کاغذ دیواری

کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی

کاغذ دیواری پشت ال سی دی

شاید برای شما هم پیش بیاید که روزی در منزلتان نشسته باشید و در حال دیدن فیلم دلخواهتان در ال سی دی منزلتان باشید و ناگهان به ذهنتان خطور کند که چطور می توان در پشت ال سی دی یک کاغذ دیواری جذاب و زیبا داشته باشم؟ احتمالا در آن لحظه انواع طرح ها و رنگ ها به ذهنتان خطور می کند. سه بعدی، داماسک، برجسته، ساده و… از جمله طرح هایی است که احتمالا بخواهید انتخاب کنید. ما در این مقاله یکی از پر انتخاب ترین طرح های کاغذ دیواری یعنی کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی را مورد بررسی قرار می دهیم.

کاغذ دیواری پشت ال سی دی برای منزل کلاسیک

انتخاب کاغذ دیواری برای دیوار پشت ال سی دی در منازل با طراحی دکوراسیون کلاسیک بایسنی یک سری از ریزه کاری ها را در آن رعایت کرد. برای دیوار های پشت ال سی دی در این منازل بنا به تجربه ای که در دکورچوب کسب کرده ایم، گل های ژاپنی برجسته که به شکل سه بعدی نمایش داده می شوند، همین طور طرج های اسلیمی ساده و همین طور طرح های داماسک زیبا می شوند. در این منازل از استفاده طرح های هندسی و همین طور طرح های مدرن ترجیحا دوری کنید. این گونه طرح ها علی رغم زیبایی و جلوه ای که دارند ولی با دکوراسیون کلاسیک سازگاری ندارند و هارمونی دکوراسیون منزل شما را برهم می زند.

کاغذ دیواری پشت ال سی دی برای منزل مدرن

در انتخاب و خرید کاغذ دیواری برای دیوارهای پشت ال سی دی برای منازل با طراحی کلاسیک گفتیم که طرح های مدرن، اسپرت و همین طور هندسی معمولا با این مدل دکوراسیون ها سنخیت و هماهنگی ندارد. اما این موضوع در دکوراسیون هایی با طرح های مدرن کاملا نسبت عکس دارد و می تواند جلوه بی نظیری به دکوراسیون منزل شما بدهد. همین طور استفاده از طرح های داماسک، سننی در این دکوراسیون ها اگر که با اصول صحیح صورت گیرد می تواند جلوه گر باشد.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

بسته با اینکه طراحی برای کارتان صورت بگیرد و یا نگیرد و همین طور بسته به نوع کاغذ انتخابی قیمت کاغذ دیواری می تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت های روز کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی با بخش فروش شرکت دکورچوب در ارتباط باشید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا