کاغذ دیواری

کاغذ دیواری رنگی رنگی

کاغذ دیواری رنگی

خرید کاغذ دیواری رنگی جز کاغذ دیواری های پر طرف دار در بین تمامی افراد است. این نوع کاغذ دیواری معمولا به صورت تک رنگ است. یکی از مزیت های کاغذ دیواری رنگی این است که به راحتی می توان در فضا هماهنگی لازم را ایجاد کرد. بخاطر تک رنگ بودن این کاغذ دیواری به راحتی می توانید هارمونی خوبی را در بین سایر رنگ های محیط ایجاد کنید. البته نا گفته نماند که کاغذ دیواری رنگی منحصر به کاغذ دیواری تک رنگ نبوده و حتی کاغذ دیواری های طرح گل با رنگ های متنوع و همچنین کاغذ دیواری آبرنگی را هم شامل می شود.

به همین دلیل تصمیم داریم در این مقاله در مورد کاغذ دیواری تک رنگ و نحوه استفاده آن بیشتر توضیح دهیم.

چطور از کاغذ دیواری رنگی استفاده کنیم؟

کاغذ دیواری رنگی به سه گروه تقسیم می شود :

  • کاغذ دیواری تک رنگ ساده
  • کاغذ دیواری گلدار
  • کاغذ دیواری آبرنگی

مشخصات کاغذ دیواری رنگی رنگی برای اتاق

قبل از انتخاب رنگ کاغذ دیواری به نوع سبک چیدمانی منزل خود توجه کنید. اگر رنگ کاغذ دیواری و همه وسایل موجود در اتاق یک رنگ باشد اصلا جذابیتی را ایجاد نمی کند. با ایجاد تناض در بین رنگ ها و استفاده از رنگ های متضاد یا حتی هم خانواده و نزدیک بهم می توان محیط زیبا را طراحی کرد و ساخت. در تصویر زیر شما می توانید خانه ای با دکوراسیون مدرن را ببینید که در بین کاغذ دیواری آبی، مبل آبی تیره با میز و صندلی ها و همچنین قاب های سفید رنگ نصب شده بر روی دیوار هماهنگی و تعادل رنگ به خوبی حفظ و رعایت شده است.

کاغذدیواری رنگی شاد

اگر هنوز در انتخاب کاغذ دیواری رنگی مناسب مردد هستید و نمی دانید سراغ کدام رنگ بروید بهتر خواهد بود بهترین کار این است که منازلی که از نظر چیدمان به منزل شما نزدیک تر هستند را از اینترنت پیدا کنید و از نحوه طراحی و چیدمان و انتخاب رنگ و مدل کاغذ دیواری ایده بگیرید. در صورتی که می خواهید از انتخاب خود مطمئن باشید می توانید با یک کارشناس حرفه ای در مورد درکوراسیون داخلی منزل مشورت کنید.

کاغذ دیواری رنگی برای چه مکان هایی مناسب است؟

از کاغذ دیواری رنگی به راحتی در همه قسمت های خانه قابل استفاده است. با رنگ های موجود در کاغذ دیواری می توان انعاف پذیری و جذابیت محیط را دو چندان کرد و به همین خاطر می توان با استفاده از کاغذ دیواری رنگی در حال، پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق خواب کودک و حتی اتاق خواب عروس، فضایی دل نشین را فراهم سازید، خوبی دیگر کاغذ دیواری رنگی قابلیت استقاده از آن در مکان های خاص مثل مراکز درمانی، مراکز مشاوره و روانشناسی وهمچنین مهد کودک ها است.

قیمت کاغذ دیواری رنگی

با توجه تنوع رنگ در کاغذ دیواری رنگی در جنس های متنوع دارای قیمت های مختلفی است. شما می توانید با در نظر گرفتن کوچکی یا بزرگی خانه یا مکان مورد نظرتان که تصمیم به نصب کاغذ دیواری دارید بهترین جنس را انتخاب کرده و سپس تهیه نمائید. بعضی از مشتریان ما مستقیم به شرکت دکورچوب مراجعه می کنند و سوالات خود را در مورد نحوه انتخاب کاغذ دیواری رنگی می پرسند و در صورت لزوم مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی منزل یا شرکت و دفتر کار خود را می گیرند.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا