کاغذ دیواری

کاغذ دیواری گران

گران قیمت ترین کاغذ دیواری

در مقاله ای در مورد خرید کاغذ دیواری های ارزان قیمت نوشته بودیم . در آن جا توضیح داده بودیم که هیچ ارزانی بی علت نیست . حال در این جا که در مورد کاغذ دیواری گران قیمت می نویسیم این نکته را می خواهیم ذکر کنیم که هر گرانی هم علت دار نیست . کاغذ دیواری گران قیمت بایستی ویژگی هایی داشته باشد تا آن را کاغذ دیواری گران قیمت نام گذاری کنیم .

اگر سری به مغازه های فروش کاغذ دیواری بزنید معمولا رول های بالای 150 هزار تومان رو تحت عنوان کاغذ دیواری گران قیمت نام گذاری می کنند . کاغذ دیواری های گران قیمت معمولا یا پی وی سی های گران قیمت هستند و یا نان وون هستند . پی وی سی ها گران قیمت معمولا کاغذ هایی هستند که دارای برجستگی (امباس) زیاد هستند و گرماژ هر رول آن بالای ۳۰۰ گرم است . کاغذ های نان وون هم که اصطلاحا از جنس کاغذ هستند و دارای الیف هایی طبیعی هستند . کاغذ های نان وون به دلیل جنس خود طرح ها و نقش های زیبایی را می توان در آن طراحی کرد و طرح ها دارای جزییات زیادی هستند.

ویژگی کاغذ دیواری های گران قیمت

  • چسب پذیری مناسب دارند
  • جنس خوبی دارند و به سادگی پاره نمی شوند
  • طرح ها جذاب و زنده
  • طرح های جدید و مدرن
  • کیفیت بالای رنگ ها
  • ماندگاری و دوام بالا

خرید گران قیمت ترین کاغذ دیواری

نکته خیلی مهمی که در مورد کاغذ دیواری گران مصداق دارد این است که کاغذ های گران طرح های جدید و یا به اصطلاح کاغذ فروش ها طرح هایی که برای آن ها سیلندر ساخته شده است دارند.

این کاغذ ها به دلیل آنکه طرح های جدید و غیر تکراری دارند نسبت به آلبوم هایی که طرح های قدیمی و تکراری دارند گران تر می باشند.علت گرانی هم این است که این آلبوم ها برایشان هزینه زیادی می شود و به دلیل آنکه اولین بار است این طرح ها ساخته می شود گران تر هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا