والپیپر

کاغذ دیواری پروژه ای یعنی چه؟

کاغذ دیواری پروژه ای

بسیاری از مشتریانی که با شرکت دکورچوب تماس می گیرند دنبال خرید کاغذ دیواری پروژه ای می گردند. در این جا سعی می کنیم توضیح دهیم که کاغذ دیواری پروژه ای چیست و این اصطلاح از کجا آمده است و چه کاربرد هایی دارد. امروزه کاغذ دیواری با تنوع بالا و طرح ها و رنگ های جذاب و دلربا آن چنان در منازل جا افتاده است که گویی به یکی از اجزای جدای ناپذیر منازل مبدل گشته است.

اجرای پروژه ای دیوارپوش ها

کاغذ دیواری در این روزها همانند رنگ در گذشته شده است و همان طور که رنگ در گذشته حرف اول را در دکوراسیون می زد این روزها کاغذ دیواری این نقش را ایفا می کند. کاغذ دیواری ها در انواع طرح های داماسک ،مدرن، کودک، سه بعدی و …در انواع و اقسام قیمت ها در بازار وجود دارد.

کاغذ دیواری ها به شکل کلی بر اساس نوع جنس (پی وی سی و یا نان وون) و یا بر اساس کشور سازنده که معمولا چین و کره و اتحادیه اروپا می باشند قیمت های متفاوتی دارند. کاغذ دیواری پروژه ای در مورد هر کدام از اجناس بالا و همین طور کشورهای سازنده می تواند که اتفاق بیفتد.

کاغذ دیواری پروژه ای

حال پس از مقدمات بالا می خواهیم ببینیم که اصطلاح کاغذ دیواری پروژه ای از کجا آمده و چه کاربردهایی دارد. احتمالا هر کسی که این اصطلاح را (پروژه ای) را بشنود فکر می کند که منظور پروژه های بزرگ ساختمانی مد نظر است اما بایستی بدانید که صرفا کاغذ دیواری پروژه ای به منظور خرید حجم زیادی از کاغذ برای پروژه نیست. شما می توانید یک واحد ۱۰۰ متری داشته باشید و باز هم دنبال کاغذ دیواری پروژه ای باشید.

آلبوم های کاغذ دیواری به دلیل تنوع طرح و نقش و رنگ بالا تمامی کدها به صورت هماهنگ با هم مصرف نمیشوند و پس از این که وارد کننده دیگر اقدام به شارژ آلبوم نکرد تعدادی از کدها باقی خواهد ماند؛ وارد کننده این کدها را با قیمت مناسب عرضه می کند و به اصطلاح به عنوان کاغذ دیواری پروژه ای معرفی می کند.

فقط نکته ای که بایستی توجه داشت این است که در کاغذ های پروژه ای شما حق انتخاب ندارید و همانند شلوار و یا لباس تک سایز می بایستی جنس هایی که باقی مانده است را انتخاب کنید؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره دکوراسیون داخلی رایگان با ما در شرکت دکورچوب در تماس باشید.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا