کاغذ دیواری

کاغذ دیواری طرح مدرن

کاغذ دیواری های مدرن بسیار زیباتر و جذاب تر از انواع کاغذ دیواری هایی هستند که شما از دوران کودکی خود به یاد دارید. درواقع کاغذ دیواری های مدرن این روزها به گونه ای طراحی می شوند که با طیف گسترده ای از دکوراسیون های منزل که این روزها رایج شده اند همخوانی داشته باشند. این حجم از تنوع به افراد کمک می کند تا با توجه به اهداف خود، که می تواند تغییر دکوراسیون کلی منزل یا حتی افزودن تم به دیوار اکسنت باشد، انتخاب ساده تری داشته باشند و از این لحاظ دچار محدودیت نباشند.

انواع کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری های مدرن شامل دهها طرح و رنگ مختلف هستند ولی در اینجا سعی می کنیم به مهم ترین طرح های مدرن کاغذ دیواری اشاره کنیم.

طرح های چهارگوش کاغذ دیواری

طرح های چهارگوش مدت هاست که در صنعت تولید کاغذ دیواری مورد استفاده قرار می گیرند ولی این روزها تغییر بزرگی در طرح های چهارگوش ایجاد شده است. می توانید طرح های مدرن چهارگوش را در انواع طرح و رنگ مختلف بیابید.

کاغذ دیواری مدرن طرح چهارگوش

کاغذ دیواری های طرح انتزاعی

کاغذ دیواری های طرح انتزاعی بخشی از طرح کاغذ دیواری مدرن را به خود اختصاص داده اند. طرح های انتزاعی به خوبی با انواع مبلمان ست می شوند. می توانید با تناژهای مختلف استفاده شده در این طرح ها مبلمان جدید خریداری کنید یا از کوسن هایی با این رنگ ها استفاده کنید.

کاغذ دیواری طرح آجر، چوب و سنگ

کاغذ دیواری طرح مدرن فراتر از طرح های گلدار خسته کننده است. در کالکشن های سال جاری انواع کاغذ دیواری با رنگ های خاص، طرح های انتزاعی و طرح های خلاقانه موجود هستند. یکی از جذاب ترین این طرح ها که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است کاغذ دیواری طرح آجر، چوب و سنگ است. درواقع این نوع از کاغذ دیواری ها ضمن سادگی کلاسیک هستند. همچنین برای افزایش زیبایی در این طرح می توانید سراغ کاغذ دیواری سه بعدی هم بروید که از زیبایی دوچندان برخودار هستند. این کاغذ دیواری ها می توانند نقش دیوارپوش برای اکسنت وال شما را به خوبی ایفا کنند.

کاغذ دیواری طرح آجر

کاغذ دیواری طرح شلوغ

اگر به طرح های شلوغ و کاغذ دیواری طرح شهر علاقه دارید می توانید این روزها انواع مدرن آن را نیز داشته باشید. دکوراسیون منزل با استفاده از کاغذ دیواری طرح شهر و به طور کلی کاغذ دیواری شلوغ یک راهکار جالب و در عین حال لذت بخش است. با استفاده از این نوع کاغذ دیواری می توانید دکوراسیون خاص خود را خلق کنید. البته نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که سعی کنید از دیگر المان ها و یا اکسسوری های شلوغ همراه با آن استفاده نکنید. زیرا استفاده افراطی از طرح های شلوغ فضا را نازیبا و ناهماهنگ با دکوراسیون مدرن جلوه خواهد داد.

کاغذ دیواری طرح مدرن و شلوغ

کاغذ دیواری نقره ای و طلایی

کاغذ دیواری های نقره ای و براق بهترین راه برای افزودن احساس مدرن بودن به دیوارهای شماست. طلایی و نقره ای وقتی با رنگ های خنثی مثل سیاه و سفید ترکیب می شوند احساس مدرن بودن در فضا جاری می کنند. این ترکیب درصورتیکه در فضایی با نور مناسب به کار گرفته شود می تواند فضا را بزرگتر جلوه دهد. درصورتیکه این نوع از کاغذ دیواری مدرن را انتخاب کرده اید می توانید با کمک اکسسوری های مختلف انواع رنگ های روشن را به فضا اضافه کنید بدون اینکه ظاهر مدرن منزلتان خدشه دار شود.

کاغذ دیواری نقره ای

کاغذ دیواری هندسی

یکی دیگر از انواع طرح کاغذ دیواری مدرن کاغذ دیواری هندسی است. کاغذ دیواری های هندسی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و بر محبوبیت آن روز به روز افزوده می شود. شاید دلیل این موضوع همگامی این نوع از طرح ها با دکوراسیون های ساده و مدرن این روزها باشد و یا شاید کوچکی منازل این روزها افراد را به خرید کاغذ دیواری هندسی ترغیب می کند. درواقع کاغذ دیواری هندسی انتخابی مناسب برای منازل مدرن و کوچک امروزیست که امکان استفاده از طرح های شلوغ و یا داماسک در آنها وجود ندارد.

کاغذ دیواری هندسی

کاغذ دیواری آبرنگی

کاغذ دیواری آبرنگی نیز جایگاه ویژه ای در میان کاغذ دیواری مدرن امروزی دارد. بازی با رنگ در این طرح و استفاده خاص از رنگ ها در کنار شکل ظاهری متفاوت این نوع از کاغذ دیواری بسیاری از خریداران را شیفته خود می کند.

کاغذ دیواری آبرنگی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی شاید یک طرح خاص محسوب نشود ولی به قدری مهم است که تصمیم گرفتیم جایگاهی برای آن در لیست کاغذ دیواری های مدرن در نظر بگیریم. طرح های سه بعدی را می توان در بسیاری از انواع طرح کاغذ دیواری مشاهده کرد. کاغذ دیواری سه بعدی جذابیت و زنده بودن طرح را چند برابر می کند و به فضا روح می بخشد.

کلام آخر

استفاده از کاغذ دیواری مدرن این روزها با استقبال خوبی از طرف خریداران روبرو شده است. کاغذ دیواری های مدرن از انواع هندسی گرفته تا آبرنگی و سه بعدی هر یک دارای زیبایی منحصر به فرد خود بوده و می تواند مثل یک پازل دکوراسیون مدرن شما را تکمیل کند.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا