کاغذ دیواری

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان با طرح های دخترانه و پسرانه

کاغذدیواری سه بعدی نوجوان

کاغذ دیواری سه بعدی از جمله اقلامی است که همیشه راهی برای خلق محیطی متفاوت را در اختیار ما می گذارد و هر آنچه را که ما انتظار داریم را فراهم می کند. همیشه برای داشتن یک خانه زیبا و یا تاق خوابی زیبا ما مستلزم صرف هزینه زیاد نیستیم و با استفاده ای هر چند کم و مختصر از کاغذ دیواری در منزل مان می توانیم با کمترین زحمتی فضا و روحیه ای متفاوت برای خود و خانواده مان فراهم سازیم.

کاغذدیواری سه بعدی پسرانه

کاغذ دیواری در طرح و رنگ های مختلف و متنوعی که دارد کار ما را در بسیاری از مواقع آسان کرده است و در حال حاضر با گسترش و افزایش طرح های کاغذ دیواری برای هر نوع سلیقه ای و با توجه به شرایط سنی هر شخص و یا حتی با در نظر گرفتن جنسیت افراد در بین آلبوم های کاغذ دیواری می بینیم و طرح مورد دلخواده خود را برای مکان مورد نظرمان انتخاب کنیم.

طراحان کاغذ دیواری به خوبی با در نظر گرفتن هر مکان از یک خانه و یا یک هتل طرح های خاص و مناسبی را ارائه داده اند که اکنون ما می توانیم مناسب ترین و بهترین طرح دلخواه خود را برای هر قسمت از خانه خود پیدا و تهیه کنیم.

ما برای استفاده و نصب کاغذ دیواری محدود به انتخاب یک طرح کاغذ دیواری نیستیم و همان طور که برای حال و پذیرایی و همچنین آشپزخانه می توانیم از انواع کاغذ دیواری مناسب و قابل شستشو در طرح و رنگ های مختلف مثل کاغذ دیواری طرح بته جقه، کاغذ دیواری گل گلی، کاغذ دیواری طرح داماسک، کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری آبرنگی و یا کاغذ دیواری آبرنگی گلدار برای زیباتر شدن خانه خود کمک بگیریم.

حتی اگر شما فردی ساده پسند هستید می توانید از کاغذ دیواری ساده و تگ رنگ مثل کاغذ دیواری قرمز، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری سرمه ای، کاغذ دیواری زرد، کاغذ دیواری طلایی، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری مشکی، کاغذ دیواری قهوه ای و کاغذ دیواری سفید طلایی و… برای ست شدن با سایر قسمت های دکوراسیون داخلی خانه استفاده کنیم و البته می توان از کاغذ دیواری راه راه که شامل دو رنگ متفاوت و یا شبیه به هم هستند برای طراحی دکوراسیون منزل مان بهره ببریم.

علاوه بر همه قسمت هایی که گفتیم اکثر مواقع ما تلاش می کنیم تا محل و مکان استراحت خود را حتی به نسبت سایر قسمت های خانه خود بهتر و زیباتر تزئین کنیم تا بدین طریق در اتاق خواب مان که در اصل محل استراحت مان است احساس راحتی بیشتری داشته باشیم.

متاسفانه بعضی از افراد تصور می کنند باید حتما تمام تمرکز خود را برای داشتن منزلی زیبا باید بر روی حال و پذیرایی خانه شان بگذارند در حالی که ما  قبل از هر قسمت دیگری باید بیشترین توجه خود را به اتاق خواب خود و فرزندان مان معطوف کنیم.

کاغذدیواری صورتی اتاق دخترانه

در گذشته در مورد کاغذ دیواری بچه و طرح های کاغذ دیواری کودکانه صحبت کرده ایم و که چگونه می توانیم بهترین طرح های کاغذ دیواری دخترانه و کاغذ دیواری پسرانه را برای اتاق خواب فرزند دلبندمان انتخاب کنیم و حتی چگونه دکوراسیون اتاق خواب دخترانه را طراحی کنیم.

همچنین از کاغذ دیواری طرح هلو کیتی و یا پوستر دیواری با طرح های کودک اتاق خواب هر دختر بچه و یا پسر بچه ای را تزئین کنیم اما وقتی که فرزندمان بزرگ تر می شود و وارد مراحل دوران نوجوانی می شود مسلما دیگر نمی خواهد اتاق خوابش مثل دوران کودکیش باشد و دوست دارد با توجه به شرایط سنی و موقعیت فعلی که دارند اتاق خواب شان را تزئین کنند.

همیشه در درجه اول دختران و پسران نوجوان به سراغ تعویض کاغذ دیواری اتاق خواب شان می روند و با علاقه خاصی که اکثریت نوجوانان به طرح های سه بعدی دارند به دنبال کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان با طرح های دخترانه و پسرانه می گردند و همین موضوعی عاملی بر این شد تا تصمیم بگیریم تا در این مقاله در مورد طرح های کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان برای دختر خانم ها و آقا پسرها بیشتر برای تان توضیح دهیم.

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان با طرح های دخترانه

طرح های شاد و متنوع و فوق العاده زیادی در بین آلبوم های کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب نوجوان با طرح های دخترانه موجود است. در ابتدا کودکی و حتی قبل از تولد دخترمان ممکن است از پوستر دیواری سه بعدی با تصویر شخصیت های کارتونی مثل سیندرلا، سرندپیتی، عروس دریایی و… برای طراحی و تزئین اتاق خواب او استفاده کنیم اما با توجه به علاقه ای که دخترها به این شخصیت های کارتونی از خود نشان می دهند اغلب اوقات شاهد استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی نوجوان با چنین طرح هایی هم هستیم و این کار کاملا وابسته به سلیقه شخصی ما دارد.

البته دختر خانم ها بیشتر به سراغ خرید کاغذ دیواری اتاق نوجوان با طرح های شاد دخترانه می روند. در مقابل بعضی از دختر خانم ها هم ترجیح می دهند به دنبال طرح های متفاوت تری از کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان باشند.

کاغذدیواری رنگ سبز اتاق نوجوان

معمولا دخترها علاقه خاصی به کاغذ دیواری با طرح گل دارند که در اغلب موارد در اکثر طرح های کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان دخترانه شاهد رنگ های قرمز و صورتی هستیم.

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان با طرح های پسرانه

البته با روحیات و خلقیاتی که پسرها دارند حتی در ایان بزرگسالی و ورود به ایام نوجوانی هم می توانیم رد پایی از شخصیت های کارتونی و مخصوصا بازی های کامپیوتری را در طراحی دکوراسیون اتاق خواب آنان ببینیم.

از جمله معروف ترین و مطرح ترین چهره های شناخته شده در بین تمامی شخصیت های کارتونی که در بین پسرهای نوجوان همچنان محبوبیت خود را به خوبی حفظ کرده است به مرد عنکبوتی اشاره نمود.

پوستر دیواری طرح پسرانه

گرچه بعضی از طرح های خاص با طرح های متفاوت را می توان به عنوان کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان در نظر گرفت با توجه به علاقه ای که پسرها از خود در قابل رنگ آبی نشان می دهند.

قیمت نصب کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان چقدر است؟

قیمت نصب کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان بسته متراژ اتاق خواب تعیین می گردد و در زمان نصب کاغذ دیواری حتما به نوع چسبی که برای کار نصب استفاده می شود نهایت دقت و توجه را داشته باشید.

قیمت خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان چقدر است؟

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان دخترانه و یا پسرانه با توجه به جنس و کیفیت و همچنین با در نظر گرفتن فضایی که قصد نصب کردن این نوع کاغذ دیواری را دارید برآورد و تعیین می گردد.

از آنجا که ما در بین نمونه طرح های آلبوم های موجود در بازار کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان بسیار زیاد و متنوع است افراد به راحتی می توانند طرح مورد نظرشان را پیدا کنند.

کاغذدیواری سه بعدی اسپورت طرح گیره

بعضی از مشتریان ما که به دنبال کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان هستند برای بررسی آلبوم های کاغذ دیواری مستقیما به شرکت دکور چوب مراجعه می کنند و پس از بررسی طرح های دخترانه و پسرانه طرح دلخواه خود را تهیه می کنند و در صورت نیاز از خدمات مشاوره رایگان طراحی داخلی دکوراسیون اتاق خواب هم استفاده می کنند.

اگر شما هم نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعت بیشتر در این زمینه را دارید توصیه می کنیم هم اکنون با یکی از کارشناسان شرکت دکور چوب تماس حاصل نمائید و خدمات مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی ما را از دست ندهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا