کاغذ دیواری

کاغذ دیواری پسرانه شیک و ساده

کاغذ دیواری پسرونه

در گذشته های نه چندان دور رنگ تنها روش برای روح بخشیدن به دیواری های منزل به شمار می رفت اما با رونق بازار خرید کاغذ دیواری و رشد و گسترش آن در سراسر دنیا تحولی عظیم در حرفه دکوراسیون داخلی ایجاد شد. می توان گفت امروزه کاغذ دیواری طرفداران بیشتری نسبت به رنگ دارد. از آنجایی که دنیای رنگ در کاغذ دیواری با دنیای رنگی کودکان بی شباهت نیست کاملاً طبیعی است که بخش عمده ای از تولید کاغذ دیواری در سراسر دنیا به کودکان اختصاص داده شده باشد.

کاغذ دیواری پسرانه اسپرت

شاید در نگاه اول یافتن کاغذ دیواری دخترانه بسیار راحتتر از طرح های پسرانه به نظر برسد، البته ممکن است تا اندازه ای حق با شما باشد. اما با کمی دقت و البته حسن سلیقه می توانید طرح های مناسب اتاق پسران را نیز بیابید. اصلاً به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در این راهنما به کمکتان بیاییم. پس با ما همراه باشید.

طرح های کاغذ دیواری پسرانه

مسلماً تعیین رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب کودک براساس جنسیت و سن او تعیین می گردد. همان طور که دختر بچه ها از کودکی به رنگ های صورتی و قرمز علاقه نشان می دهند پسرها به سمت رنگ های آبی و بنفش تمایل بیشتری دارند. به همین دلیل در اکثر مواقع در کاغذ دیواری پسرانه رنگ آبی را به وضوح می بینیم.

کاغذ دیواری تیره یا روشن برای اتاق پسران

به طور کلی از نظر تیره یا روشن بودن تن رنگ کاغذ دیواری همان قانون کی وجود دارد: رنگ روشن در اتاق کوچک، رنگ تیره در اتاق بسیار بزرگ. پس پیشنهاد می شود اگر اتاق خواب پسرتان کوچک است از کاغذ دیواری های رنگ روشن و با طرح و نقش ریز استفاده کنید و اگر اتاق نسبتاً بزرگ است کاغذ دیواری تیره یا طرح های شلوغ هم یک گزینه مناسب برای شماست.

کاغذ دیواری روشن یا تیره

کاغذ دیواری پسرانه از نظر طرح

کاغذ دیواری مخصوص اتاق پسران را می توان به چند دسته کلی تقسیم کرد: کاغذ دیواری طرح حیوانات، طرح ستاره و منظومه شمسی، ماشین و طرح های فوتبالی. هر یک از این طرح ها رده سنی خاص خود را دارند و صد البته سلیقه کودکتان هم در این انتخاب دخیل است. در ادامه سعی می کنیم شما را با این طرح ها بیشتر آشنا کنیم.

کاغذ دیواری پسرانه با طرح حیوانات جنگل

بعضی از پسر بچه ها علاقه خاصی به حیوانات دارند، به این بهانه می توانید از کاغذ دیواری طرح حیوانات برای اتاق خواب او استفاده کنید. با این کار هم به سلیقه کودکتان احترام گذاشته اید و هم او را با دنیای حیوانات بیشتر آشنا می کنید.

کاغذدیواری طرح حیوانات

کاغذ دیواری پسرانه با طرح ستاره

برخی دیگر از پسرها عاشق ستاره شناسی و آسمان هستند. پس ایده آل ترین انتخاب برای آنها می تواند کاغذ دیواری با طرح ماه و ستاره و یا حتی منظومه شمسی باشد. البته در این مورد اگر پوسترهای دیواری طرح منظومه شمسی را هم چاشنی کارتان کنید عالی می شود.

کاغذ دیواری طرح ستاره

کاغذ دیواری پسرانه با طرح توپ فوتبال

یکی دیگر از پرطرفدارترین طرح های موجود در بین کاغذ دیواری پسرانه طرح فوتبالی است. با استفاده از کاغذ دیواری طرح فوتبال هم خیلی راحت می توانید اتاق خوابی بسیار جذاب و دوست داشتنی را برای پسرتان آماده نمائید. خوبی کاغذ دیواری طرح فوتبالی این است که حتی تا سنین نوجوانی برای فرزندتان مناسب خواهد بود.

کاغذ دیواری طرح فوتبال

کاغذ دیواری پسرانه با طرح ماشین و هواپیما

اگر فرزندتان ساعت ها خود را با ماشین سرگرم می کند و به طور کلی در دنیای ماشین و هواپیما و هلی کوپتر غرق می شود یعنی کودکتان به طور حتم عاشق آنهاست. پس بهترین هدیه ای که می توانید به او بدهید تا هر روز با نگاه کردن به آن پر شود از احساس سرزندگی همان کاغذ دیواری یا پوستر دیواری با طرح وسایل نقلیه است.

کاغذ دیواری طرح ماشین

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه

با توجه به اینکه در گذشته بیشتر از نقاشی رنگ روغن به جای کاغذ دیواری استفاده می شد با رشد و گسترش صنعت کاغذ دیواری و ورود آن به ایران دیگر افراد محدود به نقاشی ساختمان نبودند و با گذر زمان شاهد ظهور طرح و رنگ های متنوع برای مکان های مختلف و برای شخصیت های متفاوت بودیم.

اما در مقابل آن هم برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه طراحان کاغذ دیواری طرح های مناسبی را بر این منظور در نظر گرفتند. اکنون در بین آلبوم های کاغذ دیواری شاهد کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه در طرح های زیادی هستیم که قدرت انتخاب افراد را بالا برده است.

غالبا افراد در مورد انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه سوالات مختلفی می پرسند و به دنبال طرح های متفاوت و متنوع تری از این نوع کاغذ دیواری هستند و تا بدین طریق طراحی خاصی را برای اتاق خواب پسرانه انجام دهند تا جذابیت خاصی داشته باشد.

همه این ها عاملی شد تا تصمیم بگیریم در این مقاله در مورد کاغذ دیواری خوب و مناسب که طرفداران زیادی دارد جهت طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه برای تان توضیح دهیم.

کاغذدیواری پسرانه-دکورچوب

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه شامل چه طرح هایی است؟

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه هم مثل کاغذ دیواری دخترانه شامل طرح های متنوع و زیادی است که می توان به راحتی با توجه به سبک دکوراسیون اتاق خواب پسرانه یک طرح مناسب را به عنوان کاغذ دیواری پسرانه انتخاب و تهیه کنیم.

اما از آنجایی که پسرها از بدو تولد تا بزرگسالی به رنگ های چون آبی علاقه خاصی از خود نشان می دهند و حضور رنگ هایی مثل آبی و بنفش و سبز در کاغذ دیواری پسرانه زیاد به چشم می خورد.

معمولا در بین طرح های کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه بیشتر طرح هایی چون توپ فوتبال، ماشین، موتور، هواپیما، لنگر و شخصیت های کارتونی بسیار زیاد به چشم می خورد. ما مجبور نیستیم همه دیوارهای اتاق خواب پسرانه با یک نوع کاغذ دیواری پوشش دهیم و می توانیم از دو طرح متفاوت ولی نزدیک بهم برای نصب استفاده کنیم تا دین طریق اتاق خواب پسرانه جذاب تری داشته باشیم.

همان طور که گفتیم به دلیل علاقه خاصی که پسرها به رنگ آبی دارند می توانیم از کاغذ دیواری با رنگ زمینه آبی با طرح کل و ستاره دیوارهای اتاق خواب او را دیوار پوش کنیم.

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه چقدر است؟

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه براساس جنس و کیفیت کاغذ دیواری تعیین می شود و طرح و رنگ آن بر روی قیمت اثری ندارد؛ با توجه به طرح های جذاب و منحصر به فردی که در بیبن آلبوم های کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه وجود دارد معمولا افراد با مراجعه حضوری به شرکت و بررسی آلبوم ها یک یا دو طرح از کاغذ دیواری را برای اتاق خواب پسرانه انتخاب و تهیه می کنند و از خدمات مشاوره طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه هم استفاده می کنند و بدین طریق بهترین انتخاب را داشته باشند.

کاغذدیواری پسرانه

کاغذ دیواری اتاق پسرانه باید چگونه باشد؟

کاغذ دیواری اتاق پسرانه معمولا با زمینه رنگ آبی، در طراحی دکوراسیون اتاق خواب هر پسر بچه ‌ای به کار می ‌رود. به طور معمول استفاده از کاغذ دیواری با رنگ ‌های آبی و سبز بهترین و مناسب‌ترین گزینه در طراحی و تزیین اتاق خواب بچه ‌ها است. گرچه غالبا با توجه به ثاثیر گذارترین رنگ در روح و روان هر بچه ای، و همچنین طراحان با توجه به سلیقه و علایق آنان طرح کاغذ دیواری اتاق پسرانه را تعیین و مشخص می ‌کنند. البته گاهی طرح‌ های موجود براساس سفارش والدین و فرزندشان تهیه و تولید می‌ گردد. معمولا طرح ‌هایی از شخصیت ‌های کارتونی و بازی‌ های کامپیوتری، در طرح ‌های مورد علاقه هر پسر بچه ‌ای بیشترین حضور را دارند. ناگفته نماند که با توجه به گذر زمان و بزرگ شدن هر پسر بچه ‌ای ممکن است، طرح کاغذ دیواری تغییر کند.

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

اتاق خواب محلی برای استراحت و برقراری آرامش افراد است، در حقیقت تمیزی و خوش بویی محیط داخل اتاق، علت اصلی این حس راحتی و آرامش درونی است. همیشه همه افراد دوست دارند، به بهترین شکل اتاق خواب‌شان را تزیین کنند، حتی با کوچک‌ترین و ساده‌ترین کارها. معمولا نحوه تزیین و چیدمان وسایل و  خرید کاغذ دیواری برای اتاق خواب والدین و اتاق بچه ‌ها کاملا متفاوت از هم صورت می‌ گیرد. پس کاملا طبیعی است که طراحی اتاق خواب دخترانه و پسرانه و رنگ‌ بندی‌ های به کار رفته در آن هم متفاوت باشد. رنگ و طرح به کار رفته در کاغذ دیواری به ما نشان می‌ دهد که وارد اتاق نوزادی شدیم که یا دختر بچه ‌ای خردسال یا حتی یک پسر بچه. همان طور که قبلا در مورد کاغذ دیواری دخترانه و پوستر کاغذ دیواری دخترانه و همچنین کاغذ دیواری کیتی صحبت کردیم، در این مقاله تصمیم داریم، در مورد کاغذ دیواری اتاق پسرانه توضیح دهیم و بگوییم یک کاغذ دیواری پسرانه باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

کاغذ دیواری اتاق پسرانه چه ویژگی هایی دارد؟

براساس حالات روحی و خلقی که در میان دختران و پسران وجود دارد، در بدو تولد و در زمان تکامل قدرت بصری، به رنگ ‌ها عکس العمل نشان می ‌دهند. دخترها به رنگ قرمز و صورتی و پسرها به رنگ آبی واکنش نشان می ‌دهند، به همین خاطر است که قالبا رنگ صورتی برای اتاق خواب نوزاد دختر یا حتی بزرگسال مرسوم بوده و برای اتاق خواب پسرانه رنگ آبی استفاده می ‌شود. در اکثر مواقع پسرها از کاغذ دیواری رنگ آبی و سبز برای اتاق خواب خود استفاده می ‌کنند. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می ‌کنید، از کاغذ دیواری آبی علاوه بر ایجاد زیبایی حس آرامش و صلح را به خوبی دارد، القا می ‌کند.

در این اتاق خواب با استفاده از رنگ ‌های آبی، سبز، قرمز، نارنجی و سفید به خوبی هارمونی رنگ رعایت شده است، در صورتی که اتاق خواب پسر شما کوچک است، می ‌توانید مثل تصویر زیر ست تخت خواب و میز مطالعه فرزندان‌تان را طوری در نظر بگیرید که از فضای اتاق نهایت استفاده بهینه را داشته باشید.

مدل های کاغذ دیواری اتاق پسرانه

از آنجا که پسرها علاقه خاصی به ماشین و مخصوصا ماشین ‌های برند و مسابقه دارند، دوست دارند که کاغذ دیواری با طرح ماشین را بر روی دیوار اتاق خواب خود نصب کنند. همان طور که در تصویر زیر دارید، مشاهده می ‌کنید، کاغذ دیواری با طرح ماشین برای اتاق پسرانه بسیار جذاب است. ممکن است، بعضی از پسرها دوست داشته باشند، از پوستر دیواری سه بعدی ماشین یا حتی پوستر باب اسفنجی و مرد عنکبوتی استفاده کنند.

پسرهایی که به پرواز و یا حتی دریانوردی علاقه دارند، معمولا سراغ کاغذ دیواری می ‌روند که رد پایی از علایق آنان در آن یافت شود. همان طور که در تصویر زیر می‌ بینید، همه علایق یک پسر در کنار هم حاضر شده اند.

توصیه ‌ای به والدین محترم : اگر فرزندی دارید که واقعا عاشق شغل خلبانی است و دوست دارد، این کار را به عنوان شغل آینده خود داشته باشد، با انتخاب کاغذ دیواری با طرح هلیکوپتر و هواپیما به تصویر سازی ذهنی او علاوه بر اینکه کمک کرده ‌اید، به شخصیت و آرزوهای او احترام گذاشته‌ اید، در نتیجه با او همراه شده‌ اید.

در کاغذ دیواری نصب شده در اتاق خواب تصویر زیر می‌ توانید، طرح ‌ها و شکل‌هایی را ببیند که مورد علاقه پسرهایی است که به رشته ‌های مهندسی علاقه‌مند هستند.

در تصویر زیر می‌ توانید کاغذ دیواری با طرح دایناسور به شکل کارتونی را مشاهده کنید. این طرح برای پسر بچه ‌های ماجراجو یا پسرهایی که عاشق زندگی موجودی چون دایناسورها در گذشته و پیش از آفرینش انسان هستند، کاملا جذاب  و منحصر به فرد است.

قیمت کاغذ دیواری اتاق پسرانه چقدر است؟

با توجه به تنوع طرح کاغذ دیواری اتاق پسرانه قیمت ‌های موجود در بازار مختلف است. در صورتی که از طرح انتخابی خود مطمئن هستید، می ‌توانید برای تهیه آن اقدام نمائید. بعضی از مشتریان ما برای تهیه کاغذ دیواری اتاق پسرانه مستقیم به شرکت دکورچوب مراجعه می‌ کنند و از بین طرح‌ های موجود در آلبوم‌ های کاغذ دیواری طرح دلخواه خود و فرزندشان را انتخاب و تهیه می‌ کنند. شما هم می‌ توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید و در خصوص طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه سوالات خود را بپرسید و مشاوره رایگان دریافت کنید. در صورتی که در خصوص محتوای این مقاله نظر یا سوالی دارید، می‌ توانید آن را برای مان ارسال نمائید.

جمع بندی: بنابراین اگر در فکر طراحی اتاق خواب نوزاد پسری هستید که هنوز به دنیا نیامده است، خوب است که از طرح‌ های ساده کاغذ دیواری و با زمینه آبی در کنار یک نورپردازی ملایم اتاقش را تزیین کنید. اما اگر پسربچه ‌ای دارید، حتما باید سلیقه و نظر او را هم در نظر بگیرید. غالبا طرح‌ های پرطرفدار بین پسرها متنوع و زیاد است، اما باید از طرح‌ هایی که به ایجاد آرامش را او منتهی می ‌شوند، توجه ویژه تری داشت. بهترین کار این است که از طرح ‌هایی متناسب با شغل و حرفه مورد علاقه ‌اش استفاده کنید. در صورتی که در زمان تهیه کاغذ دیواری یا پوستر دیواری طرح مورد نظرتان را پیدا نکردید، می‌ توانید آن را سفارش دهید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا