کاغذ دیواری

کاغذ دیواری برای ویلا، سوئیت و باغ ویلا

کاغذ دیواری ویلا

امروزه کاغذ دیواری ها به یکی از اجزای اصلی دکوراسیون ها مبدل گردیده اند. کاغذ دیواری ها با ویژگی هایی از قبیل تنوع طرح و تنوع رنگ و همین طور جنس کاغذهای مختلف موجب گردیده اند که در همه جا استفاده گردند. یکی از مکان هایی که مشتریان دکورچوب برای خرید کاغذ دیواری به آن مراجعه می کنند، برای ویلا هاست.

حال سوالی که پیش می آید این است که: از کدام طرح ها برای کاغذ دیواری ویلا استفاده می شود؟ چه رنگی  برای خرید کاغذ دیواری برای ویلا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد؟ از کدام برند کاغذ دیواری برای ویلا استفاده نماییم؟ جنس کاغذ دیواری که برای ویلا مورد استفاده قرار می گیرد چه جنسی باشد بهتر است؟ قیمت کاغذ دیواری مورد استفاده در ویلا چقدر است؟ این ها بخشی از سوالاتی است که مشتریان دکورچوب از ما می پرسند که در این مقاله سعی می کنیم به همه این ها پاسخ دهیم.

کاغذ  دیواری برای ویلا چه ویژگی بایستی داشته باشد؟

همان طور که در بالا هم مطرح گردید، کاغذ دیواری ها ورقه های طرح دار و رنگی از کاغذ هستند که برای پوشاندن دیوارهای مختلف از آنها استفاده می کنند این کاغذ دیواری ها انواع بسیاری دارند که شما می توانید آلبوم های مختلفی از طرح های کلاسیک و مدرن مانند طرح های آلبوم های کاغذ دیواری ایوانکا، آنابلا و ملانیا را که جزو بهترین کاغذ دیواری های شرکت دکورچوب هستند را مشاهده کنید.

استفاده کردن از کاغذ دیواری در اکثر دکورهای داخلی به عنوان یکی از پایه های اصلی دکوراسیون به حساب می آید. کاغذ دیواری ها متنوع هستند و نصب کردنشان سریع آسان و کم هزینه است. طراحی وجود ندارد که تاثیر یک کاغذ دیواری مناسب  را بر طراحی داخلی خانه و باغ ویلا در نظر نداشته باشد. موضوعی که در زمینه کاغذ دیواری و طرح و نقش آن ها برای طرحان و معماران و همچنین دکوراتورها وجود دارد این است که نمی توان کاغذ دیواری ها را در طراحی ها در نظر نداشت.

بهترین کاغذ دیواری های مناسب برای ویلا

امروزه معماران و طراحان ساختمان ویلاهایی را که می سازند علاوه بر نمای بیرونی به دکوراسیون داخلی آن نیز توجه بسیاری می کنند. ویلاها معمولا ساختمان های بزرگ و حیاط داری هستند که فضای مناسبی از فضای سبز را هم به همراه دارند معمولا این ویلاها از سنگ و چوب ساخته می شوند استفاده از کاغذ دیواری برای ویلا یکی از مواردی می باشد که به ویلا روح تازه ای می دهد.

برای دکور کردن ویلا ها معمولا دو سبک متفاوت مدرن و سنتی در نظر گرفته می شود با توجه به دکوراسیون داخلی باید طرح کاغذ دیواری مورد نظرمان را انتخاب کنیم. در سبک های مدرن معمولا از طرح های هندسی و اسپرت و یا کاغذ دیواری با طرح روزنامه ای استفاده می کنند. برای ویلاهای با دکوراسیون سنتی کاغذ دیواری با طرح گل و یا کاغذ دیواری با گل های داماسک و یا ساده در اولویت انتخاب قرار بگیرد.

از چه جنسی از کاغذ دیواری برای ویلا استفاده نماییم؟

ویلاها معمولا در مکان های با رطوبت بالا هستند، به همین دلیل اگر رطوبت خیلی بالا باشد سعی کنید از کاغذ دیواری هایی استفاده نمایید که جنس آن ها در برابر رطوبت مقاومت بالایی داشته باشد. کاغذ دیواری آنابلا شرکت دکورچوب این قابلیت را دارد که در هر محیطی مورد استفاده قرار بگیرد.

استفاده از کاغذ دیواری با طرح چوب برای ویلا ها

معمولا ویلاهایی که از متریال چوبی ساخته شده باشد و پارکت شده باشد کاغذ دیواری طرح چوب گزینه ی مناسبی برای ایجاد فضای چوبی محیط داخلی شان می باشد. کاغذ دیواری با طرح چوب امروزه تنوع بالایی پیدا کرده و استفاده از کاغذ دیواری ویلا با طرح چوب می تواند به محیط گرما بخشیده و فضای بسیار خاصی ایجاد نماید.

کاغذ دیواری با طرح سنگ برای ویلا

بسیاری از ویلا ها هستند که متریال استفاده شده در ساختن شان از سنگ بوده و نمای بیرونی ساختمان از جنس سنگ و سرامیک می باشد برای این محیط کاغذ دیواری های مختلفی از طرح های سنگی و برجسته و آجری وجود دارد که می توانیم به جای نماهای سنگی ویلا از آن استفاده کنیم که باعث پایین آمدن هزینه های ساخت می شوند زیرا همان طور که قبلا گفتیم هزینه ی نصب کاغذ دیواری نسبت به هزینه نصب سنگ بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

کاغذ دیواری با طرح سنتی برای ویلا

نماهای سنتی نیز برای ویلاهای ایرانی ها فضای بسیار جالبی می باشد استفاده کردن از طرح های اسلیمی و سنتی برای کاغذ دیواری ویلا می تواند حس و حال دوران گذشته و قدیمی را زنده کند ولی باید توجه داشت استفاده از کاغذ دیواری سنتی برای همه ی دیوار های ویلا مناسب نیست بلکه باید بخش هایی را در نظر بگیریم و روی آن قسمت مانور بدیم تا چشم مان از طرح های شلوغ آن خسته نشود.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا