والپیپر

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

مدل های کاغذ دیواری پشت تلویزیون و ال سی دی شیک

کاغذ دیواری پشت تلویزیون موضوع این مقاله از مجله دکورچوب میباشد، همان طور که بارها در مقالات پیشین مان گفته بودیم کاغذ دیواری یکی از اقلام پرکاربرد در طراحی دکوراسیون داخلی است و نقش و اهمیت آن غیر قابل  چشم پوشی است و میزان مصرف آن برای منزل یا هر محیط دیگری که مد نظر شما باشد قابل اندازه گیری است و می توانید همه دیوارها و یا بعضی از قسمت های دلخواه منزل تان را کاغذ دیواری کنید و یا با تلفیق آن با نقاشی رنگ روغن طراحی منزل تان را خاص و متفاوت انجام دهید.

اما عمدتا افراد برای ایجاد این تفاوت طرح و رنگ کاغذ دیواری را متفاوت از سایر دیوارهای منزل شان در نظر می گیرند مخصوصا اینکه یکی از وسایل مهم در هر اتاق پذیرایی تلویزیون است و یکی از اصلی ترین اقلامی است که به شدت توجه هر کسی را به خودش جلب می کند و به همین دلیل توصیه بسیاری از طراحان داخلی بر این است که طرح کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون متفاوت از سایر دیوارهای دیگر منزل تان باشد.

ویژگی های کاغذ دیواری پشت تلویزیون

تقریبا از هر مدل طرح و رنگ موجود بین آلبوم های کاغذ دیواری می توانید برای پشت تلویزیون منزل تان استفاده کنید، از کاغذ دیواری ساده و تک رنگ گرفته تا کاغذ دیواری های شیک و لاکچری که هر کسی را ممکن است حیرت زده کند را می توانید بسته با سلیقه شخصی تان استفاده کنید اما معمولا از کاغذ دیواری های گلدار و کاغذ دیواری طرح داماسک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

طرح کاغذدیواری پشت تی وی

کاغذ دیواری های سبک کلاسیک از گذشته تا کنون جایگاه خود را در حوزه های مختلف دکوراسیون داخلی به خوبی حفظ کرده اند و علاقه مردم به آن نیز همچنان بر سر جای خودش باقی است و محال است شما آلبوم کاغذ دیواری را بررسی کنید و بین طرح های آن نمونه ای از طرح های کلاسیک را ملاحظه نکنید.

در اغلب اوقات حتما شما کاغذ دیواری طرح داماسک را می بینید و از این طرح معمولا به عنوان یکی از لوکس ترین و لاکچری ترین طرح های کاغذ دیواری یاد می کنند و به ندرت با آن همه دیوارها را دیوارپوش می کنند و در بسیار مواقع آن را در پشت تی وی نصب می کنند.

دیوارپوش های تیره برای پشت ال سی دی LCD

البته در صورتی که شما دیوارهای منزل تان را نقاشی کرده باشید باز هم می توانید از یک مدل کاغذ دیواری برای پشت ال سی دی تان استفاده کنید و به آن جلوه دیگری بدهید تا هم این قسمت از منزل تان را با سایر قسمت ها متفاوت کرده باشید و هم اینکه با این کار توجه افراد را بیشتر به سمت تلویزیون جلب کنید.

معمولا در شرایط این چنینی بهتر می توانید از استفاده همزمان نقاشی رنگ روغن و کاغذ دیواری در کنار هم بهره ببرید و خانه ای شکیل و خوش منظره تری را برای خود آماده کنید و به نظر ما هم با ترکیب نقاشی و دیوارپوش سنگ با کاغذ دیواری برای پشت ال سی دی LCD قطعا خانه ای لاکچری تر خواهید داشت.

دکوراسیون فضای پشت تلویزیون

شما می توانید از بسیاری از طرح های موجود در آلبوم های کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون استفاده کنید و سبک دکوراسیون منزل اولین نکته ای است که باید در انتخاب طرح کاغذ دیواری در نظر داشته باشید تا بدانید با سبک طراحی کاغذ دیواری را چطور و چگونه انتخاب کنید و تا به حفظ سبک دکوراسیون منزل تان و زیبایی و نما و جلوه آن بهتر کمک کرده باشید، و به همین جهت نباید هیچ وقت از انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب برای پشت تلویزیون به تفاوت گذشت و از آن غافل بود.

کاغذدیواری پشت تلویزیون

ممکن است منزل تان کاغذ دیواری نشده باشد اما شما می توانید با نصب کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون تغییراتی اساسی ایجاد کنید و این قسمت از منزل تان را کاملا متفاوت از سایر قسمت های دیگر کنید و یا اگر همه دیوارهای منزل تان را کاغذ دیواری کرده اید می توانید برای پشت تلویزیون از یک کاغذ دیواری با طرح و رنگی متفاوت استفاده کنید تا بین آن با سایر قسمت ها به نوعی تمایز ایجاد کرده باشید.

در چنین حالتی تلویزیون که مرکز توجه در هر خانه ای است بهتر جلب توجه می کند و زیبایی خانه را به نمایش می گذارد و به همین دلیل دکوراتورها توصیه اکیدی بر تفاوت طرح و رنگ کاغذ دیواری برای فضای پشتی LCD با سایر دیوارهای اطرافش دارند تا بدین طریق به زیبایی منزل افزوده باشند.

قیمت کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون

قیمت خرید و فروش کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون براساس نوع و جنس آن و ابعاد دیواری در پشت آن قرار گرفته است برآورد می گردد، البته باید این مساله را در نظر داشته باشید که قیمت کاغذ دیواری با پوستر دیواری که در پشت تلویزیون نصب می شود به مراتب ارزان تر است و طرح های آنها تفاوت زیادی با یکدیگر دارد.

قیمت کاغذدیواری پشت tv

 چنانچه تصمیم به نصب کاغذ دیواری در پشت تلویزیون منزل تان را دارید خوب است قبل از هر کاری با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون منزل تان و طرح و رنگ مبلمان، طرح و رنگ کاغذ دیواری را انتخاب کنید و برای این منظور بهتر است حداقل چند آلبوم کاغذ دیواری با طرح های مناسب برای پشت تلویزیون را به دقت بررسی کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

زیباترین طرح ها برای دیوار پشت تی وی

البته نا گفته نماند که با استفاده از مشاوره طراحی دکوراسون داخلی قطعا انتخاب بهتری خواهید داشتید و در نهایت از خرید خود رضایت بیشتری هم دارید در صورتی که به دنبال مشاوره طراحی دکوراسون داخلی برای منزل تان می گردید توصیه می کنیم خدمات مشاوره رایگان طراحی داخلی ما را از دست ندهید.

برای طراحی دکوراسیون همیشه ما به سراغ منطقه ای از خانه مان می رویم که بیش از سایر قسمت های دیگر در جلوی دید افراد است وسعی می کنیم بیشتر از هر قسمت دیگری به خوبی آنجا را تزئین کنیم تا اینگونه خانه ما زیبا تر و شکیل تر شود.

از جمله بخش های هر خانه ای که بیشتر در جلوی دید همگان است و در زمان ورود پا به داخل ساختمان می گذاریم لاوی مجتمع های مسکونی بزرگ است پس مسلما همه افرادی که در این مجتمع هایی سکونت دارند دوست دارند لاوی ساختمان شان شیک و زیبا باشد و پس از آن مکانی که از اهمیت ویژه ای برخوردار است وضعیت راه رو ها و راه پله های ساختمان می باشد.

زیباترین طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون

ما می توانیم از بین نمونه طرح های موجود در آلبوم های کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی خود از کاغذ دیواری پذیرایی با طرح های نظیر کاغذ دیواری گل گلی، کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری آبرنگی، کاغذ دیواری آبرنگی گلدار، کاغذ دیواری طرح داماسک و کاغذ دیواری سفید طلایی، کاغذ دیواری برجسته و… استفاده نماییم و حتی می توانیم در صورتی که اتاق پذیرایی منزل مان کوچک است از طرح های مناسب کاغذ دیواری پذیرایی کوچک برای انجام این کار استفاده نمائیم.

حتی می توانیم برای اتاق خواب خود و فرزندانمان از طرح های مناسب کاغذ دیواری اتاق خواب استفاده کنیم و از طرح های مناسب کاغذ دیواری برای اتاق خواب شخصی خود بهره ببریم و برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه از کاغذ دیواری دخترانه کمک گرفت و برای طراحی اتاق پسرانه از طرح های کاغذ دیواری پسرانه این کار را به انجام برسانیم.

گرچه برای قسمت های ویژه خانه خود از کاغذ دیواری مناسب و با طرحی خاص تر  استفاده می کنیم تا فضای خانه مان متفاوت تر از سایر قسمت های دیگر خانه مان باشد. یکی از قسمت های اصلی و مهم هر خانه که بسیار در مرکز توجه افراد قرار دارد و حتی در کنار سالن پذیرایی منزل ها است محل نصب تلویزیون ال سی دی است.

نصب کاغذ دیواری پشت تلویزیون

تلویزیون یکی از وسایل اصلی هر خانه است که نسبت به سایر اثاثیه باعث جلب توجه هر چه بیشتر افراد به خود می باشد و بخاطر اینکه امروزه خانه های در حال ساخت نسبت به گذشته کوچک تر شده است محل قرار گرفتن تلویزیون در سالن پذیرایی است.

نصب کاغذ دیواری پشت تلویزیون

 از آنجا که همه افراد دوست دارند سالن پذیرایی کوچک خود را به بهترین شکل طراحی کنند سعی می کنند از زیباترین و متفاوت ترین طرح های کاغذ دیواری پذیرایی کمک می گیرند.

انواع مدل کاغذ دیواری پشت تی وی برای منزل

بسته به سلیقه شخصی مان و همچنین سبک دکوراسیون که منزل مان دارد می توانیم از کاغذ دیواری ساده و یا کاغذ دیواری طرح دار برای خرید کاغذ دیواری استفاده نمائیم.

چگونه مناسب ترین طرح را به عنوان کاغذ دیواری پشت ال سی دی انتخاب کنیم؟

همان طور که تا به اینجا گفته شد در درجه اول انتخاب طرح کاغذ دیواری پشت تلویزیون با توجه به سلیقه شخصی ما صورت می گیرد و پس از آن با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون منزل و کوچکی و بزرگی محیطی که تلویزیون قرار دارد تعیین می گردد.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون چه رنگی خوبه؟

در صورتی که فضای داخلی اتاق یا سالن پذیرایی و یا هر مکان دیگری که تلویزیون در آنجا قرار دارد کوچک است بهترین کار این است که از کاغذ دیواری رنگ روشن استفاده کنیم و اگر فضای اتاق بزرگ و دلباز باشد می توانیم از کاغذ دیواری تیره هم استفاده کنیم.

بعضی از افراد رنگ کاغذ دیواری  خود را با در نظر گرفتن وسایل موجود در اتاق تعیین می کنند تا این گونه همه قسمت ها با هم ست شوند و هم اینکه خانه زیباتر به چشم بیاید.

قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون چقدر است؟

قیمت کاغذ دیواری در هر طرح و مدلی با توجه به طرح و رنگ های متنوعی که تا کنون ملاحظه کرده اید بسته به ابعاد دیواری که تلویزیون ال سی دی شما بروی آن نصب شده است تعیین می گردد و علاوه بر آن جنس و کیفیتی که این نوع کاغذ دیواری دارد بر روی قیمت نهایی کار تاثیر خواهد داشت.

همیشه با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون خانه تان طرح کاغذ دیواری را انتخاب نمائید تا بدین طریق زیبایی منزل بیش از گذشته در نظرها عیان شود. در صورتی که شما هم به دنبال مناسب ترین طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون و قیمت آن برای منزل خود هستید می توانید هم اکنون با یکی از کارشناسان ما تماس حاصل نمائید و در کنار دریافت پاسخ سوالاتتان از خدمات مشاوره دکوراسیون داخلی منزل هم بهره مند گردید.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا