کاغذ دیواری

کاغذ دیواری برای اتاق نوجوان پسر و دختر

مدل کاغذ دیواری اتاق نوجوان

همه والدین دوست دارند همان طور که اتاق خواب خودشان را متفاوت تر از سایر قسمت های خانه شان طراحی و تزئین کنند و سبک طراحی اتاق خواب شان با سبک طراحی اتاق پذیرایی و حال فرق داشته باشد مسلما سعی می کنند تا اتاق فرزند و یا فرزندان خود را هم این گونه طراحی کنند.

مخصوصا والدینی که در انتظار تولد فرزندی هستند و یا به تازگی فرزندشان متولد شده است به این موضوع بسیار اهمیت می دهند و اصولا با در نظر گرفتن جنسیت فرزندشان سبک طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک را تعیین می کنند.

کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان دخترانه

هر مادر و پدری که صاحب دختر شوند برای تزئین اتاق خواب او سعی می کنند از شادترین طرح های کاغذ دیواری دخترانه استفاده کنند و در صورتی که فرزند پسری داشته باشند از طرح های کاغذ دیواری پسرانه و اغلب شاد برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه بهره می برند.

در اکثر مواقع خانواده ها برای خرید کاغذ دیواری طرح ها را به گونه ای انتخاب می کنند که نهایتا تا دو سال یا سه سال برای اتاق خواب فرزندشان با توجه به سنش مناسب خواهد بود و پس از آن مجبور به تغییر کاغذ دیواری اتاق خواب او خواهند بود.

اغلب والدین در زمان خرید کاغذ دیواری برای اتاق خواب کودک شان تمایل دارند از طرح و رنگ هایی استفاده کنند که تا ایام کودکی و یا حتی نوجوانی برای او مناسب باشد تا این گونه مجبور به پرداخت هزینه های بیشتر نباشند به همین دلیل عموما مادر و پدرها به دنبال کاغذ دیواری کودک و نوجوان برای طراحی اتاق خواب فرزندشان هستند.

کاغذدیواری اتاق بچه

در مقابل برخی از والدین ترجیح می دهند با توجه به سن فرزندشان از یک کاغذ دیواری مناسب با توجه به سنی که کودکانش در آن قرار دارد کاغذ دیواری اتاق خواب او را تغییر دهند.

البته طرح های کاغذ دیواری کودک و نوجوان باید به صورتی باشد تا مورد سلیقه کودکان باشد تا از آن احساس رضایت را پیوسته داشته باشند و در مقابل طراحان کاغذ دیواری کودک و نوجوان هم با در نظر گرفتن سلیقه تمام گروه های سنی از بدو تولد تا دوران نوجوانی بهترین طرح های کاغذ دیواری کودک و نوجوان را به عنوان کاغذ دیواری بچه گانه دخترانه و پسرانه ارائه داده اند.

با توجه به اینکه در اکثر اوقات در بازه زمانی دو تا سه سال افراد کاغذ دیواری منزل و اتاق خواب های خانه خود را عوض می کنند.

از آنجا که بسیاری از والدین به دنبال این نوع کاغذ دیواری بچه گانه برای اتاق خواب فرزندان شان هستند تصمیم گرفتیم در ای مقاله در مورد کاغذ دیواری کودک و نوجوان بیشتر برای تان توضیح دهیم.

انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق کودک بر چه اساس است و شامل چه طرح هایی است؟

طرح و رنگ کاغذ دیواری کودک و نوجوان برای اساس سن و جنسیتی که دارد تعیین می گردد.

اگر فرزندتان دختر است شما می توانید از یکی از طرح های کاغذ دیواری کودک و نوجوان با ترکیب رنگ های صورتی، قرمز و بنفش برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب او استفاده نمائید.

کاغذ دیواری بچه گانه دخترانه

اگر شما صاحب دختر بچه ای خرد سال هستید می توانید از کاغذ دیواری طرح هلو کیتی ببرای طراحی اتاق خواب دخترانه استفاده کنید و یا از پوستر دیواری دخترانه مثل پوستر دیواری با طرح سیندرلا، پری دریایی، سفید برفی، سرندپیتی و… کمک بگیرید.

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه

اگر پسری خردسال دارید می توانید از انواع کاغذ دیواری پسرانه با ترکیب رنگ آبی، سبز و بنفش استفاده کنید و یا از پوستر دیواری پسرانه با طرح مرد عنکبوتی، بتمن و… برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه استفاده نمائید؛ البته استفاده از کاغذ دیواری طرح ملوانی یکی از پرطرفدارترین طرح های موجود است که پسر بچه ها از آن به خوبی استقبال می کنند.

کاغذ دیواری برای اتاق نوجوان

اگر شما دختری و یا پسری نوجوان داشته باشید مسلما از چنین طرح هایی برای طراحی دکوراسیون اتاق خوابشان استفاده نخواهید کرد و ترجیح می دهید سراغ طرح هایی از کاغذ دیواری بروید که با سن یک دختر و یا پسر نوجوان تناسب بیشتری داشته باشد، بعضی از افراد هم استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان با طرح های جذاب را بیشتر می پسندند.

چگونه از کاغذ دیواری کودک و نوجوان استفاده کنیم تا اتاق خوابی زیبا داشته باشیم؟

زیبایی کاغذ دیواری کودک و نوجوان به تنهایی کافی نیست و نحوه نصب آن و حتی نوع چسب کاغذ دیواری هم در اجرای کار مهم و حائز اهمیت است، به غیر از این موارد یکی از عواملی که در زیبایی کار تاثیر گذار است نحوه استفاده از کاغذ دیواری کودک و نوجوان است.

اینکه کاغذ دیواری دخترانه و یا پسرانه با چه طرح و شکلی است و قرار است از کاغذ دیواری طرح دار استفاده کنیم یا ساده و یا ترکیبی از این دو را به صورت همزمان در کنار هم داشته باشیم بسیار در خروجی کار تاثیر گذارند، شما ممکن است دوست داشته باشید در کنار کاغذ دیواری دخترانه و یا پسرانه یک از پوستر مناسب آن هم استفاده کنید، از استفاده یک رنگ در طراحی دکوراسیون اتاق پرهیز کنید و سعی کنید از دو یا سه رنگ و یا حتی چهار رنگ به طور همزمان برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه و یا پسرانه کمک بگیرید.

قیمت خرید و فروش کاغذ دیواری کودک و نوجوان چقدر است؟

قیمت خرید و فروش کاغذ دیواری کودک و نوجوان هم مثل سایر انواع کاغذ دیواری که در بازار موجود است براساس فاکتورهایی چون جنس و کیفیت آن تعیین می گردد و طرح و رنگ کاغذ دیواری کودک و نوجوان تاثیری روی قیمت آن نخواهد داشت.

شما ممکن است با طرح های متنوع و زیادی از کاغذ دیواری طرح کودک و نوجوان در آلبوم های مختلف کاغذ دیواری بر بخوردید که قیمت های مختلفی دارند و این موضوع به جنس و کیفیت آن اشاره دارد، بعضی از افراد به طور مستقیم به شرکت دکورچوب مراجعه می کنند و آلبوم های کاغذ دیواری کودک و نوجوان را از نزدیک می بینند و طرح دلخواه فرزندشان را انتخاب و تهیه می کنند.

خرید کاغذ دیواری برای اتاق نوجوان پسر و دختر

اگر شما هم به دنبال طرح های متفاوت و خاص تری از کاغذ دیواری طرح کودک و نوجوان هستید و یا طرح بخصوصی را دوست دارید برای اتاق فرزندتان سفارش دهید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر هم اکنون با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید و در صورت نیاز از خدمات مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان استفاده کنید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا