والپیپر

کاغذ دیواری راهرو و راه پله

کاغذ دیواری مخصوص راه پله

کاغذ دیواری برای راهرو و راه پله موضوع این مقاله از مجله دکورچوب میباشد، زمانی که میخواهیم خرید کاغذ دیواری راهرو و راه پله را انجام دهیم، سوال هایی به شکل زیر پیش می آیند: چه رنگ کاغذ دیواری برای مسیر راه و یا راه پله‌ مان انتخاب کنیم ؟ از چه طرحی استفاده نماییم؟ طرح داماسک، مدرن یا سه بعدی؟ از کاغذ دیواری طرح‌دار استفاده کنیم یا کاغذ دیواری ساده؟

از کاغذ دیواری pvc استفاده کنیم یا کاغذ دیواری نان وون؟ از کاغذ دیواری گران قیمت استفاده کنیم و یا کاغذ دیواری ارزان قیمت؟ بسیاری از مشتریان که به شرکت دکورچوب برای انتخاب کاغذ دیواری راهرو و راه پله مراجعه می کنند، از این دست سوالات برایشان پیش می آید . در اینجا سعی می کنیم به شکلی کامل به این سوالات پاسخ دهیم.

از چه رنگی برای کاغذ دیواری راهرو یا راه پله استفاده کنیم؟

انتخاب رنگ کاغذ دیواری از جمله موضوعاتی است که به دقت زیادی نیاز دارد،  به خصوص اگر این انتخاب برای محیط های باریک و کوچکی همچون راهرو و راه پله باشد . در مقالاتی که برای انتخاب رنگ ها نوشتیم، ذکر نمودیم که معمولا برای محیط های کوچک از کاغذ دیواری با طرح روشن استفاده می کنیم . هر چند که این قانون کلی نیست و بنا به طرح، دیگر المان های منزل همچون نرده های راه پله، دکوراسیون منزل و … نیز می توانند تغییر یابند .

رنگ های روشنی همچون سفید، نقره ای، کرم قهوه ای روشن ، طوسی و آبی روشن می توانند جزو اولین گزینه ها برای انتخاب کاغذ دیواری راهرو و راه پله باشند . ترجیحا در راهرو و راه پله از رنگ های تیره استفاده نکنید زیرا باعث می شود تا حس دلگیری در محیط ایجاد نماید.

از چه طرحی برای دیوارپوش های راهرو و راه پله استفاده کنیم ؟

برای استفاده از طرح، همانند استفاده از رنگ محدودیتی نداریم اما بنا به تجربه ای که در دکورچوب کسب کرده ایم طرح های ساده زیباتر جلوه می کنند. از طرفی طرح های کلاسیک و داماسک در راهرو و راه پله استفاده کمتری دارند . استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی طرح روشن نیز می تواند برای استفاده در راهرو و راه پله مفید باشد .

از کاغذ دیواری pvc استفاده کنیم و یا کاغذ دیواری نان وون؟

استفاده از کاغذ دیواری pvc و یا کاغذ دیواری نان وون تفاوت زیادی در راهرو و راه پله ندارند. اما از آنجایی که در این محیط های تردد زیاد بوده و همچنین امکان آسیب رسیدن و ضربه به کاغذ دیواری نیز بسیار است ؛ استفاده از کاغذ دیواری های ضخیم و pvc در اولویت انتخاب هستند.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید، جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره دکوراسیون داخلی رایگان میتوانید همین حالا از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا