کاغذ دیواری

کاغذ دیواری کلاسیک – طرح سلطنتی کاغذ دیواری

کاغذ دیواری کلاسیک

کاغذ دیواری کلاسیک یکی از طرح هایی است که از قدیم استفاده می شده و هم اکنون نیز مخاطب خاص خود را دارد، با توجه به قدمت کاغذ دیواری در دنیا همچنان بعضی از طرح های قدیمی آن به خوبی بین مردم سراسر دنیا محبوبیت و جایگاه خود را حفظ کرده است و حتی افراد خاص پسند و یا افرادی که در فکر طراحی دکوراسیونی شیک و لاکچری در منزل شان هستند از طرح های ماندگار کاغذ دیواری به طور چشم گیری استقبال می کنند.

بسیاری از افرادی که به دکورچوب مراجعه می کنند سوال می کنند که کاغذ دیواری کلاسیک چیست و در کجاها کاربرد بیشتری دارد.در این مقاله سعی می کنیم به این سوالات پاسخ دهیم.

کاغذ دیواری کلاسیک سلطنتی

بعضی از افراد ممکن است تصور کنند با گذر زمان نمی شود از بعضی از طرح ها و مدل های موجود در بازار برای خرید کاغذ دیواری دیگر برای طراحی دکوراسیون منزل و یا هر فضای دیگر که مد نظرمان باشد استفاده کنیم در حالی که تعدادی از این طرح ها هنوز که هنوز است به خاطر سبک طراحی خوب و عالی که داشته اند مورد پسند بسیاری از افراد هستند و گاها کاغذ دیواری کلاسیک را به سایر سبک های موجود در بازار ترجیح می دهند و طراحان بخاطر همین علاقه، در تمامی آلبوم های کاغذ دیواری تعدادی از طرح های کلاسیک را در کنار سایر نمونه طرح های دیگر قرار داده اند و در کنار آن نیز کاغذ دیواری با طرح و رنگ هایی را در نظر گرفته اند که قابلیت ست شدن با هر یک از طرح های کلاسیک را داشته باشد.

کاغذ دیواری پذیرایی طرح سلطنتی

از آنجایی که بسیاری از مشتریان در مورد طرح های مختلف کاغذ دیواری کلاسیک سوال دارند و می خواهند با طرح های مختلف آن بهتر خانه خود را طراحی و تزیین کنند دلیلی بر این شد تا تصمیم بگیریم در این مقاله در مورد کاغذ دیواری یا طرح های کلاسیک برای تان به طور کاملا توضیح دهیم.

کاغذ دیواری کلاسیک شامل چه طرح هایی است؟

کاغذ دیواری کلاسیک شامل طرح های گل داماسک، راه راه و ساده بافت دار است که بین این سه طرح کاغذ دیواری طرح داماسک محبوبیت بیشتری دارد و توجه هر شخصی و با هر سلیقه ای را به خود جلب می کند.

طرح های کلاسیک را به طور حتم می توانید در قصرهای باشکوه امپراطوری های بزرگ دنیا ملاحظه کنید و حتی قسمت هایی از آن را قطعا با کاغذ دیواری کلاسیک طراحی کرده اند که جلوه خاصی را به سالن های آن بخشیده است، معمولا رنگ بندی کاغذ دیواری کلاسیک به کار رفته در قصرهای سلطنتی تلفیقی از رنگ های آبی، نقره ای و طلایی هستند که در حقیقت این سه رنگ را جزئی از رنگ های سلطنتی به شمار می آیند.

خرید انواع طرح های کاغذدیواری با طرح کلاسیک

همچنین می توانید کاغذ دیواری راه راه با سه رنگ نام برده شده را در بعضی از قصرهای سلطنتی مشاهده کنید و در کنار آن نیز از کاغذ دیواری ساده با رنگ های مناسب که از نظر هارمونی رنگ به آن نزدیک باشد برای کار طراحی دکوراسیون داخلی به کار ببریم؛ گرچه برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل ما محدود به استفاده از رنگ های مشخص نیستیم و می توانیم از رنگ های مختلف با در نظر گرفتن رنگ های موجود در فضای منزل مان، استفاده کنیم.

چگونه از کاغذ دیواری کلاسیک استفاده کنیم تا خانه ای زیبا داشته باشیم؟

مسلما نحوه استفاده ما از کاغذ دیواری کلاسیک تاثیر زیادی می تواند در زیبایی خانه مان یا دفترکارمان نیز داشته باشد و البته برای زیبایی بیشتر فضای اتاق بهتر است همه دیوارهای اتاق مان را با یک طرح مشخص کاغذ دیواری پوشش ندهیم و برای زیباتر شدن آن تنها روی یک یا دو دیوار از اتاق را با کاغذ دیواری کلاسیک با طرح شلوغ، کار را اجرا کنیم و روی سایر دیوارها را با کاغذ دیواری ساده و رنگی کاغذ دیواری کنیم.

کاغذدیواری طرح سنتی

معمولا از کاغذ دیواری کلاسیک با طرح گل داماسک برای پشت تلویزیون و پشت تخت خواب زیاد استفاده می شود و سایر دیوارهای اتاق خواب را می توان با کاغذ دیواری ساده و یا راه راه دیوارپوش کرد، البته ما برای انتخاب محل نصب کاغذ دیواری طرح داماسک محدود به محل قرار گرفتن تلویزیون و یا تخت خواب نیستیم و می توانیم از آن برای قسمت مشخصی از اتاق پذیرایی مان نیز استفاده کنیم.

قیمت کاغذ دیواری کلاسیک چقدر است؟

قیمت کاغذ دیواری کلاسیک براساس جنس و میزان کیفیت آن و همین طور با توجه به متراژ فضایی که قصد اجرای کار را دارید تعیین و برآورد می شود، البته بعضی از مشتریان ما با مراجعه حضوری به شرکت دکورچوب و بررسی آلبوم های مختلف طرح و سبک و رنگ کاغذ دیواری کلاسیک خود را انتخاب و تهیه می کنند و در کنار آن نیز از خدمات مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی به طور کاملا رایگان بهره مند می گردند.

خرید کاغذ دیواری با طرح کلاسیک

چنانچه شما هم در فکر تهیه کاغذ دیواری کلاسیک برای منزل یا محل کارتان هستید توصیه می کنیم خدمات مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی شرکت دکورچوب را از دست ندهید و هم اکنون با یکی از کارشناسان ما تماس حاصل نمائید تا از خدمات رایگان طراحی دکوراسیون برخوردار گردید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا