کفپوش

کف پوش کمیتکس

کف پوش کمیتکس بر گرفته از طرح های چوب طبیعی با به روز ترین تکنولوژی تولید

صحبت از کف پوش که می شود اکثر مردم به یاد کف پوش های تایلی می افتند که مرسوم و رایج هم هست. اما در این جا می خواهیم در مورد یک کف پوش بسیار باکیفیت روسی به نام کف پوش کمیتکس(KOMITEX)صحبت کنیم. کف پوش های pvc که رایج در بازار هستند از مواد شیمیایی ساخته می شوند.

این کف پوش ها از نظر طرح و نقش همانند پارکت لمینت می باشد ولی برخی ویژگی هایی که پارکت لمینت دارد کف پوش های pvc ندارند و بالعکس. در مقاله ای پارکت لمینت با کف پوش را مقایسه کرده ایم. کف پوش های pvc در ضخامت های ۱.۵و ۲ و ۲.۵ و۳ در بازار موجود هستند. کف پوش های pvc به شکل تایل و رول در بازار موجود هستند که به عنوان مثال کف پوش کمیتکس از جمله کف پوش های رولی می باشد. ویژگی عمده کف پوش ها قابلیت شست و شو آن ها می باشد.

ویژگی کف پوش کمیتکس

شرکت کمیتکس روسیه تجربه ۱۵ ساله خود را برای تولید نسل جدید تولیدات خود به کار گرفته است تا راحتی را برای مشتریان به ارمغان آورد. محصولات کمیتکس همواره رضایتمندی مشتریان در اقصی نقاط جهان را ایجاد نموده است. راز این موفقیت ما در تولید کفپوش بروش کالندرینگ با بهترین کیفیت است. در مقایسه با محصولات مشابه، کفپوش های کمیتکس از کیفیت و دوام غیر قابل رقابت ناشی از فناوری کالندرینگ است. استحکام و خاصیت ضد باکتری بودن کفپوشهای کمیتکس از ویژه گیهای محصولات ما است. عملکرد کفپوشهای کمیتکس با ضخامت 3 میلیمتر همتراز با محصولات مشابه با ضخامت 6 میلیمتر است. فناوری کالندرینگ امکان ایجاد سطح بسیار صاف و لطیف را فراهم ساخته است.

خصوصیات سطحی بجود آمده سبب افزایش مقاومت سایشی کفپوش می شود. علاوه بر این خصوصیات ثابت ابعادی کفپوش در دراز مدت نیز تضمین شده است. از مزایای دیگر کفپوش های لینولیوم کمیتکس وجود لایه منسوج بی بافت (اکوپل) و لامینه شدن آن در پشت کفپوش است. این لایه خصوصیات عایق بندی حرارتی و صوتی یگانه را به این محصول داده است.

نوع فنی کفپوش های لینولیوم کمیتکس، در تولید خودرو در کارخانجات معروف جهان از جمله فولکس واگن، فورد، نیسان و تویوتا استفاده می شود. بهبود کیفیت و ارتقای مستمر خصوصیات تولیدات هدف اساسی و همیشگی شرکت را تشکیل می دهد. در این راستای اعطای گواهینامه (EU305 / 2011)موید ضد باکتری بودن تولیدات ما از موسسه استاندارد اتحادیه اروپا است. این گواهینامه بیانگر مجاز بودن استفاده از کفپوش های کمیتکس در مهد کودک ها، مدارس و بیمارستان ها است.

ویژگی های فنی کف پوش کمیتکس

 •  مقاومت سایش زیاد بواسطه فناوری کالندرینگ
 • مقاومت دو برابری در مقایسه با محصولات مشابه
 •  ثبات ابعادی ویژه بواسطه استفاده از لامینه Textile Ecopol
 • چایداری حرارتی در گسترده قابل قبول تغییرات دما
 •  خصوصیت ضد باکتری و ممانعت از نفوذ و رشد باکتری ها
 • براقیت وجلای بی نظیر
 •  عایق بندی حرارتی و صوتی
 •  آسانی تمیز نمودن
 • پایداری و وضوح طرح در داراز مدت
 •  روش مکانیکی ایجاد طرح با حفظ ویژگیهای طبیعی طرح
 •  امکان تولید کفپوش در عرض های 1.5 متر تا 4.0 متر

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا