کاغذ دیواری

کاغذ دیواری فانتزی FANTASY

کاغذ دیواری فانتزی

کاغذ دیواری فانتزی مدلی جذاب برای منزل شماست، شاید بتوان گفت امروزه طرح و رنگ کاغذ دیواری ها بیش از هر زمان دیگری تنوع یافته است. این تنوع به حدی ست که به جرئت می توان گفت کمتر کسی ست که اقدام به خرید کاغذ دیواری می کند و دست خالی برمی گردد. به طور کلی می توان طرح های کاغذ دیواری را در گروه ههای کلاسیک، مدرن، هندسی و فانتزی دسته بندی کرد. در این مطلب سعی داریم بر روی طرح های فانتزی متمرکز شویم.

مقوله دکوراسیون داخلی منزل و طراحی یک دکوراسیون خاص و چشم گیر یک مساله کاملا عمومی در بین تمامی خانم ها است. داشتن خانه ای شیک و لاکچری و یا حتی داشتن یک خانه با دکوراسیون ساده ولی جلب کننده خواسته هر خانم و یا هر خانواده ای است. ست کردن پارکت لمینت با مبلمان و سایر وسایل موجود در منزل و تمیز نگهداشتن آن، وضعیت آشپزخانه و کابینت ها و همچنین رنگ دیوارها یا کاغذ دیواری نصب شده روی آن جهت داشتن یک خانه شیک، دوست داشتنی و راحت برای همه اعضا خانواده در مرکز توجه هر خانمی قرار دارد. طبیعتا باید بین رنگ کفپوش با رنگ دیوار یا خرید کاغذ دیواری باید از نظر رنگ هماهنگی وجود داشته باشد.

چگونه می توان محیطی فانیزی داشته باشیم؟

با ایجاد تعادل در هارمونی رنگ های به کار رفته در منزل و تمامی وسایل موجود در یک اتاق می توانید خیلی خاص و زیبا جلوه دهید. همه افراد با دیدن چنین محیط زیبایی، که به خوبی هارمونی رنگ در آن رعایت شده است شما رو شخصی باسلیقه و بعضا فانتزی تصور می کنند. برای این اتفاق افراد باید سلیقه به خرج دهند و اطلاعات خود را در مورد نحوه طراحی دکوراسیون داخلی و حتی فینکشویی و اصول آن کمی بالاتر ببرید.

مشخصات کاغذ دیواری فانتزی FANTASY 

پس از آن خواهید دید که با رعایت ساده ترین آیتم ها می توانید از منزل زیبایی که دارید لذت ببرید. معمولا افراد برای شروع تغییر در محیط پیرامونی خود ترجیح می دهند به جای رنگ آمیزی پر دردسر و زمان بر با نصب کاغذ دیواری در کوتاه ترین زمان ممکن تحولی اساسی در خانه خود ایجاد کنند. با انواع و اقسام کاغذ دیواری های موجود در بازار می توان متناسب با دکوراسیون منزل تان کاغذ دیواری شیک را تهیه کنید. به همین خاطر تصمیم داریم در این مقاله برای شما در مورد کاغذ دیواری فانتزی و انواع آن صحبت کنیم.

کاغذ دیواری فانتزی چیست؟

فانتزی در لغت به معنای تصور و خیال است. قالبا طرح های فانتزی، خاص و رویایی بوده و شامل رنگ های ملایم و آرام کننده هستند. با کاغذ دیواری فانتزی و با استفاده درست از آن به راحتی می توان فضای آرام کنند و رویایی را در منزل یا هر مکانی که در نظر دارید، ایجاد کنید. ممکن است بعضی از افراد تصور کنند که کاغذ دیواری فانتزی فقط منحصر به اتاق خواب کودک و دخترانه می شود. شما به راحتی می توانید از بین آلبوم های کاغذ دیواری ملانیا، ایوانکا، آنابلا و… طرح فانتزی مناسب را برای اتاق خواب عروس، حال و پذیرایی پیدا و تهیه کنید.

کاغذ دیواری فانتزی

کاغذ دیواری فانتزی در طرح های جذاب

زیبایی و اهمیت به طراحی دیوارها و استفاده از اکسسوری ها مکمل در دیوارها از بخش های جدایی ناشدنی در طراحی دکوراسیون داخلی است. درواقع هر قدر هم که به چیدمان منزل اهمیت داده باشید اگر دیوارها را فرآموش کرده باشید زیبایی دکوراسیون جلوه ای نخواهد داشت و همه تلاشهایتان را بی ثمر خواهد کرد. یکی از راهکارهای ساده و در عین حال کم هزینه برای نما بخشیدن به دیوارها استفاده از کاغذ دیواری و به نحو احسنت کاغذ دیواری فانتزی است. کاغذ دیواری های فانتزی می تواند تصویری سه بعدی از منظره و یا نقوش مدرن و یا کلاسیک باشد. درواقع نوع طرح براساس چیدمان و سلیقه فرد انتخاب می شود ولی نکته مهم در اینجا از سادگی درآوردن دیوارها بی نحوی ست که زیبایی فضا به طور تمام قد ابراز وجود کند.

طرح جذاب کاغذ دیواری فانتزی

متریال به کار گرفته شده در کاغذ دیواری فانتزی نیز همانند سایر طرح ها از انواع باکیفیت و قابل شستشوست پس بنابراین از نظر شستشو و تمیزکردن آنها با چالش روبرو نخواهید شد. از طرفی نصب این نوع از کاغذ دیواری ها نیز بسیار ساده و سریع انجام می شود. به همین دلیل استفاده از کاغذ دیواری فانتزی می تواند برای تزیین بخش های مختلف منزل مثل اتاق خواب و اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار بگیرد.

کاغذ دیواری پذیرایی شیک

کاغذ دیواری طرح فانتزی برای اتاق پذیرایی

برای تحول در دیوارهای اتاق پذیرایی استفاده از کاغذ دیواری فانتزی آن هم از انواع سه بعدی می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد. همانطور که پیش تر نیز بیان شد کاغذ دیواری های فانتزی و به طور کلی کاغذ دیواری به نسبت سایر روش های تغییر دیوارها هم خیلی ارزان هستند و هم نصب آن در زمان کوتاهی صورت می گیرد.

کاغذ دیواری فانتزی برای نشیمن

نکاتی که باید در هنگام انتخاب طرح کاغذ دیواری فانتزی برای اتاق پذیرایی در خاطر داشته باشید استفاده به جا و مناسب از آن است. باید به نحوی از کاغذ دیواری استفاده شود که فضا با طرح و رنگ احاطه نشود. بهترین راهکار در نظر گرفتن یک یا دو دیوار به عنوان دیوار اصلی یا به عبارتی دیگر اکسنت وال است و سپس استفاده از کاغذ دیواری فانتزی برای دیوار انتخابی ست. به این دلیل که کاغذ دیواری های فانتزی اغلب به گونه ای طراحی می شوند که دارای طرح های خاص و جذاب است و استفاده افراطی از آن نه تنها فضا را زیبا نمی کند بلکه فضایی درهم و نازیبا را به تصویر خواهد کشید.

کاغذ دیواری پذیرایی فانتزی و بسیار شیک

کاغذ دیواری طرح فانتزی برای اتاق خواب

در مورد استفاده از کاغذ دیواری فانتزی برای اتاق خواب همان توصیه هایی که برای اتاق نشیمن داشتیم همچنان وجود دارد. نکته ای که در مورد کاغذ دیواری اتاق خواب وجود دارد تفاوت در طرح و ابعاد طرح است. اتاق خواب معمولاً ابعاد کوچکتری نسبت به اتاق پذیرایی دارد به همین دلیل استفاده از طرح های بسیار بزرگ از این جهت که نیاز به فضای بازتری برای دیده شدن دارند توصیه نمی شوند. همچنین نوع طرحی که برای اتاق خواب در نظر گرفته می شود باید گویای هدف ما باشد. اتاق خواب فضایی برای استراحت فرد و تمدد اعصاب است و طرح کاغذ دیواری فانتزی که بدین منظور انتخاب می شود باید کاملاً آرامش بخش و در راستای این هدف باشد.

کاغذ دیواری فانتزی اتاق خواب 5

کاغذ دیواری فانتزی اتاق خواب 4

کاغذ دیواری فانتزی اتاق خواب 2

کاغذ دیواری فانتزی اتاق خواب 1کاغذ دیواری فانتزی اتاق خواب

قیمت کاغذ دیواری فانتزی

با توجه به طرح های زیاد و متنوع در بین کاغذ دیواری های فانتزی و جنسی که دارند قیمت ها کاملا متفاوت خواهد بود. بعضی از مشتریان ما مستقیم به شرکت دکورچوب مراجعه می کنند و از نزدیک آلبوم های کاغذ دیواری را بررسی کرده و طرح های فانتزی ایده آل شان را پیدا می کنند و در صورت نیاز مشاوره دکوراسیون داخلی هم دریافت می کنند.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. برای آشپزخانه منزلمون می خواستم که از کاغذ دیواری های فانتزی استفاده کنم.
  می خواستم بدونم استفاده از کاغذ دیوای های فانتزی برای محیط آشپزخانه مناسب هست و یا خیر؟
  همین طور جنس کاغذ دیواری های فانتزی در آشپزخانه مفید است و یا خیر؟

  1. ببینید در دکوراسیون قانون کلی وجود نداره
   اما به شکل کلی کاغذ دیواری های فانتزی،مدرن و ساده برای آشپزخانه مناسب هست.
   در مورد جنس هم بایستی بگم که بهترین جنس pvc برای آشپزخانه هست که قابل شست و شو باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا