والپیپر

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری سه بعدی طرح مدرن

کاغذ دیواری های مدرن بسیار زیباتر و جذاب تر از انواع کاغذ دیواری هایی هستند که شما از دوران کودکی خود به یاد دارید. در واقع کاغذ دیواری های مدرن این روزها به گونه ای طراحی می شوند که با طیف گسترده ای از دکوراسیون های منزل که این روزها رایج شده اند همخوانی داشته باشند. این حجم از تنوع به افراد کمک می کند تا با توجه به اهداف خود، که می تواند تغییر دکوراسیون کلی منزل یا حتی افزودن تم به دیوار اکسنت باشد، انتخاب ساده تری داشته باشند و از این لحاظ دچار محدودیت نباشند.

انواع کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری های مدرن شامل دهها طرح و رنگ مختلف هستند ولی در اینجا سعی می کنیم به مهم ترین طرح های مدرن کاغذ دیواری اشاره کنیم.

طرح های چهارگوش کاغذ دیواری

طرح های چهارگوش مدت هاست که در صنعت تولید کاغذ دیواری مورد استفاده قرار می گیرند ولی این روزها تغییر بزرگی در طرح های چهارگوش ایجاد شده است. می توانید طرح های مدرن چهارگوش را در انواع طرح و رنگ مختلف بیابید.

کاغذ دیواری مدرن طرح چهارگوش

کاغذ دیواری های طرح انتزاعی

کاغذ دیواری های طرح انتزاعی بخشی از طرح کاغذ دیواری مدرن را به خود اختصاص داده اند. طرح های انتزاعی به خوبی با انواع مبلمان ست می شوند. می توانید با تناژهای مختلف استفاده شده در این طرح ها مبلمان جدید خریداری کنید یا از کوسن هایی با این رنگ ها استفاده کنید.

کاغذ دیواری طرح آجر، چوب و سنگ

کاغذ دیواری طرح مدرن فراتر از طرح های گلدار خسته کننده است. در کالکشن های سال جاری انواع کاغذ دیواری با رنگ های خاص، طرح های انتزاعی و طرح های خلاقانه موجود هستند. یکی از جذاب ترین این طرح ها که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است کاغذ دیواری طرح آجر، چوب و سنگ است.

کاغذ دیواری طرح آجر

در واقع این نوع از کاغذ دیواری ها ضمن سادگی کلاسیک هستند، همچنین برای افزایش زیبایی در این طرح می توانید سراغ کاغذ دیواری سه بعدی هم بروید که از زیبایی دوچندان برخودار هستند. این کاغذ دیواری ها می توانند نقش دیوارپوش برای اکسنت وال شما را به خوبی ایفا کنند.

حتما بخوانید: کاغذ دیواری طرح سنگ

کاغذ دیواری طرح شلوغ

اگر به طرح های شلوغ و کاغذ دیواری طرح شهر علاقه دارید می توانید این روزها انواع مدرن آن را نیز داشته باشید. دکوراسیون منزل با استفاده از کاغذ دیواری طرح شهر و به طور کلی کاغذ دیواری شلوغ یک راهکار جالب و در عین حال لذت بخش است. با استفاده از این نوع کاغذ دیواری می توانید دکوراسیون خاص خود را خلق کنید.

کاغذ دیواری طرح مدرن و شلوغ

البته نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که سعی کنید از دیگر المان ها و یا اکسسوری های شلوغ همراه با آن استفاده نکنید. زیرا استفاده افراطی از طرح های شلوغ فضا را نازیبا و ناهماهنگ با دکوراسیون مدرن جلوه خواهد داد.

کاغذ دیواری نقره ای و طلایی

کاغذ دیواری های نقره ای و براق بهترین راه برای افزودن احساس مدرن بودن به دیوارهای شماست. طلایی و نقره ای وقتی با رنگ های خنثی مثل سیاه و سفید ترکیب می شوند احساس مدرن بودن در فضا جاری می کنند.

کاغذ دیواری نقره ای

این ترکیب درصورتیکه در فضایی با نور مناسب به کار گرفته شود می تواند فضا را بزرگتر جلوه دهد، درصورتیکه این نوع از کاغذ دیواری مدرن را انتخاب کرده اید می توانید با کمک اکسسوری های مختلف انواع رنگ های روشن را به فضا اضافه کنید بدون اینکه ظاهر مدرن منزلتان خدشه دار شود.

کاغذ دیواری هندسی

یکی دیگر از انواع طرح کاغذ دیواری مدرن کاغذ دیواری هندسی است. کاغذ دیواری های هندسی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و بر محبوبیت آن روز به روز افزوده می شود. شاید دلیل این موضوع همگامی این نوع از طرح ها با دکوراسیون های ساده و مدرن این روزها باشد.کاغذ دیواری هندسی

یا شاید کوچکی منازل این روزها افراد را به خرید کاغذ دیواری هندسی ترغیب می کند. در واقع کاغذ دیواری هندسی انتخابی مناسب برای منازل مدرن و کوچک امروزیست که امکان استفاده از طرح های شلوغ و یا داماسک در آنها وجود ندارد.

کاغذ دیواری آبرنگی

کاغذ دیواری آبرنگی نیز جایگاه ویژه ای در میان کاغذ دیواری مدرن امروزی دارد. بازی با رنگ در این طرح و استفاده خاص از رنگ ها در کنار شکل ظاهری متفاوت این نوع از کاغذ دیواری بسیاری از خریداران را شیفته خود می کند.

کاغذ دیواری آبرنگی

کاغذ دیواری مدرن سه بعدی و ویژگی های آن

امروزه این نوع کاغذ دیواری بین افراد طرفداران زیادی پیدا کرده است، البته مراقب باشید کاغذ دیواری سه بعدی را با پوستر سه بعدی اشتباه نگیرید. کاغذ دیواری سه بعدی مدرن یا کاغذ دیواری سه جهته در واقع یک نوع دیوار پوش است. همان طور که از نام کاغذ دیواری سه بعدی مشخص است دارای طرح های سه بعدی است.

کاغذدیواری مدرن

طرح های روی کاغذ دیواری سه بعدی دارای فرو رفتگی و برجستگی است در نتیجه باعث ایجاد نمایی نزدیک به واقعیت را نسبت به پوستر دیواری ایجاد می کند. در حقیقت کاغذ دیواری مدرن سه بعدی حس نشاط و مهیج بودن را به خوبی به افراد القا می کند. طرح های سه بعدی، محیط خانه را پویاتر و سر زنده تر نشان می دهند.

نصب راحت و آسان این نوع کاغذ دیواری یکی از ویژگی های خوب و مثبت آن به حساب می آید، البته قیمت مناسب، یکی از مزایای کاغذ دیواری سه بعدی می باشد. کاغذ دیواری سه بعدی برای همه قسمت های مختلف خانه به کار نمیرود.

برای حفظ جذابیت این نوع دیوارپوش بهترین کار این است که  فقط روی یک دیوار یا دو دیوار نصب گردد، زمانی که کاغذ دیواری سه بعدی تنها روی یک دیوار نصب شود میزان تاثیرگذاری آن بر محیط بیشتر خواهد شد.

طرح های دیوارپوش سه بعدی مدرن

از آنجا که کاغذ دیواری سه بعدی طرفداران زیادی دارد به راحتی می توانید هر طرحی را پیدا کنید، اگر طرح ایده آل تان در بین طرح های موجود در بازار نیست می توانید طرح خود را سفارش دهید. مطرح ترین طرح های کاغذ دیواری سه بعدی شامل طرح های زیر است :

 • کاغذ دیواری سه بعدی طرح اشکال هندسی
 • کاغذ دیواری سه بعدی تونل
 • کاغذ دیواری سه بعدی چهره
 • کاغذ دیواری سه بعدی طرح فرشته
 • کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت
 • کاغذ دیواری سه بعدی گل

شش نکته مهم در مورد کاغذ دیواری مدرن سه بعدی

 1. با توجه به دکوراسیون منزل تان طرح دیوارپوش سه بعدی مدرن  را انتخاب کنید. ( کاغذ دیواری با طرح هندسی با دکوراسیون کلاسیک به هیچ وجه جور نیست. )
 2. به جنس و کیفیت کاغذ دیواری دقت کنید.
 3. توجه داشته باشید که وضوح تصویر یا رزولوشن آن بالا باشد. ( میزان وضوح تصویر باید 100 DP باشد. )
 4. کیفیت دستگاه چاپگر در میزان کیفیت کاغذ دیواری اثر دارد.
 5. کیفیت رنگ استفاده شده در چاپ مهم است.
 6. نحوه نصب این نوع کاغذ دیواری در زیبایی آن تاثیر زیادی دارد.

کلام آخر

استفاده از کاغذ دیواری مدرن این روزها با استقبال خوبی از طرف خریداران روبرو شده است. کاغذ دیواری های مدرن از انواع هندسی گرفته تا آبرنگی و سه بعدی هر یک دارای زیبایی منحصر به فرد خود بوده و می تواند مثل یک پازل دکوراسیون مدرن شما را تکمیل کند، جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره دکوراسیون داخلی با ما در ارتباط باشید.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا