کاغذ دیواری

کاغذ دیواری پشت تخت خواب شامل چه طرح هایی است؟

کاغذ دیواری پشت تخت خواب

دقیقا از زمانی که کاغذ دیواری ابداع شد هر ساله شاهد طراحی و تولید طرح های تازه تر و جدیدتری از انواع کاغذ دیواری در بین آلبوم های مختلف بوده ایم.

در گذشته شاید از یک نوع طرح کاغذ دیواری برای همه قسمت های یک خانه به عنوان دیوارپوش استفاده می شد اما امرزوه با توجه به این همه تنوع طرح و رنگ برای هر کدام از قسمت های خانه می توانیم از یک نوع کاغذ دیواری استفاده کنیم.

در چند سال اخیر طراحان با توجه به موقعیت هر قسمت از یک خانه طرح های مناسبی را طراحی کرده اند و ما اکنون می توانیم برای حال و پذیرایی و اتاق خواب ها و برای پشت تلویزیون و همچنین برای ستون های خانه و حتی ره پله ها از طرح خاص و مناسب شان استفاده کنیم تا بدین طریق خانه ای زیباتر داشته باشیم.

انتخاب کاغذدیواری پشت تخت خواب

ما می توانیم بسته به نظر و سلیقه شخصی خودمان برای هر کدام از قسمت های نام برده شده از یکی از انواع کاغذ دیواری ساده و یا طرح دار استفاده کنیم.

بعضی از افراد سادگی را بیشتر می پسند و معمولا سراغ کاغذ دیواری ساده و تک رنگی چون کاغذ دیواری قرمز، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری سرمه ای، کاغذ دیواری زرد، کاغذ دیواری طلایی، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری مشکی، کاغذ دیواری قهوه ای و کاغذ دیواری سفید طلایی و… می روند تا از آن برای بعضی از قسمت های خانه خود استفاده نمایند.

البته می توان به جای کاغذ دیواری ساده و تک رنگ از کاغذ دیواری طرح پتیته هم استفاده کرد و این نوع کاغذ دیواری در عین سادگی خود غالبا طرفداران زیادی در بین عموم افراد دارد.

گرچه ما می توانیم به جای کاغذ دیواری ساده هم از یکی از انوع کاغذ دیواری طرح دار مثل کاغذ دیواری طرح داماسک، کاغذ دیواری طرح بته جقه، کاغذ دیواری سنتی، کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری آبرنگی و یا کاغذ دیواری آبرنگی گلدار که معمولا با نام کاغذ دیواری گل گلی شناخته می شوند برای قسمت هایی از خانه خود استفاده کنیم.

بر خلاف تصور افرادی که در گذشته فکر می کردند باید همه قسمت های خانه خود را با یک نوع کاغذ دیواری دیوار پوش کنند اکنون امروز می توانیم از طرح های خاص و لوکس و حتی لاکچری در بین آلبوم های کاغذ دیواری  به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون و یا کاغذ دیواری پشت تخت خواب بهره ببریم تا دکوراسیون منزل مان خاص تر به نظر بیاید.

در اکثر مواقع افرادی که در فکر تغییر دکوراسیون منزل خود هستند دیگر مثل گذشته مجبور به تغییر کاغذ دیواری همه قسمت های خانه خود نیستند و با استفاده از نصب یک پوستر دیواری و یا کاغذ دیواری تنها بر روی یک دیوار با طرح و رنگی متفاوت تر سایر کاغذ دیواری های نصب شده بر روی دیوارهای منزل مان، دکوراسیون خانه خود را تغییر دهیم.

معمولا تنها دیواری که برای انی کار در نظر گرفته می شود دیوار پشت تلویزیون می باشد که می توانیم با کاغذ دیواری دیواری پشت تلویزیون تغییراتی اساسی در قسمت های حال و پذیرایی ایجاد کرد و با این کار مجبور به صرف هزینه زیادی هم نخواهیم بود و دقیقا مشابه این کار برای اتاق خواب هم قابل اجرا است و ما می توانیم با نصب یک کاغذ دیواری متفاوت در پشت تخت خواب اتاق خوابی جذاب تر داشته باشیم.

ممکن است بعضی از افراد تصور کنند که با نصب یک نوع کاغذ دیواری بر روی دیوارهای اتاق خواب است که می توان اتاقی زیبا تر داشت اما گاهی با ایجاد تضا در بین رنگ های کاغذ دیواری و یا استفاده از طرح و رنگ های مشابه هم بهتر می توان دکوراسیون اتاق خواب مان را طراحی کنیم.

کاغذدیواری مشکی برای اتاق خواب

حتما بخوانید: کاغذ دیواری برای اتاق خواب عروس و داماد را چطور و چگونه انتخاب کنیم؟ قیمت خرید کاغذ دیواری ویژه تازه عروسان چقدر است؟

و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای کسی استفاده از کاغذ دیواری پشت تخت خواب است که باعث می شود ما را خاص تر و متفاوت تر نشان دهد.

از آنجایی که افراد زیادی به دنبال طرح های کاغذ دیواری پشت تخت خواب می گردند و با نحوه استفاده آن بهتر آشنا شوند تصمیم داریم تا در این مقاله در مورد طرح های مختلف کاغذ دیواری پشت تخت خواب و همچنین نحوه استفاده از آنها برای تان بیشتر توضیح دهیم.

کاغذ دیواری پشت تخت خواب شامل چه طرح هایی است؟

همان که قبلا گفته بودیم ما با توجه به سلیقه شخصی که داریم و با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون اتاق خوابمان همیشه بهترین طرح کاغذ دیواری پشت تخت خواب را انتخاب می کنیم.

در اکثر مواقع افرادی که طرح های لوکس و لاکچری را بیشتر می پسندند سراغ کاغذ دیواری پشت تخت خواب با طرح چرمی می روند.

همان طور که در تصویر بالا محلاحظه می فرمایید برای پشت تخت خواب از کاغذ دیواری طرح چرم استفاده کرده اند و بر روی سایر دیوارهای اتاق خواب کاغذ دیواری ساده  نصب شده است و با توجه به فضای حاکم بر اتاق خواب با نصب آن به عنوان کاغذ دیواری پشت تخت خواب باعث زیبایی بیشتر اتاق خواب شده است.

البته گروهی از افراد هم استفاده از کاغذ دیواری گلدار را برای پشت تخت خواب بیشتر می پسندند.

کاغذدیواری گلدار اتاق خواب

کاغذ دیواری تیره با اینکه انتظار نمی رود گزینه خوبی برای اتاق خواب باشد گاهی با توجه به طرح های خاصی که در بین انواع کاغذ دیواری تیره موجود است طرح های خاص و مناسبی برای پشت تخت خواب هم باشد.

می توانید در تصویر پایین هم به خوبی ببنیند که با استفاده همزمان از رنگ روغن و کاغذ دیواری پشت تخت خواب اتاق خوابی زیبا را طراحی کرد.

با استفاده همزمان کاغذ دیواری پشت تخت خواب به رنگ طوسی در کنار نقاشی رنگ روغن اتاقی خوابی متفاوت را خلق نمود.

نمونه طرح های کاغذ دیواری پشت تخت خواب

قیمت خرید کاغذ دیواری پشت تخت خواب چقدر است؟

قیمت خرید کاغذ دیواری پشت تخت خواب در طرح های متخلف بسته به متراژ دیوار پشت تخت خواب و همچنین جنس و کیفیتی که دارند تعیین می گردد و قیمت هر نوع کاغذ دیواری در هر کدام از آلبوم های کاغذ دیواری با توجه به برندی که دارند تعیین نمی گردد و طرح و رنگ هم بر روی قیمت نهایی تاثیری ندارد.

بعضی از مشتریان ما مستقیما به شرکت دکور چوب مراجعه می کنند و از نزدیک آلبوم های کاغذ دیواری را بررسی می کنند و با توجه به سبک دکوراسیون اتاق خواب شان طرح و رنگ کاغذ دیواری پشت تخت خواب خود را انتخاب و تهیه می کنند تا اتاق خوابی زیباتر داشته باشند.

در صورتی که شما هم به دنبال کاغذ دیواری پشت تخت خواب هستید می توانید با بررسی نمونه طرح های آلبوم های کاغذ دیواری ما در فروشگاه سایت دکور چوب طرح های دلخواه خود را پیدا و تهیه نمائید و در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر داشتید می توانید با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید و در کنار آن هم از خدمات مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون اتاق خواب هم بهره مند گردید.

مزایای دریافت خدمات از دکور چوب چیست؟

  • سرعت عمل در نصب با نصابان حرفه ای
  • گارانتی با کیفیت بودن محصول
  • گارانتی برگشت وجه در صورت هر گونه عیب و نقص فنی کالا
  • ما به شما متعهد خواهیم بود

تلفن های تماس با ما     22392718-021

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا