والپیپر

کاغذ دیواری دخترانه

کاغذ دیواری بچه گانه دخترانه

کاغذ دیواری دخترانه موضوع این مقاله از وبسایت مجله دکورچوب میباشد، برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خودتان قطعاً با کمی تحقیق و بررسی خواهید دانست که چه طرحی می تواند مناسب ترین طرح برای اتاق باشد اما آیا در مورد اتاق کودکان هم کار به همین سادگی ست.

کاغذدیواری مناسب دختران

باید بگویم که گرچه انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودکان هم می تواند برای شما ساده باشد اما این بدان معنا نیست که کودکتان هم به اندازه خودتان از طرح کاغذ دیواری لذت کافی خواهد برد. در این بین انتخاب کاغذ دیواری دخترانه می تواند کمی سخت تر باشد، زیرا تنوع این نوع از طرح ها بالاست و انتخاب بین آنها می تواند کار سختی باشد.

رنگ کاغذ دیواری دخترانه

با توجه به پیچیدگی هایی که در دنیا خانم ها و دختران وجود دارد شاهد تنوع سلیقه و به تبع آن تنوع رنگ در بین کاغذ دیواری های اتاق دختران هستیم. اما به طور کلی می توان گفت اصلی ترین رنگ در کاغذ دیواری دخترانه رنگ صورتی است و  کاغذ دیواری صورتی یکی از پرفروش ترین کاغذ دیواری ها در بین سایر رنگ ها است.

طرح های کاغذ دیواری دخترانه

طرح های کاغذ دیواری بچه گانه دخترانه نسبت به سایر طرح های دیگر آن بیشتر استقبال می شود و مورد استفاده قرار می گیرد از جمله این طرح ها شامل مواردی که در ادامه معرفی میکنیم، میشوند:

کاغذ دیواری عروسکی

یکی از پرفروش ترین طرح هایی که در اتاق دختران می توان از آن استفاده کرد، طرح های شخصیت های کارتونی ست. مثلاً هلو کیتی، میکی موز و طرح هایی از این دست. این نوع از کاغذ دیواری ها بسیار مورد توجه بچه ها قرار می گیرد.

کاغذ دیواری طرح شخصیت کارتونی

حتما بخوانید: کاغذ دیواری طرح هلو کیتی

کاغذ دیواری هندسی

همانطور که قبلاً هم گفتیم کاغذ دیواری های طرح هندسی به طور کلی این روزها مورد توجه قرار گرفته اند این موضوع در مورد کاغذ دیواری های طرح دخترانه هم مشهود است. ویژگی مثبت این طرح از کاغذ دیواری این است که با بزرگتر شدن کودکتان نیازی به تعویض آنها نخواهید داشت زیرا این طرح ها را می توان تا سنین بالاتر نیز به کار برد.

کاغذ دیواری آبرنگی

کاغذ دیواری آبرنگی هم یکی دیگر از طرح های زیبا برای اتاق دختران است. این نوع از کاغذ دیواری ها می تواند با افزودن رنگ های مختلف فضای اتاق کودکتان را شاد جلوه دهد. همچنین، خوبی طرح های آبرنگی این است که خسته کننده نمی شوند.

کاغذ دیواری اتاق دختران آبرنگی

کاغذ دیواری خال خالی

کاغذ دیواری خال خالی هم یک انتخاب مناسب دیگر برای اتاق دختربچه هاست. این طرح به دلیل سادگی خیلی خوب با محیط اطراف ست می شود و از همه مهم تر با گذشت زمان برای کودکتان خسته کننده نمی شود.

کاغذ دیواری کاکتوسی

طرح های کاکتوسی نیز از طرح های زیبا برای اتاق دختران است، این طرح در رنگ های متنوع موجود هستند و زیبایی فوق العاده ای دارند. همچنین این طرح برای اتاق پسران هم کاربرد دارد و می توان از آن در سنین بالاتر و نوجوان ها نیز استفاده کرد.

کاغذ دیواری طرح کاکتوس

کاغذ دیواری دخترانه برای اتاق خواب را چگونه انتخاب کنیم ؟

اکثر مواقع پس از تغییر کاغذ دیواری حال و پذیرایی نوبت عوض کردن و خرید کاغذ دیواری اتاق خواب ها فرا می رسد . در هر خانه ای اعضا خانواده  علاوه بر زیبایی و تغییر و تحول در دکوراسیون قسمت های اصلی منزل شان در فکر تغییر دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها هستند و با توجه به جنسیت فرد و روحیات و خلقیاتی که دارد بنا به سلیقه او اتاق خوابش را تزئین می کنند.

طبیعی است که وقتی وارد اتاق خوابی شوید به راحتی متوجه جنسیت و سن وسال فرد می شوید ، مخصوصا اگر اتاق خواب با تم رنگ ملایم باشد حتما متوجه می شوید وارد اتاق یک دختر خانم شده اید.

کاغذ دیواری اتاق خواب باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

همان طور که گفتیم اتاق خواب یکی از بخش های مهم در دکوراسیون داخلی منزل محسوب می گردد. از انجا که رنگ ها بر سلامت رو ح و روان انسان تاثیر مستقیم و به سزایی دارند باید در انتخاب رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب دقت کافی داشته باشید و در زمان خرید کاغذ دیواری برای اتاق خواب دختران حتما به رنگ مورد علاقه اش و طرح هایی که مورد پسند او است توجه داشته باشید.

کاغذ دیواری خال خالی

در زمان خرید کاغذ دیواری دخترانه رنگ بندی های سایر وسایل اتاق خوابش را هم مد نظر داشته باشید تا از نظر هارمونی بین رنگ کاغذ دیواری با رنگ سایر وسایل اتاق خوابش هماهنگی رنگ ها با هم حفظ شود .

می توانید کاغذ دیواری اتاق خواب دخترتان را با توجه به سن فعلی اش تعیین کنید و هر یک سال یا دو سال ان را تغییر دهید ولی اگر از نظر اقتصادی می خواهید چنین کاری را انجام ندهید می توانید پیشنهادات مناسب تری پیش رویش بگذارید تا پس از یکی دوسال و با بیشتر شدن سنش دیگر مجبور به تغییر کاغذ دیواری اتاق خوابش نشوید .

برای کاغذ دیواری دخترانه چه رنگی مناسب است؟

دخترها با توجه به روحیه لطیف و حساسی که دارند در درجه اول سراغ رنگ صورتی روشن و گروه های رنگی وابسته به ان می روند و حتی در رنگ بندی لباس های خود حتما از رنگ صورتی استفاده می کنند .

اکثرا دخترها علاقه زیادی به رنگ های صورتی و قرمز دارند و در اکثر کاغذ دیواری های دخترانه شما رد پای این دو رنگ را قطعا شاهد خواهید بود و پس از ان رنگ های بنفش و ابی را خواهید دید . ولی در هر حال در زمان خرید کاغذ دیواری ، انتخاب رنگ ان را به دخترتان واگذار کنید ، با این کار بهتر می توانید پی به روحیات او ببرید .

کاغذ دیواری دخترانه ساده

با توجه به اینکه جلو تر خدمت تان گفتیم ممکن است بخواهید کاغذ دیواری اتاق خواب دختران را به شکلی انتخاب کنید تا مجبور نباشید هر سال کاغذ دیواری اتاق خواب او را عوض کنید ؛ یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما خرید کاغذ دیواری ساده است؛ با استفاده از کاغذ دیواری ساده و تک رنگ به راحتی می توانید از نظر هارمورنی بین وسایل اتاق خوابش هماهنگی را ایجاد کنید و تا سال ها بدون هیچ دغدغه ای از ان استفاده کنید .

ممکن است بعضی از دختر خانم ها فکر کنند استفاده از کاغذ دیواری تک رنگ بعد از مدتی دل شان را خواهد زد ولی باید خدمت شان عرض کنیم که کاغذ دیواری های تک رنگ موجود در شرکت دکورچوب به نحوه ی طراحی زمینه شان انجام شده است که در دراز مدت با ان احساس خوب و خوشایندی را تجربه خواهید کرد.

برای کاغذ دیواری دخترانه چه جنس و چه برندی مناسب است ؟

اگر می خواهید از خرید خود رضایت داشته باشد حتما به کیفیت جنس و برند کاغذ دیواری مد نظرتان حتما توجه داشته باشید . یکی از بهترین برندهای کاغذ دیواری موجود در بازار، برند گرند دیزاین و همچنین کاغذ دیواری های تک رنگ البوم کاغذ دیواری PUTIN خاص و منحصر به فرد است.

کاغذ دیواری طرح هندسی

از ویژگی های خوب این دو برند طول عمر زیاد و قابلیت شستشو ان است و با تنوع طرح و رنگ های زیاد آپشن های انتخاب شما را زیاد می کند و به راحت تر می توانید رنگ مناسب خود را انتخاب کنید.

قیمت کاغذ دیواری دخترانه برای اتاق خواب به چه صورت است؟

نحوه محاسبه قیمت خرید کاغذ دیواری با در نظر گرفتن متراژ اتاق خواب یا مکان مورد نظر شما و با توجه به جنس و کیفیت کاغذ دیواری انتخابی تان صورت می گیرد. هرگز به ارزانی قیمت های کاغذ دیواری توجه نکنید و به دنبال خرید کاغذ دیواری ارزان نباشید و ان را ملاک خرید خود قرار ندهید.

ملاک خریدتان اگر جنس، کیفیت، کارایی، نحوه نظافت کاغذ دیواری باشد و با کسب اطلاعات کافی در مورد شناسایی کاغذ دیواری مرغوب، پس از خرید تا سال ها از انتخاب و خریدتان راضی و خشنود خواهید بود، پس برای این موضوع لازم است تا علائم کاغذ دیواری و راهنمای اختصاری ان را بشناسید.

قیمت خرید اینترنتی کاغذ دیواری دخترانه

قیمت کاغذ دیواری دخترانه با توجه به تنوع طرح و رنگ های و براساس جنس و میزان کیفیتی آن تخمین زده می شود. بعضی از مشتریان ما مستقیماً به شرکت دکورچوب مراجعه می کنند و از نزدیک آلبوم های کاغذ دیواری را بررسی می کنند و از بین نمونه طرح های کاغذ دیواری دخترانه با توجه به سن فرزندشان یکی از نمونه طرح ها را انتخاب می کنند.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا