کاغذ دیواری

کاغذ دیواری چرمی و طرح چرم

طرحی شیک و ماندگار برای لاکچری پسندان

کاغذ دیواری طرح چرم از خاص ترین طرح های کاغذ دیواری ست که تا به حال با آن برخورد داشته اید. دلیل تفاوت این طرح از کاغذ دیواری با سایر طرح ها به سبک مدرن این طرح مربوط می شود. با اینکه این روزها بسیاری از افراد طرفدار سبک و سیاق مدرن برای چیدمان منزل خود هستند اما حتی در جدیدترین آلبوم های کاغذ دیواری هم می بینیم که بخش بزرگی از طرح ها را طرح های گل اسلیمی یا داماسک تشکیل می دهند. از این رو تولیدکنندگان کاغذ دیواری با مشاهده ظرفیت های موجود و احساس نیاز به طرح های نوین تر به تولید طرح های مدرن روی آوردند که طرح چرم یکی از زیباترین و پر طرفدارترین های آن ها می باشد.

کاغذ دیواری چرمی

بسیاری از افراد تصور می کنند که جنس کاغذ دیواری چرمی از چرم است درصورتیکه این تصور کاملاً اشتباه است. این نوع از کاغذ دیواری تنها یک طرح بوده و مواد اولیه به کار رفته در تولید آن تفاوتی با سایرین ندارد. البته اغلب کاغذ دیواری های چرمی برای اینکه شباهت بیشتری با چرم داشته باشند از کاغذهایی با ضخامت بیشتر در تولید آنها استفاده می شود. کاغذ دیواری چرمی در فضاهای مختلفی کاربرد دارد و از اتاق خواب و پذیرایی گرفته تا فضاهای تجاری و اداری را شامل می شود. بنابراین خرید کاغذ دیواری چرمی یک تیر و چند نشان زدن است زیرا در استفاده از آن در فضاهای مختلف با کاربردهای مختلف هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. در ادامه به کاربردهای این طرح زیبا و مدرن خواهیم پرداخت.

 

کاغذ دیواری طرح چرم برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری طرح چرم از آن دسته از طرح هایی ست که اغلب برای پوشاندن تمام دیوارها از آن استفاده نمی شود زیرا از آنجائیکه که این طرح در رنگ های تیره تر تولید می شود استفاده از آن در تمام دیوارها فضا را نازیبا خواهد کرد. حتی اگر انواع روشن آن را خریداری کرده اید توصیه نمی شود به صورت گسترده از آن استفاده کنید زیرا این طرح دارای تسکچر قوی بوده که فضا را اشباع می کند.

یکی از فضاهایی که بهترین کاندید برای پوشش دهی با کاغذ دیواری طرح چرم دیوار پشت تلویزیون است. این دیوار اغلب از دیوارهای مهم در دکوراسیون داخلی محسوب می شود و سعی می شود تا جای ممکن از سایر دیوارها متمایز باشد. استفاده از دیوارپوش های متفاوت و جالب توجه برای پوشش این دیوارها ایده عالی برای برجسته کردن و تمایز دیوار پشت تلویزیون با دیوارهای کناری است.

کاغذ دیواری طرح چرم برای پشت تخت خواب

همانطور که در اتاق پذیرایی دیوار پشت تلویزیون مهم ترین دیوار تلقی می شود و سعی بر برجسته کردن ویژگی های آن می شود در اتاق خواب دیوار پشت تخت خواب چنین ویژگی دارد. این دیوار اغلب با قفسه، تابلو و کاغذ دیواری های متفاوت برجسته می شود تا در مرکز توجهات قرار بگیرد. یکی از بهترین ایده ها برای متمایز کردن این دیوار استفاده از کاغذ دیواری چرمی است. این طرح می تواند بخوبی انتظارات شما را برآورده کند.

کاغذ دیواری طرح چرم در سرویس های بهداشتی

شاید تعجب کنید ولی استفاده از کاغذ دیواری طرح چرم در سرویس های بهداشتی و حمام ها نیز کاربرد دارد. البته تفاوتی که استفاده از این طرح در سرویس های بهداشتی با سایر فضاها دارد این است که پوشاندن تمام دیوارها در سرویس های بهداشتی با طرح چرمی بلامانع است و حتی توصیه می شود، بویژه اگر از انواع تیره تر و مشکی آن استفاده می کنید.

کاغذدیواری طرح چرم در سرویس بهداشتی

کاغذ دیواری چرمی در ادارات و فضاهای تجاری

کاغذ دیواری طرح چرم از جمله معدود طرح هایی ست که با خیال راحت می توان از آن در فضاهای رسمی ادارات و مراکز تجاری استفاده کرد. به این دلیل که استفاده از طرح گل از رسمی بودن و جدیت محیط اندکی می کاهد اما در عوض طرح های مدرن و در میان آنها چرمی به خوبی می توانند ضمن زیبایی بخشیدن به محیط به حفظ فضای رسمی و جدیتی که لازمه این مکان هاست کمکی کرده باشند.

قیمت کاغذ دیواری طرح چرم

کاغذ دیواری طرح چرم نیز براساس مواد اولیه ای که در مرحله تولید از آن استفاده شده است قیمت گذاری می شود. بنابراین اگر سری به بازار زده باشید احتمالاً متوجه تفاوت قیمتی شدید بین انواع مختلف آن شده اید. به طور کلی جنس کاغذ دیواری چرمی براساس کاربردها و فضایی که در آن به کار گرفته خواهد شد تعیین می شود. مثلاً کاغذ دیواری را که در قرار است در سرویس بهداشتی به کار گرفته شود با انواعی که در فضاهای تجاری کاربرد دارند از لحاظ قیمتی بسیار متفاوت خواهند بود.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا