کاغذ دیواری

کاغذ دیواری راهرو و راه پله

کاغذ دیواری مخصوص راه پله

زمانی که می‌خواهیم خرید کاغذ دیواری راهرو و راه پله را انجام دهیم، سوال‌هایی به شکل زیر پیش می آیند: چه رنگ کاغذ دیواری برای راهرو و یا راه پله‌مان انتخاب کنیم ؟ از چه طرحی استفاده نماییم؟ طرح داماسک، مدرن یا سه بعدی ؟ از کاغذ دیواری طرح‌دار استفاده کنیم یا کاغذ دیواری ساده ؟ از کاغذ دیواری pvc استفاده کنیم یا کاغذ دیواری نان وون؟ از کاغذ دیواری گران قیمت استفاده کنیم و یا کاغذ دیواری ارزان قیمت؟ بسیاری از مشتریان که به شرکت دکور چوب برای انتخاب کاغذ دیواری راهرو و راه پله مراجعه می کنند، از این دست سوالات برایشان پیش می‌آید . در اینجا سعی می‌کنیم به شکلی کامل به این سوالات پاسخ دهیم .

از چه رنگی برای کاغذ دیواری راهرو یا راه پله استفاده کنیم؟

انتخاب رنگ کاغذ دیواری از جمله موضوعاتی است که به دقت زیادی نیاز دارد . به خصوص اگر این انتخاب برای محیط‍‌های باریک و کوچکی همچون راهرو و راه پله باشد . در مقالاتی که برای انتخاب رنگ‌ها نوشتیم ، ذکر نمودیم که معمولا برای محیط‌های کوچک از کاغذ دیواری با طرح روشن استفاده می‌کنیم . هر چند که این قانون کلی نیست و بنا به طرح، دیگر المان‌های منزل همچون نرده‌های راه پله، دکوراسیون منزل و … نیز می‌توانند تغییر یابند .

رنگ‌های روشنی همچون سفید،نقره ای، کرم قهوه ای روشن ، طوسی و آبی روشن می‌توانند جزو اولین گزینه‌ها برای انتخاب کاغذ دیواری راهرو و راه پله باشند . ترجیحا در راهرو و راه پله از رنگ‌های تیره استفاده نکنید زیرا باعث می‌شود تا حس دلگیری در محیط ایجاد نماید.

از چه طرحی برای کاغذ دیواری راهرو و راه پله استفاده کنیم ؟

برای استفاده از طرح ، همانند استفاده از رنگ محدودیتی نداریم اما بنا به تجربه‌ای که در دکور چوب کسب کرده‌ایم طرح‌های ساده زیباتر جلوه می‌کنند . از طرفی طرح‌های کلاسیک و داماسک در راهرو و راه پله استفاده کمتری دارند . استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی طرح روشن نیز می‌تواند برای استفاده در راهرو و راه پله مفید باشد .

از کاغذ دیواری pvc استفاده کنیم و یا کاغذ دیواری نان وون؟

استفاده از کاغذ دیواری pvc و یا کاغذ دیواری نان وون تفاوت زیادی در راهرو و راه پله ندارند . اما از آنجایی که در این محیط‌ها تردد زیاد بوده و همچنین امکان آسیب رسیدن و ضربه به کاغذ دیواری نیز بسیار است ؛ استفاده از کاغذ دیواری‌های ضخیم و pvc در اولویت انتخاب هستند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا