والپیپر

کاغذ دیواری صورتی و گلبهی

کاغذ دیواری گلدار صورتی دخترانه

کاغذ دیواری با رنگ صورتی موضوع این مقاله از مجله دکورچوب میباشد، از دیر باز وجود زیبایی برای همه افراد از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است، همه ما دوست داریم از آنچه که داریم بهترین و خاص ترین چیز، در نوع خود باشد، بعضی از افراد به دنبال زیباترین و خاص ترین وسایل منزل هستند و برخی دیگر به داشتن بهترین دکوراسیون فکر می کنند.

در کنار آن عده ای به داشتن هر دو آن می اندیشند.(حتما قبل از خرید کاغذ دیواری این مقاله را مطالعه کنید.) بعضی دیگر به تنوع طرح و رنگ در منزل خود بیشتر بها می دهند و دوست دارند خوش نقش و رنگ ترین خانه را برای خود و خانواده شان فراهم سازند.

کاغذ دیواری سفید صورتی

افرادی که قصد خرید خانه را دارند مسلما به دنبال خانه رویاهای خود با طراحی دکوراسیون دلخواه شان هستند و یا اگر خانه ای دارند اکنون که در فصل تابستان هستیم قطعا تصمیم به بازسازی منزل خود را گرفته اند.

ممکن است شما در زمان بازسازی منزل خود دوست داشته باشید مبلمان منزل تان را با پارکت لمینت ست کنید تا منزل جذاب تری داشته باشید و در کنار کفپوش پارکت لمینت دلتان بخواهد از یک دیوارپوش مناسب هم استفاده کنید تا به زیبایی منزل خود بفزایید.

کاغذ دیواری سفید صورتی

یکی از رایج ترین و پرطرفدار ترین دیوارپوش های موجود در بازار انواع کاغذ دیواری مثل کاغذ دیواری طرح گل، کاغذ دیواری آبرنگی گلدار، کاغذ دیواری گل گلی، کاغذ دیواری نقش برجسته، کاغذ دیواری طرح داماسک، کاغذ دیواری بته جقه، کاغذ دیواری سنتی، کاغذ دیواری رنگ روشن، کاغذ دیواری ساده، کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری طرح پتینه ای، و… است.

کاغذ دیواری صورتی برای اتاق خواب

در صورتی که دوست دارید تنها از یک رنگ مشخص برای رنگ آمیزی منزل تان استفاده کنید ولی فرصت زیاد یا وقت کافی برای انجام این کار ندارید، استفاده از کاغذ دیواری های تک رنگ و ساده ای مثل کاغذ دیواری سفید و صورتی یا هر رنگ دیگری که مد نظر شما است را می توانید به جای نقاشی رنگ روغن استفاده کنید.

مزیت بارز و خوب کاغذ دیواری تک رنگ نسبت رنگ روغن این است که در طی چند ساعت انجام می شود و هیچ بوی خاصی از خود تا مدت های طولانی به جای نمیگذارد در صورتی که اگر قصد استفاده از رنگ روغن را داشته باشید تا یک مدت طولانی وقت همه اعضا خانواده را می گیرد و حتی نظم زندگی تا حدی مختل می شود و علاوه بر آن باید تا مدت ها بوی رنگ را تحمل کنید.

کاغذ دیواری گل ریز صورتی

همه این چیزها خود می تواند عاملی برای محبوبیت بی حد و اندازه کاغذ دیواری در بین همه مردم دنیا باشد و البته با توجه به طرح و رنگ های متنوعی که در بین آلبوم های کاغذ دیواری موجود است به میزان این محبوبیت افزوده است.

بخاطر طرح و رنگ های مختلفی که در بین نمونه کار های آلبوم های کاغذ دیواری وجود دارد، در اغلب اوقات نظر افراد متوجه کاغذ دیواری های طرح دار است و افرادی که به سبک های کلاسیک علاقمند هستند، یا اگر به فکر طراحی دکوراسیون با سبک مدرن باشند؛ خیلی راحت با یک مشاوره مختصر می توانند بهترین طرح دلخواه خود و با بهترین ترکیب بندی رنگ را به منزل خود بیاورند.

اگر آلبوم های کاغذ دیواری تیفانی tiffany را به دقت بررسی کرده باشید حتما متوجه شده اید که در بین نمونه کارها در اکثر مواقع شما نمونه کاغذ دیواری های گل دار را در رنگ های مختلف به چشم تان بر می خورد.

کاغذ دیواری صورتی گلدار

خوبی کاغذ دیواری طرح دار و مخصوصا کاغذ دیواری گلدار این است که به شما اجازه می دهد منزلی زیباتر و با صفاتر را برای خود بسازید و جذابیت آن را با وجود کانون گرم خانوادگی تان دو چندان کنید.

یکی از پر طرفدارترین کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری صورتی است، رنگ صورتی یکی از مهمترین رنگ هایی است که اکثر کاغذ دیواری های گلدار به چشم می خورد و دلیل آن علاقه افراد به این رنگ است.

کاغذدیواری صورتی دخترانه-دکورچوب

این علاقه نشات گرفته از حس دوستی، لطافت و آرامشی است که افراد از رنگ صورتی دریافت می کنند و این خود عاملی برای جلب توجه افراد به خود می گردد و این موضوع باعث شد تا در این مقاله تصمیم بگیریم در مورد کاغذ دیواری گلدار صورتی برای تان توضیح دهیم.

کاربرد کاغذ دیواری صورتی

از کاغذ دیواری گلدار تقریبا در هر جا و هر مکانی می توان به راحتی استفاده کرد ولی در اکثر مواقع می بینیم که از این کاغذ دیواری و مخصوصا کاغذ دیواری گلدار صورتی در درجه اول برای منازل بیشتر استفاده می گردد.

البته بسته به موقعیت شغلی و کاری تان هم می توانید از کاغذ دیواری گلدار صورتی برای طراحی دکوراسیون اتاق کارتان یا شرکت خود هم بهره مند گردید، از این نوع کاغذ دیواری می توان به شکل های مختلف و به منظور های مختلف استفاده کرد که در ادامه برای تان بیشتر توضیح می دهیم.

استفاده از کاغذ دیواری گلدار صورتی برای پشت تلویزیون

به خاطر ملامیت و نرمی که در کاغذ دیواری گلدار صورتی وجود دارد می توانید از آن به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون استفاده کنید، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می فرمایید از کاغذ دیواری با زمینه رنگ گلبهی و با گل های صورتی به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون استفاده شده است و منزل را زیبا تر کرده است، در منزل فوق از رنگ های روشن و تیره در کنار سایر رنگ های دیگر مثل سبز و بنفش خانه جلوه خاصی پیدا کرده است.

پوستر دیواری صورتی دخترانه

با استفاده همزمان از پرده، لوستر و آباژور صورتی، گلدان سفید با گل های گلبهی زیبا و درختچه ای با برگ های سبز، در کنار میز سفید و گل های بنفشه که روی آن است و مبلمانی با گل های صورتی تیره خانه ای زیبا، رویایی، رمانتیک و وصف ناپذیر از هر حس خوشی را خلق کرده است.

کاغذ دیواری گلدار صورتی برای اتاق خواب عروس

رنگ صورتی یک رنگ پرطرفدار بین تازه عروسان است، در اکثر مواقع تازه عروسان سراغ کاغذ دیواری گلدار صورتی و یا کاغذ دیواری لاکچری مثل کاغذ دیواری سفید طلایی می روند، همان طور که در تصویر پایین ملاحظه می کنید از رنگ گلبهی برای تزیین اتاق خواب عروس به خوبی استفاده شده است.

استفاده از طرح های گلدار با با استفاده از گل هایی زیبا و رنگی که بر روی کاغذ دیواری وجود دارد و مخصوص طرح های برجسته روی آن محیط اتاق را به کمک سایر رنگ ها و مخصوصا رنگ سفید اتاق خواب عروس را بسیار زیباتر کرده است.

استفاده از رنگ صورتی و گلبهی برای اتاق خواب بچه

در صورتی که فرزند دختری دارید و دوست دارید اتاق خوابی زیبا را به او هدیه دهید حتما استفاده از کاغذ دیواری دخترانه با طرح های خاص در نظر دارید، کاغذ دیواری هایی چون کاغذ دیواری طرح هلو کیتی، کاغذ دیواری یا پوستر دیواری سه بعدی با شخصیت های کارتونی مثل سیندرلا، عروس دریایی. البته ممکن است دلتان بخواهد طوری اتاق خواب او را تزیین کنید که در بعد از تمام شدن دوره کودکی دختران و آغاز دوره نوجوانی اش دیگر مجبور به تغییر کاغذ دیواری اتاق خوابش نباشید.

اگر در تصویر با دقت کنید خواهید دید که چگونه از کاغذ دیواری گلدار صورتی به زیبایی در اتاق خواب دخترانه استفاده شده است و از قاب عکس های صورتی هلو کیتی و کیف دخترانه ای با همین طرح در کنار بالشت هایی با تصویر کیتی، اتاق خواب دخترانه زیبا و قشنگی را ساخته اند، یا استفاده از کاغذ دیواری گلدار صورتی با گل هایی با شکل و طرح خاص هم می تواند جلوه خاص خودش را داشته باشد.

قیمت کاغذ دیواری با رنگ گلبهی

قیمت کاغذ دیواری گلدار صورتی متناسب با جنس و کیفیت به کار رفته در تولید آن تعیین و مشخص می گردد و تعیین قیمت هر نوع کاغذ دیواری هیچ ارتباطی با طرح و رنگ آن نخواهد داشت.

کاغذ دیواری صورتی در دکوراسیون منازل و محل کار به چه صورت است؟

بی مقدمه و صریح عرض کنیم در دکوراسیون داخلی خود از کاغذ دیواری صورتی استفاده کنید، چرا؟ موضوعی که این روزها در زندگی ما ایرانیان کمبود آن به شدت حس می گردد بحث آرامش و آسودگی خاطر است. رنگ صورتی از جمله رنگ هایی است که آرامش بخش، نشاط آور، امید دهنده و شورانگیز است.

این رنگ زیبا به دلیل خاصیت های فوق العاده ای که دارد امواج منفی را دور می کند، بسیاری از افراد هنگامی که در مورد رنگ صورتی می شنوند به این موضوع فکر می کنند که این رنگ صرفا دخترانه است و در اتاق دختر ها و یا در اتاق کودکان صرفا بایستی که استفاده گردد.

کاغذدیواری صورتی

اما این موضوع تصوری کاملا اشتباه است، هر چند که از قدیم جنس مونث رابطه بهتری با رنگ صورتی داشته است و احساسات بیشتری را در آن ها تحریک می کند اما کلمه ((صرفا زنانه)) اشتباه است. رنگ صورتی موجب کاهش پرخاشگری می گردد به همین دلیل است که در بسیاری از زندان ها دیوارها را صورتی می کنند تا میزان پرخاشگری و تنش را کاهش دهند.

کاغذ دیواری گلبهی در اتاق خواب

شاید در ابتدا فکر کنید که کاغذ دیواری گلبهی صرفا مختص اتاق کودک است اما استفاده از این رنگ در اتاق خواب هم می تواند بسیار جلوه گر و زیبا باشد، ترکیب گل بهی با رنگ های خنثی می تواند در اتاق خواب بسیار زیبا گردد.

البته دقت شود که در اتاق خواب سعی گردد ترجیحا از صورتی ساده و یا صورتی مدرن استفاده گردد. رنگ صورتی در اتاق خواب آرامش بخش و تسکین دهنده می شود و موجب ایجاد فضایی عاشقانه و دکوراسیون رمانتیک در محیط می گردد، استفاده از رنگ صورتی با تخت سفید و بالش و کوسن های صورتی در دکوراسیون غربی بسیار رایج است.

استفاده از کاغذ دیواری با رنگ صورتی در پذیرایی

استفاده از رنگ صورتی در پذیرایی دو حالت را ایجاد می نماید، اگر رنگ صورتی را با گل داماسک و طرح های کلاسیک استفاده کنید فضایی کلاسیک و با وقار ایجاد میکند، در صورتی که رنگ صورتی در گل های آبرنگی و طرح هایی سه بعدی استفاده گردد فضایی مدرن ایجاد می گردد.

به شکل کلی کاغذ دیواری صورتی به مرور درحال جا افتادن در منازل و محیط های کاری است و علی رغم بی توجهی که در سال های قبل به آن میشد امروزه این رنگ در حال جا افتادن در دکوراسیون ها است.

کاغذ دیواری صورتی در پذیرایی

مشاوره و خرید از بهترین مراکز دکوراسیون داخلی

قبل از هر گونه اقدامی برای خرید به سبک دکوراسیون منزل خود توجه داشته باشید و از یک دکوراتور ماهر بخواهید تا منزل شما را از نزدیک بازدید کند و در صورت عدم امکان این موضوع از قسمت های اصلی منزل خود می توانید عکس بگیرید و به طراح دکوراسیون داخلی نشان دهید تا به شما در انتخاب بهترین طرح کاغذ دیواری گلدار صورتی یا هر نوع کاغذ دیواری دیگری کمک کند.

در اکثر مواقع مشتریان ما بابت این موضوع به طور مستقیم به شرکت مراجعه می کنند و سوالات خود را می پرسند و آلبوم های کاغذ دیواری را از نزدیک بررسی می کنند تا در نهایت بهترین و مناسب ترین طرح خود را پیدا و تهیه می کنند.

در صورتی که شما هم نیاز به راهنمایی بیشتر برای داشتن منزلی زیباتر دارید این فرصت را از دست ندهید و هم اکنون با یکی از کارشناسان شرکت دکورچوب تماس بگیرید و مشاوره رایگان دکوراسیون داخلی منزل تان را دریافت کنید.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

    1. سلام
      هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری می تونید از شرکت دکورچوب خرید داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا