کاغذ دیواری

کاغذ دیواری نارنجی گرما بخش منزل

کاغذ دیواری نارنجی

رنگ نارنجی از جمله رنگ های شاد و گرما بخش و انرژی بخش است که در هرجایی که باشد جذابیت و انرژی و زیبایی را به ارمغان می آورد. این رنگ زیبا ترکیب زرد و قرمز می باشد به همین دلیل ویژگی های هر دو رنگ را در خود نهفته دارد. مکمل رنگ نارنجی رنگ آبی می باشد ، اما به شکل کلی ترکیب نارنجی با سایر رنگ ها سخت می باشد و اگر مراقب نباشید ممکن است یک فاجعه در دکوراسیون خود ایجاد کنید.

خرید کاغذ دیواری با نارنجی رنگی ضد خستگی و کسالت است ولی همان طور که در بالا هم گفتیم بایستی مراقب باشیم که ترکیب رنگی درستی از نارنجی به دست آوریم. نارنجی به شکل کلی رنگی است که جلب توجه زیادی می کند و می تواند نظرها را جذب کند. رنگ نارنجی همانند رنگ های دیگر شامل طیف های زیادی است از جمله نارنجی تیره ، نارنجی روشن ، گلبهی و … است. استفاده به جا و مناسب از هر کدام از طیف های رنگ نارنجی می تواند انرژی و روح به محیط تزریق کند.

کاغذ دیواری نارنجی در دکوراسیون منزل

همان طور که در بالا هم توضیح دادیم ، نارنجی رنگی پر شور وحرارت و انرژی بخش است به همین دلیل در هرجایی که نیاز به این موضوع داشته باشیم کاغذ دیواری نارنجی قابل استفاده می باشد. در دکوراسیون منزل اگر بخواهیم کاغذ دیواری نارنجی را در قسمت پذیرایی استفاده کنیم دیوار پشت تلویزیون یکی از مکان های مناسب برای این قسمت است . همین طور اگر در قسمت مبلمان و میز نهار خوری بخواهید از کاغذ دیواری نارنجی استفاده کنید مدل راه راه که با رنگ سفید ترکیب شده باشد گزینه بسیار مناسبی است.

کاغذ دیواری نارنجی در اتاق کودک

دانشمندان تحقیق کرده اند که چشم کودکان رنگ های تند و پر رنگ را می تواند تشخیص دهد.

به همین دلیل رنگ نارنجی یکی از گزینه های مناسب برای استفاده در اتاق کودکان است ، زیرا هم رنگ شادی است و هم رنگی است که کودکان می توانند تشخیص اش دهند.

کاغذ دیواری نارنجی در محیط های اداری

در دکوراسیون و قوانین آن هیچ چیزی قطعی نیست و بسیاری از عوامل می توانند در آن دخیل باشند . اما به شکل کلی در محیط های رسمی کمتر از نارنجی استفاده می شود و به جای آن از رنگ هایی مثل طوسی، سفید ، مشکی  و … استفاده می شود.

کاغذ دیواری نارنجی در محیط های عمومی

کاغذ دیواری نارنجی یکی از بهترین رنگ ها برای استفاده در مکان های عمومی به ویژه رستوران ها و غذا خوری هاست. بر اساس تحقیقات رنگ نارنجی یکی از رنگ هایی است که موجب تحریک اشتها می گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا