کاغذ دیواری

کاغذ دیواری طرح بته جقه جلوه بی نظیر از هنر ایرانی

کاغذ دیواری با طرح بته جقه

کاغذ دیواری طرح بته جقه از جلوه های بی نظیر هنر ایرانی است. این طرح در دل فرهنگ ما جای دارد مو از گذشته تا به امروز در هنر و فرهنگ ما جای نمایی کرده است. بته جقه از گذشته بر روی ترمه های ایرانی ، قالی ، ظروف و … خود نمایی کرده است . بته جقه نقش سرو سرافکنده ایرانی است که نشان دهنده تواضع و راستی ایرانیان است.

به طور کلی اساس پیدایش طرح بته ، پاره خطی است که نقطه آغازین آن کمی خمیده است و پس از یک گردش منحنی در همان نقطه شروع به هم پیوسته و گردش آن متوقف می شود . در این میان طرحی به وجود می آید که تشبیهات زیادی رد مورد آن نوشته شده است از مادری که چادر دادر و سر در گریبان فرو برده است تا خمیدگی درخت سرو و یا نوعی طوطی هندی به نام سوگی.

کاغذ دیواری طرح بته جقه چرا مورد علاقه ایرانیان است؟

در مورد تاریخ و همین طور نشانه های طرح بته جقه مقالات و نوشته های بسیاری است که می توان مطالعه کرد . در این جا فقط با ذکر مختصری سعی در نشان دادن غنای این طرح داشتیم و این توضیح را بدهیم که چرا کاغذهای دیواری طرح بته جقه مورد علاقه ایرانی هاست.خرید کاغذ دیواری طرح بته جقه برای کسانی که دنبال دکوراسیون نیمه مدرن و یا کلاسیک هستند گزینه خوبی است.

طرح بته در این کاغذ می تواند در انواع رنگ ها باشد و پس زمینه آن هم این تنوع در طرح و نقش را دارد. این انعطاف در رنگ باعث می گردد که این کاغذ دیواری بتواند با انواع و اقسام دکوراسیون ست شود و هارمونی و هماهنگی مورد نظر راایجاد نماید . کاغذ دیواری طرح بته جقه می تواند در پذیرایی با یک ست مبلمان کلاسیک و فرش زیبای ایرانی و همین طور پرده هم رنگ با پس زمینه کاغذ دیواری جلوه بی نظیری را ایجاد نماید.

خرید کاغذ دیواری بته جقه

البته این مطلب به این معنی نیست که کاغذ دیواری طرح بته جقه فقط در پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد بلکه این طرح می تواند در همه جا ازقبیل اتاق خواب،غذا خوری و حتی سرویس بهداشتی هم مورد استفاده قرار بگیرد . ترکیب رنگ و کاغذ دیواری بته جقه هم از گزینه هایی است که می توان به آن فکر کرد .

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. دنبال کاغذ دیواری طرح سنتی می گردیم، چطور می تونیم تهیه کنیم؟

    1. سلام
      دکورچوب وارد کنده چندین برند و آلبوم کاغذ دیواری هست که می تونید از ما هر مدل طرح و یا رنگ رو تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا