کاغذ دیواری

کاغذ دیواری گلدار برای چه فضاهایی بیشتر قابل استفاده می باشد ؟

کاغذ دیواری گلدار و یا کاغذ دیواری ساده ؟ هر کدام برای چه مکان هایی بیشتر قابلیت استفاده را دارند ؟ کدام زیبا تر است ؟ کاغذ دیواری گلدار ریز بهتر است و کاغذ دیواری گل درشت ؟ گل کاغذ دیواری با چه رنگ کاغذ دیواری بهتر می شود ؟ سوالاتی از این قبیل که با مراجعه به هر مغازه دکوراسیونی با آن مواجه می شود . در این جا سعی می کنیم که بتوانیم این سوالات را به نحو احسن پاسخ دهیم .

در مقاله ای که در مورد کاغذ دیواری ساده نوشتیم در آن جا توضیح دادیم که معمولا یک دیوار را کاغذ دیواری گلدار می زنند و دیوارها دیگر را کاغذ دیواری ساده می زنند. اما این قانون کلی نیست و در بسیاری موارد دیده شده است که کل یک محیط را کاغذ دیواری گلدار زده اند و محیط بسیار زیبا و جذابی را به وجود آورده است .

نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری گلدار

در انتخاب کاغذ دیواری های گلدار به نوع گل (درشت ، ریز ، داماسک ، مدرن و یا آبرنگی ) ، رنگ گل و همین طور پس زمینه و همین طور گرماژ کاغذ دیواری اهمیت فراوانی دارند . گل های داماسک همان طور که قبلا هم توضیح دادیم بیشتر مناسب محیط هایی است که دنبال طرح های کلاسیک هستند . هیچ وقت در یک محیطی که طرح های اسپرت دارد از گل داماسک و یا بته جقه استفاده نمیشود .

همین طور امروزه گل های ریز از گل های درشت بیشتر استفاده می شوند . ( آلبوم ایوانکا شرکت گرند دیزاین سرشار از گل های ریز زیباست ) . موضوع سوم در انتخاب کاغذ گلدار ، بحث گرماژ کاغذ دیواری می باشد . هر چه کاغذ دیواری گرماژ بالاتری داشته باشد و به عبارتی سنگین تر باشد زیبا تر است و برجستگی های بیشتری بر روی آن قابلیت نشان دادن دارد و به همین دلیل می تواند جذاب تر و دارای طرح های زنده تری باشد .

در چه فضاهایی از کاغذ دیواری گلدار استفاده می شود؟

کاغذ دیواری گلدار در اکثر فضاها قابل استفاده است . به طور مثال در پذیرایی می توان گل داماسک ، آبرنگی ، گل ریز و گل درشت را انتخاب کرد . کاغذ دیواری قهوه ای و یا کاغذ دیواریی با گل سفید و یا نقره ای محیط بسیار جذابی را شکل دهد . در اتاق خواب ها می توان گل های آبرنگی را با کاغذ دیواری ساده ترکیب کرد و یک فضای آرامش بخش و زیبا را در اتاق خواب ایجاد کرد .

به عنوان مثال انتخاب کاغذ دیواری با تم رنگ آبی و یا کاغذ دیواری صورتی برای اتاق خواب دخترانه محیط بسیار جذابی را می تواند ایجاد نماید . همین طور در آشپزخانه می توان از کاغذ دیواری گلدار به خصوص گل های زرد خردلی و یا سبز لجنی استفاده کرد که محیطی زنده در آشپزخانه ایجاد می نماید . به شکل کلی کاغذ دیواری گلدار را در اکثر فضاها می توان استفاده کرد ، هر چند در محیط های اداری و رسمی کمتر توصیه می شود که از کاغذ دیواری های گلدار استفاده شود .

قیمت کاغذ دیواری گلدار

کاغذ دیواری ها گلدار بنا به جنس کاغذ و همین طور کشور تولید کننده و نوع طرح شان قیمت های متفاوتی دارند.برای اطلاع از قیمت های روز با بخش فروش شرکت دکورچوب در ارتباط باشید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا