والپیپر

کاغذ دیواری مرغوب

ویژگی های کاغذ دیواری با کیفیت

کاغذ دیواری مرغوب به راحتی روی دیوار نصب می شود، هنگام نصب روی دیوار جمع و کشیده نمیشود؛ جزو کاغذ دیواری های قابل شستشو با آب و مواد شوینده هستند و کاملا تمیز می شوند؛ حتی رد خودکار و ماژیک نیز قابل پاک کردن است. کاغذ دیواری های با کیفیت بالا با گذر زمان با تابش آفتاب مکرر دچار رنگ رفتگی نمی شود.

مزایا و معایب این دیوارپوش

یکی از مزایای خرید کاغذ دیواری های مرغوب نسبت به تغییر رنگ این است که در مجاورت دوده و آلودگی هوا کثیف نمی شوند. چراکه رنگ در بالای شوفاز و سایر گرم کننده ها دوده می گیرد. کاغذ دیواری های مرغوب پس از نصب روی دیوار و پیش از آنکه چسب آن خشک شود، قابل برداشتن و نصب دوباره هستند بدون آنکه پاره شوند. کاغذ دیواری های با کیفیت ضد حساسیت و بدون بو هستند. به همین دلیل برای استفاده در اتاق کودکان بسیار مناسب است.

یک کاغذ دیواری مرغوب و با کیفیت دارای چه ویژگی هایی است؟

این کاغذ دیواری ها طول عمر بسیار بالایی دارند. مقاومت کاغذ دیواری های مرغوب در مقابل خراش بسیار  بالاست. کاغذ دیواری های مرغوب با یک خراش، پاره نمی شوند. فقط کشیده شدن یک جسم تیز مانند چاقو یا کاتر می تواند کاغذ دیواری را پاره کند.

حتی در این صورت هم پارگی بسیار کوچک خواهد بود و به دلیل روکش های پلاستیکی روی کاغذ دیواری، پارگی گسترده نمی شود. در تولید کاغذ دیواری یک استاندارد وجود دارد که استاندارد ضد حریق وجود دارد که استاندارد ضد حریق است.

کاغذ دیواری های مرغوب در برابر حریق مقاومت بالایی دارند  به کندی می سوزند و آتش را گسترش نمی دهند؛  این استاندارد باید در آلبوم کاغذ دیواری ذکر شده باشد.

برخی از این محصولات ب قابل نصب مجدد هستند؛  این بدان معناست که وقتی کاغذ دیواری روی دیوار نصب می شود، پیش از آنکه چسب آن کاملا خشک شود، می توان آنرا از دیوار برداشت و روی دیوار دیگری نصب کرد.

این ویژگی کاغذ دیواری با اینکه به نظر بی فایده می رسد، اتفاقا بسیار مفید است و زیاد از آن استفاده می شود؛ خیلی اوقات پیش می آید که نظر خریداران کاغذ دیواری پس از نصب کاغذ دیواری، عوض شده و تصمیم می گیرند  که آن کاغذ دیواری را روی دیوار دیگری نصب کنند. در این مواقع به سادگی می توان آن کاغذ دیواری را از دیوار جدا کرده و روی دیوار دیگری نصب کرد.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا