والپیپر

کاغذ دیواری زرشکی ساده

کاغذ دیواری با رنگ جذاب زرشکی

خرید کاغذ دیواری آن هم از نوع طرح ساده یکی از اولین ایده هایی ست که به هنگام بازسازی و نوسازی منزل به ذهن خطور می کند. درواقع دلیل اغلب افراد برای گرایش داشتن به چنین انتخابی قدرت کاغذ دیواری در تغییر دکوراسیون منزل و کم ریسک بودن کاغذ دیواری های ساده است. اما در این میان نوع رنگ کاغذدیواری می تواند در دکوراسیون منزل تعیین کننده باشد. یکی از انواع کاغذ دیواری پرطرفدار کاغذ دیواری زرشکی ساده است که قرار است در این راهنما بیشتر به آن بپردازیم.

کاغذ دیواری زرشکی ساده

کاغذ دیواری زرشکی ساده به این دلیل محبوب است که به طور کلی کاغذ دیواری های ساده پس از گذشت چند سال تکراری نمی شوند و نیازی نیست تا قبل از پایان یافتن عمر مفید آنها را تعویض کنید. این کاغذ دیواری ها انعطاف پذیری بالایی دارند و می توانید در انواع سبک های دکوراسیون داخلی به راحتی از آنها استفاده کنید. یکی از مناسب ترین رنگ ها بدین منظور کاغذ دیواری زرشکی ساده است که در عین زیبایی و شادابی که به محیط می بخشند خیلی دیر کثیف می شوند و آلودگی را کمتر نشان می دهند. با استفاده از این رنگ می تواند شور و هیجان بیشتری در منزل خود احساس کنید. کاغذ دیواری زرشکی باعث ایجاد و انعکاس حس شور و عشق، هیجان و احساس در افراد است و به بالا رفتن نشاط افراد کمک زیادی می کند.

کاغذ دیواری زرشکی ساده

مکان مناسب کاغذ دیواری زرشکی

رنگ کاغذ دیواری زرشکی از جمله رنگ هایی است که می توان در موقعیت های مختلفی از آن استفاده کرد. درواقع این رنگ را نه می توان کاملاً رسمی و نه کاملاً غیررسمی به حساب آورد. به همین دلیل می توان به سادگی از آن در محیط های متفاوت استفاده کرد. اتاق خواب، پذیرایی، تالارها، هتل ها، رستوران ها و انواع فضاهای اداری و تجاری از جمله فضاهایی هستند که می توان از کاغذ دیواری زرشکی ساده برای تزئین دیوارهای آن استفاده کرد. درادامه نمونه هایی از کاغذ دیواری زرشکی در دکوراسیون داخلی را مورد بررسی قرار می دهیم.

کاغذ دیواری زرشکی برای اتاق خواب

شاید یکی از اولین ایده ها برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب نقاشی رنگ روغن باشد اما این تصمیم هم هزینه بر است و هم ریخت و پاش های خودش را دارد. به همین دلیل اغلب طراحان خرید کاغذ دیواری را جایگزین بهتری برای رنگ می دانند زیرا هم نصب ساده تری دارد و هم هزینه های کلی و ریخت و پاش های کمتری به همراه دارد. کاغذ دیواری ها از تنوع طرح و رنگ بالایی برخوردار هستند اما کاغذ دیواری زرشکی ساده یکی از آن رنگ هایی ست که هر خریداری آن را می پسندد.

کاغذ دیواری زرشکی ساده برای اتاق خواب

کاغذ دیواری زرشکی ساده را می توان به صورت رایج آن یعنی برای پوشاندن تمام دیوارها استفاده کرد. درواقع رنگ ساده این قابلیت را دارد که در تمام دیوارها به کار گرفته شود بدون اینکه احساس گرفتگی و اشباع در فضا ایجاد کند. از سویی دیگر در دکوراسیون های مینیمال کنونی حتی می توان فقط یک دیوار مثلاً دیوار پشت تخت را بدین منظور در نظر گرفت. دیوار پشت تخت خواب یکی از دیوارهایی ست که بهتر است بدین منظور در نظر گرفته شود. این دیوار درواقع حکم دیوار اکسنت در اتاق خواب را دارد.

کاغذ دیواری زرشکی در پذیرایی

اتاق پذیرایی یکی از اصلی ترین فضاهایی ست که می توان به کمک کاغذ دیواری زرشکی آن را متحول کرد. کاغذ دیواری زرشکی ساده را می توان در اتاق پذیرایی با کاغذ دیواری های گلدار ترکیب کرد تا هم فضا از یکنواختی خارج شود و هم زیبایی هایی کاغذ دیواری بیشتر خودنمایی کند.

از کاغذ دیواری زرشکی می توان به عنوان کاغذدیواری دیوار اکسنت استفاده کرد. انعطاف پذیری بالای این رنگ می تواند دست طراح را برای افزودن سایر عناصر باز بگذارد به همین دلیل می توان ایده های مختلفی را با استفاده از آن عملی کرد. به عبارت دیگر می توان گفت کاغذ دیواری زرشکی ساده یک پس زمینه ایده آل است.

برخی دیگر ترجیح می دهند از رنگ زرشکی به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون استفاده کنند. استفاده از دیوارپوش زرشکی با گل های داماسک در پشت تلویزیون زیبایی بی نظیری با خود به همراه دارد که سبب برجسته دیده شدن دیوار پشت تلویزیون خواهد شد.

کاغذ دیواری زرشکی ساده برای پذیرایی

بیشتر بخوانید: کاغذ دیواری برای پذیرایی

نحوه استفاده از کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری زرشکی و به طور کلی کاغذ دیواری فقط محدود به ایده های رایج که سال هاست مورد استفاده قرار گرفته است نیست. درواقع با ارائه روش های نوین در دکوراسیون داخلی و بدنبال آن تغییر سلائق افراد نحوه استفاده از کاغذ دیواری نیز دچار تغییر شده است. این روزها دیگر مثل سال های دور از یک نوع کاغذ دیواری برای پوشش تمام دیوارها استفاده نمی شود. بلکه سعی می شود با استفاده خلاقانه تر و محدودتر ضمن حفظ سادگی فضا به زیبایی آن کمک کرد. کاغذ دیواری زرشکی ساده از جمله کاغذ دیواری هایی ست که به دلیل انعطاف پذیری رنگی که دارا می باشد بسادگی هم در رویکردهای قدیمی و هم در رویکرد جدید قابل استفاده است.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. می خواستم بدونم که توی آلبوم هاتون کاغذ دیواری زرشگی طلایی هم دارید؟

    1. بله در آلبوم های ایوانکا،آنابلا و ملانیا چندین رنگ زرشکی طلایی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا