کاغذ دیواری

کاغذ دیواری پشت تلویزیون شامل چه طرح هایی می باشد؟

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

برای طراحی دکوراسیون همیشه ما به سراغ منطقه ای از خانه مان می رویم که بیش از سایر قسمت های دیگر در جلوی دید افراد است وسعی می کنیم بیشتر از هر قسمت دیگری به خوبی آنجا را تزئین کنیم تا اینگونه خانه ما زیبا تر و شکیل تر شود.

از جمله بخش های هر خانه ای که بیشتر در جلوی دید همگان است و در زمان ورود پا به داخل ساختمان می گذاریم لاوی مجتمع های مسکونی بزرگ است پس مسلما همه افرادی که در این مجتمع هایی سکونت دارند دوست دارند لاوی ساختمان شان شیک و زیبا باشد و پس از آن مکانی که از اهمیت ویژه ای برخوردار است وضعیت راه رو ها و راه پله های ساختمان می باشد.

امروزه در اکثر مواقع افراد برای اینکه محیط اطراف شان زیبا و عام پسند باشد، برای قسمت های لاوی و راه پله ها از انواع دیوارپوش ها پی وی سی استفاده می کنند و یا حتی ترجیح می دهند از یکی از انواع کاغذ دیواری برای این منظور بهره ببرند، البته استفاده از کاغذ دیواری راه رو و راه پله هم با توجه به طرح های متنوع و زیادی که دارد می تواند در این امر برای ما راهگشا باشند.

به همین جهت در بسیار از مواقع اکثر دکوراتورها برای طراحی دکوراسیون هر محیطی از کاغذ دیواری استفاده می کنند و علت اصلی این کار به خاطر تنوع و طرح و رنگ در بین نمونه طرح های آلبوم کاغذ دیواری است که برای هر قسمت از خانه خود می توانیم از یک طرح خاص و مشخص کمک بگیریم تا اینگونه منزلی خاص و زیبا داشته باشیم.

ما می توانیم از بین نمونه طرح های موجود در آلبوم های کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی خود از کاغذ دیواری پذیرایی با طرح های نظیر کاغذ دیواری گل گلی، کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری آبرنگی، کاغذ دیواری آبرنگی گلدار، کاغذ دیواری طرح داماسک و کاغذ دیواری سفید طلایی، کاغذ دیواری برجسته و… استفاده نماییم و حتی می توانیم در صورتی که اتاق پذیرایی منزل مان کوچک است از طرح های مناسب کاغذ دیواری پذیرایی کوچک برای انجام این کار استفاده نمائیم.

حتی می توانیم برای اتاق خواب خود و فرزندانمان از طرح های مناسب کاغذ دیواری اتاق خواب استفاده کنیم و از طرح های مناسب کاغذ دیواری برای اتاق خواب شخصی خود بهره ببریم و برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه از کاغذ دیواری دخترانه کمک گرفت و برای طراحی اتاق پسرانه از طرح های کاغذ دیواری پسرانه این کار را به انجام برسانیم.

گرچه برای قسمت های ویژه خانه خود از کاغذ دیواری مناسب و با طرحی خاص تر  استفاده می کنیم تا فضای خانه مان متفاوت تر از سایر قسمت های دیگر خانه مان باشد.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون ساده و سفید

یکی از قسمت های اصلی و مهم هر خانه که بسیار در مرکز توجه افراد قرار دارد و حتی در کنار سالن پذیرایی منزل ها است محل نصب تلویزیون ال سی دی است.

تلویزیون یکی از وسایل اصلی هر خانه است که نسبت به سایر اثباب و اثاثیه باعث جلب توجه هر چه بیشتر افراد به خود می باشد و بخاطر اینکه امروزه خانه های در حال ساخت نسبت به گذشته کوچک تر شده است محل قرار گرفتن تلویزیون در سالن پذیرایی است و از آنجا که همه افراد دوست دارند سالن پذیرایی کوچک خود را به بهترین شکل طراحی کنند سعصی می کنند از زیباترین و متفاوت ترین طرح های کاغذ دیواری پذیرایی کمک می گیرند و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای ما در این حالت استفاده از کاغذ دیواری پشت تلویزیون می باشد و به دلیل اینکه این نوع کاغذ دیواری می تواند بر روی زیبایی سالن پذیرایی و منزل ما تاثیر زیادی بگذارد قصد داریم تا در این مقاله درمورد کاغذ دیواری پشت تلویزیون برای تان توضیح دهیم.

انواع مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون برای منزل

بسته به سلیقه شخصی مان و همچنین سبک دکوراسیونی که منزل مان دارد می توانیم از کاغذ دیواری ساده و یا کاغذ دیواری طرح دار به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون استفاده نمائیم.

کاغذ دیواری کرم برای پشت تلویزیون

ما می توانیم از کاغذ دیواری ساده و تگ رنگ مثل  کاغذ دیواری قرمز، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری سرمه ای، کاغذ دیواری زرد، کاغذ دیواری طلایی، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری مشکی، کاغذ دیواری قهوه ای و کاغذ دیواری سفید طلایی و… برای پشت تلویزیون ال سی دی خود استفاده کنیم و یا اگر به دنبال کاغذ دیواری طرح دار هستید می توانید از یکی از انواع کاغذ دیواری با طرح های مختلفی که در آلبوم های کاغذ دیواری موجود است این کار را انجام دهیم.

کاغذ دیواری طرح گل برای پشت تلویزیون

چگونه مناسب ترین طرح را به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون انتخاب کنیم؟

همان طور که تا به اینجا گفته شد در درجه اول انتخاب طرح کاغذ دیواری پشت تلویزیون با توجه به سلیقه شخصی ما صورت می گیرد و پس از آن با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون منزل و کوچکی و بزرگی محیطی که تلویزیون قرار دارد تعیین می گردد.

کاغذ دیواری مشکی طرح دار برای پشت تلویزیون

حتما بخوانید: کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی را چطور انتخاب کنیم؟ طرح مناسب برای پشت ال سی دی مان چیست؟

در صورتی که فضای داخلی اتاق یا سالن پذیرایی و یا هر مکان دیگری که تلویزیون در آنجا قرار دارد کوچک است بهترین کار این است که از کاغذ دیواری رنگ روشن استفاده کنیم و اگر فضای اتاق بزرگ و دلباز باشد می توانیم از کاغذ دیواری تیره هم استفاده کنیم.

کاغذ دیواری طلایی برای پشت تلویزیون

بعضی از افراد رنگ کاغذ دیواری پشت تلویزیون خود را با در نظر گرفتن وسایل موجود در اتاق تعیین می کنند تا این گونه همه قسمت ها با هم ست شوند و هما اینکه خانه زیباتر به چشم بیاید.

قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون چقدر است؟

قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون با توجه به طرح و رنگ های متنوعی که تا کنون ملاحظه کرده اید بسته به ابعاد دیواری که تلویزیون ال سی دی شما بروی آن نصب شده است تعیین می گردد و علاوه بر آن جنس و کیفیتی که این نوع کاغذ دیواری دارد بر روی قیمت نهایی کار تاثیر خواهد داشت.

کاغذ دیواری طرح دار

بعضی از مشتریان ما مستقیما به شرکت دکور چوب مراجعه می کنند و از بین نمونه طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون، یکی از بهترین طرح های آن را با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون منزل شان انتخاب و تهیه می کنند.

حتما بخوانید: خرید کاغذ دیواری و رازهای آن چیست؟ ۹ نکته اصلی برای خرید کاغذ دیواری را بدانید.

همیشه با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون خانه تان طرح کاغذ دیواری پشت تلویزیون را انتخاب نمائید تا بدین طریق زیبایی منزل بیش از گذشته در نظرها عیان شود.

در صورتی که شما هم به دنبال مناسب ترین طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون و قیمت آن برای منزل خود هستید می توانید هم اکنون با یکی از کارشناسان ما تماس حاصل نمائید و در کنار دریافت پاسخ سوالاتتان از خدمات مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی منزل هم بهره مند گردید.

نمونه هایی از طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری گلدار برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری کرم طلایی نقش برجسته برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری قهوه ای برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری طوسی تیره برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری طوسی روشن برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری طرح آیینه برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری طرح داماسک برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری طرح آینه برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری صورتی برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری شیک برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری سه بعدی طرح آجر برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری زیبا برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری زرد برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری راه راه روشن برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری راه راه برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری چرمی برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری آبی طرح دار برای پشت تلویزیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا