتر از قیمت خرید به حراج گذاشته تا انبار خود را خالی کنند . طبیعتا کدهای باقی مانده کدهایی هستند که از نظر طرح و رنگ جذابیت دیگر طرح‌ها را را نداشته ، اصطلاحا به این کاغذ دیواری‌ها ، کاغذ دیواری پروژه ای گفته می‌شود.

کاغذ دیواری ارزان ایرانی

نوع دیگری از کاغذ دیواری ارزان ، کاغذ دیواری‌های ایرانی هستند . کاغذ دیواری‌های ایرانی که سابقه طولانی در تولید کاغذ دیواری دارند . از نظر قیمت نیز جزو کاغذ دیواری‌های ارزان قیمت به حساب می‌آیند . کاغذ دیواری‌های ایرانی با بهبود کیفیت و طرح‌های خود در حال نزدیک شدن به رقبای چینی ، کره‌ای و اروپایی هستند .

یکی دیگر از عواملی که باعث شده قیمت برخی کاغذ دیواری‌ها نسبت به نمونه‌های مشابه خود ارزان به حساب بیاید ، جنس کاغذ است . کاغذ دیواری‌هایی که کاغذ آن‌ها نامرغوب باشند ، در دسته کاغذ دیواری ارزان طبقه بندی می‌شوند . در کشور چین نیز برخی از کاغذ دیواری‌های PVC را از مواد بازیافتی ساخته که این عامل باعث می‌شود تا کاغذ دیواری نامرغوب گردد .

همچنین این عامل باعث می‌شود تا کاغذ دیواری چسب‌پذیری مناسبی نداشته و برای سلامتی هم مضر باشد . این کاغذها قیمت بسیار ارزانی داشته که متاسفانه برخی از تجار برای سود بیشتر اقدام به واردات این کاغذ دیواری‌ها می‌کنند . همان‌طور که در ابتدای مقاله هم گفته شد هیچ ارزانی بی‌علت نبوده و کاغذ دیواری‌های ارزان قیمت احتمالا اشکالاتی دارند .

ارزان ترین کاغذ دیواری

هرچه پول بدهید آش می خورید. بله کاملا شفاف عرض می کنم، عناوینی چون ارزان ترین کاغذ،کاغذ ارزان،کاغذ به قیمت گمرک و… همه عناوینی هستند که به نوعی خبر از بی کیفیتی جنس می دهند. در حال حاظر هر رول کاغذ دیواری با ۷۰۰۰ تومان گمرکی و حداقل ۳ هزار تومان هزینه حمل و …به شکل می شود که به قیمت ۱۵۰۰۰ ت.مان فروخته می شود؟ البته ناگفته نماند که بسیاری از شرکت ها موقعی که آلبومی را بخواهند منقضی کنند ته بارو به اصطلاح ته انباری آن را به قیمت حراج می گذارند که در بسیاری از موارد کاغذ هایی با جنس هایی عالی هستند که این مورد مستثنی می باشد.

ارزان ترین کاغذ دیواری ها را در کاغذ دیواری های ته انباری شرکت ها بخرید.

شایان ذکر است که کاغذی که ته انباری می شود طبیعتا در آن نباید دنبال طرح ها و رنگ های خاص و زیبا گشت زیرا قبلا آن طرح ها و رنگ ها به نوعی به فروش رسیده اند. موضوع بعدی بحث کشورهای تولید کننده است، عمدتا کاغذ هایی که در ایران هستند از چین،اروپا و یا کره به ایران می آیند.

خرید کاغذ دیواری های چینی و کره ای به نوعی کاغذهای ارزان قیمت محسوب می شوند و کاغذ های اروپایی کاغذ های اصیل و گران هستند. هرچند که به تازگی یک سری از شرکت ها تمامی کاغذ های اروپایی را کپی می کنند و به قیمت ارزان در بازار به فروش می رسانند. نوع دیگری از کاغذ دیواری هستند که در ایران تولید می شوند و به نوعی ارزان ترین کاغذ های موجود دربازار هستند. برای جاهایی که صرفا دنبال ارزان ترین هستند این کاغذها پیشنهاد می شود. دکور چوب با واردات کاغذ دیواری با برند گرند دیزاین با کیفیت ترین و زیباترین کاغذ دیواری ها را به مشتریان محترم عرضه می نماید.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. سلام
    برای یک پروژه مقدار زیادی کاغذ دیواری نیاز داریم، امکان راهنمایی دارید چکار باید بکنیم؟؟

    1. سلام
      برای پروژه ها شرکت دکور چوب پیشنهادات ویژه و مناسبی برای کاغذ دیواری داره که می تونید برای پروژه هاتون از اون استفاده کنید.برای پروژه هایی که حجم زیادی دارند می تونیم به دوشکل قراردادی و یا تحویل در گمرک با پروژه ها همکاری داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا