دکوراسیون

دکوراسیون صورتی برای چه اماکنی مناسب تر است؟

دکوراسیون صورتی

وجود دنیای رنگ های مختلف و متنوع و تاثیر شگرفی که در صنعت دکوراسیون گذاشته است باعث توجه افراد به بحث دکوراسیون داخلی منزل شده است. در حقیقت این رنگ های هستند که به دکوراتورها کمک می کند تا به واسطه رنگ های متنوعی که در طراحی دکوراسیون منزل تان به کار می برند حس و حال تازگی و هیجان و پویایی و تحرک را با خود به منزل شما بیاورد. بعضی از افراد به دنبال انتخاب یک رنگ مناسب برای ایجاد تغییرات اساسی در سبک دکوراسیون منزل شان هستند.

بعضی از اشخاص تصور می کنند که باید رنگ همه وسایل منزل شان و مخصوصا وسایلی چون مبلمان و بوفه باید با رنگ پارکت لمینت و کاغذ دیواری و پرده های خانه شان کاملا یکسان و یکی باشد. همیشه استفاده از یک رنگ مشخص در دکوراسیون منزل نمی تواند زیبایی خود را به  خوبی نشان بدهد. معمولا در این مواقع رنگ غالب و ایده آل خود را همزمان با دو یا سه رنگ دیگر اگر به کار ببریم منزل ما را چشم نواز تر و زیبا تر می کند و تاثیر بهتری بر روی نظر و عقاید افراد دارد. اغلب افراد برای انتخاب رنگ دکوراسیون کلاسیک سراغ رنگ های تیره می روند و برای دکوراسیون با سبک مدرن سراغ رنگ های روشن تر. برخی از افراد ترجیح می دهند برای استفاده از رنگ های تیره سراغ کاغذ دیواری تیره مثل کاغذ دیواری قهوه ای و کاغذ دیواری مشکی بروند و در مقابل عده ای دیگر سراغ پارکت لمینت تیره بروند.

اما افرادی هم سراغ کاغذ دیواری رنگ روشن مثل کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری صورتی، کاغذ دیواری قرمز، کاغذ دیواری بنفش و کاغذ دیواری زرد به عنوان رنگ غالب در دکوراسیون خود استفاده می کنند و در کنار آن هم با نصب پارکت لمینت روشن فضایی زیبا و خاصی را شکل می دهند. انتخاب و استفاده از رنگ ها در دکوراسیون منزل تان کاملا به سلیقه شخصی شما بستگی دارد ولی حتما باید نکاتی را هم در نظر داشته باشید. در اکثر مواقع تازه عروس هایی که در حال طرای دکوراسیون منزل جدید و تازه خود را شروع زندگی هستند.

چیدمان منزل صورتی

یا خانواده هایی که در انتظار به دنیا آمدن فرزندی در حال لحظه شماری هستند و دوست دارند اتاقی راحت و زیبا برای فرزندشان درست کنند در مورد مناسب ترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب کودک شان هستند. بهترین و یکی از خاص ترین رنگ ها برای این افراد در چنین شرایط و موقعیتی رنگ صورتی است. یکی از پر طرفدارترین رنگ ها در دکوراسیون رنگ صورتی است. به همین دلیل تصمیم داریم در این مقاله در مورد دکوراسیون صورتی برای تان بنویسیم که چگونه و چطور می توان دکوراسیون صورتی زیبا و جذاب در منزل داشته باشیم.

دکوراسیون صورتی برای چه مکان هایی مناسب است؟

ممکن است بعضی از افراد پیش خود تصور کنند که رنگ صورتی تنها برای اتاق خواب نوزاد دختر یا اتاق خواب دخترانه مناسب باشد. از آنجایی که رنگ صورتی نماد عشق و پرشوری و آرامش است از این رنگ می توان در اتاق خواب عروس استفاده کرد.  رنگ صورتی در واقع از ترکیب دو رنگ قرمز و سفید بدست می آید. حتی می توان از یک دکوراسیون صورتی زیبا در حال و یا حتی اتاق پذیرایی خود داشته باشید.

دکوراسیون صورتی برای کسب و کار

دکوراسیون صورتی برای آرایشگاه زنانه بسیار زیبا و جذاب خواهد بود و یا برای مهد کودک ها دکوراسیون صورتی بسیار لازم و ضروری است و اهمیت آن بخاطر تاثیر رنگ صورتی بر روی روحیه کودکان است. البته استفاده از رنگ صورتی برای کافی شاپ ها و تالارها هم توصیه می شود و با این کار می توانید محل کسب و کارتان را جذاب و خواستنی تر کنید.

نکات کلیدی دکوراسیون با رنگ صورتی

شما مجبور نیستید برای داشتن یک دکوراسیون صورتی همه وسایل و مبلمان خود و رنگ کاغذ دیواری و حتی کفپوش و رنگ فرش های منزل تان را تمام صورتی در نظر بگیرید. برای داشتن یک دکوراسیون صورتی زیبا باید حد تعادل استفاده از رنگ صورتی را در نظر داشت و آن را رعایت کرد.

گاهی استفاده از پرده صورتی به تنهایی کفایت می کند و  وجود پرده های صورتی به تنهایی توجه افراد را جلب می کند. و یا اگر اتاق خوابی دارید و استفاده زیاده از حد رنگ صورتی برای شما خوشایند نیست می توانید چراغ خواب صورتی و تخت خوابی با متکا و پتوی کلدار که رنگ های صورتی و قرمز و لیمویی در آن به کار رفته اتاقی زیبا را برای خود آماده کنید. البته رنگ سبز دیوار هم به این زیبایی کمک زیادی کرده است.

رنگ های هماهنگ با صورتی

رنگ صورتی با رنگ هایی چون آبی، خاکستر، سبز، سفید، مشکی، لیمویی، قرمز و زرد بسیار زیباست و هارمونی خاصی ایجاد می کند.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا