والپیپر

کاغذ دیواری طرح روزنامه

کاغذ و پوستر دیواری روزنامه ای

پوستر و کاغذ دیواری با طرح روزنامه ای یکی از جذاب ترین و فانتزی تری طرح های دیوارپوش و موضوع این مقاله از مجله وبسایت دکورچوب میباشد، همه ما هر روز روزنامه ها را می بینیم و مطالعه می کنیم،  اما تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که این کاغذ های دوست داشتنی را می توانید به دیوار منزل و یا محیط کارتان بزنید؟

امروزه به لطف پیشرفت صنعت چاپ، کاغذ دیواری ها در همه طرح ها و مدل ها و رنگ ها به بازار آمده اند یکی از این طرح ها که طرفداران زیاد هم بخصوص در بین جوانان و نوجوانان و خاص پسندان پیدا کرده است کاغذ دیواری طرح روزنامه ای می باشد. مشتریان این روز ها به دکورچوب مراجعه می کنند و به صورت زیادی تقاضای کاغذ دیواری های روزنامه ای می کنند و همین طور خواهان اطلاعات از این مدل کاغذ دیواری ها هستند.

بایستی بگوییم که خرید کاغذ دیواری های روزنامه ای عمدتا بر روی کاغذهای نان وون و یا کاغذهای PAPER چاپ می گردند به همین دلیل قابل شست و شو نیستند. موضوع مهم دیگری که بایستی مدنظرتان باشد این است که کاغذ دیواری های روزنامه ای برای محیط های کلاسیک مورد استفاده قرار نمی گیرند.

کاغذهای روزنامه ای محیط های اسپرت و همین طور محیط های مدرن مورد استفاده قرار می گیرند، به عنوان مثال اگر سبک دکوراسیون شما کلاسیک هست و بخواهید از کاغذ روزنامه ای استفاده کنید، این کاغذ باعث ناهمگون دکوراسیون منزل خواهد شد.

از طرفی اگر سبک دکوراسیون شما اسپرت است استفاده از کاغذ دیواری روزنامه ای در صورتی که به درستی ست شود زیبا می گردد.

مکان مناسب نصب کاغذ دیواری روزنامه ای

همان طور که در بالا هم گفته شد کاغذ دیواری روزنامه ای عمدتا برای محیط های اسپرت مورد استفاده قرار می گیرد. عمده مکان هایی که بنا به تجربه در دکورچوب دیده ایم که از این کاغذ استفاده کرده اند عبارتند از:

  • سالن های مد
  • مغازه های موجود در پاساژها
  • دفاتر طراحی
  • دفاتر کار با سبک طراحی جدید
  • منازلی که سبک طراحی مدرن و اسپرت دارند
  • آرایشگاه های زنانه

در صورتی که تمایل به استفاده از این طرح از کاغذ دیواری برای فضای خانه یا محیط کار و اداری خود هستید، میتوانید همین حالا با ما تماس گرفته و ضمن استفاده از خدمات مشاوره دکوراسیون داخلی رایگان، سفارش چاپ پوستر و کاغذ دیواری مورد نظر خود را نیز ثبت کنید.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا