کابینت

کلیاف Cleaf مصنوعات چوبی محصول ایتالیا چه ویژگی های منحصر به فردی دارد ؟

کلیاف Cleaf یک شرکت ایتالیایی در زمینه تولید مصنوعات چوبی است . این برند با الهام از طبیعت و ترکیب آن با هنر و تکنولوژی باعث خلق پدیده ای متفاوت در دکوراسیون داخلی شده است . در حال حاضر این محصول با بیش از 70 طرح و رنگ متفاوت ، منحصر به فرد ترین برند پانل ام دی اف لوکس در ایران می باشد . کلیاف Cleaf  یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده ام دی اف  mdf با روکشهای زیبا و خاص در دنیا می باشد . طرح های برجسته و زیبای استفاده شده در روکشهای منحصر به فرد این شرکت حس طراوت و نشاط و زیبایی را به مصرف کنندگان هدیه می دهد .

این ام دی اف بر اساس نوع و الگوی فینیش سطح آن در دسته بندی هایی چون  ندیر ، ترنچ ، اسمارت ، اسکاچوماتو ، ماتریس ،

یوزمایت ، شروود ، آزومیت و … عرضه می گردد که در هر دسته صفحات بسته به رنگ و طرح و راه بود آن دسته بندی شده اند .

یکی از ویژگی های منحصر به فرد ام دی اف های این شرکت نمونه طرح هایی است که همانند چوب های برش خورده می باشد و حس گرما و آرامش را به انسان  منتقل می کند . نحوه محاسبه قیمت کابینت طرح کلی آف زمینی بدنه کابینت های زمینی ارتفاع استانداردی دارند که برابر ۷۲ سانتیمتر است که این ارتفاع با صفحه رویه شرکتی ( 32 میلی متر ) و پایه ( 14 سانتیمتر ) به ۹۰ ساتیمتر می رسد . استاندارد عمق کابینت های زمینی ۵۵ سانتیمتر می باشد .

ویژگی های ورق های کلیف

  •  در ورق های ملامین و پلی گلس تولیدی شرکت  کلیاف Cleaf ایتالیا به مرور زمان تغییر رنگ ایجاد نمی شود که خود باعث تولید عمر این ورق ها می باشد .
  • در برابر خراش به مقدار زیادی مقاوم است تا حدی که می توانید با یک اسکاچ اسفنجی سطوح این ورق را بدون خراش تمیز نمایید .
  • لبه های این ورق بدون درز می باشند که باعث جلوگیری از نفوذ آب می شود .
  • درخشندگی و براقی
  • مقاومت در برابر سایش
  • روکش ملامینه دوطرفه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا