پوستر دیواری

معرفی 10 مدل پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون

برای پوشاندن دیوار پشت تلویزیون گزینه های متعددی پیش رو داریم؛ برخی تمایل دارند با عناصر تزئینی مثل شلف، تابلو و سردیس این فضای مهم در منزل را تزئین کنند، برخی دیگر با رنگی متفاوت آن را می پوشانند، برخی از کاغذ دیواری استفاده می کنند و برخی دیگر اما به سراغ انواع پوستر دیواری می روند. در این مطلب قرار است به بررسی 10 مدل از بهترین پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون بپردازیم. پس حتماً تا به انتها با ما همراه باشید.

پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری ها به دلیل گستره استفاده از آنها برای اغلب افراد شناخته شده است و شاید کمتر منزلی را بتوان پیدا کرد که حداقل برای بخش هایی از آن از کاغذ دیواری استفاده نکرده باشد. اما پوسترهای دیواری مفهومی جدیدتر هستند و استفاده از آنها به تازگی رونق گرفته است. این تفاوت هم به لحاظ نوع فروش آن که به صورت سفارشی و براساس نیاز خریدار است و هم از نظر نوع طرح و نحوه تکرار آن می توان بررسی کرد. طرح هایی که اغلب از پوسترهای دیواری می بینیم شامل طرح های سه بعدی هستند که به گونه ای زنده و بسیار زیبا طراحی شده اند. شاید به همین دلیل است که اغلب برای پوشاندن دیوار پشت تلویزیون از آن استفاده می شود که به آن پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون نیز می گویند. اما این پوسترها از نظر طرح و رنگ چگونه اند؟ در ادامه 10 مدل از بهترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون طلائی

پوسترهای طلائی مثل کاغذ دیواری های طلائی بسیار پرطرفدار هستند. دلیل این موضوع به سبک دکوراسیون منازل اغلب ایرانیان بازمی گردد. درواقع سبک دکوراسیون کلاسیک به عنوان رایج ترین سبک در ایران با رنگ طلائی هماهنگی بالایی دارد. به همین دلیل پوسترهای دیواری طلائی می تواند یک انتخاب ایده آل برای پوشاندن مهم ترین دیوار در منزل یعنی دیوار پشت تلویزیون محسوب شود.

پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون رنگ طلائی

پوستر پشت تلویزیون پتینه

طرح های پتینه را می توان از محبوب ترین طرح هایی دانست که هم در کاغذ دیواری و هم در پوسترهای دیواری پرطرفدار هستند. طرح های پتینه نه تنها برای پشت تلویزیون بلکه برای استفاده در سایر بخش های منزل نیز می تواند ایده آل ترین گزینه باشد؛ دیوار پشت تخت خواب، اتاق نشیمن و دیوار اکسنت از جمله فضاهایی هستند که به کمک پوسترهای سه بعدی طرح پتینه زیباتر خواهند شد.

پوستر دیواری طرح پتینه

پشت تلويزيون پوستر سه بعدی لاکچری کلاسیک

گفتیم که منازل ایرانی ها اغلب دارای سبک کلاسیک می باشد به همین دلیل پوسترهایی که دارای نقوش کلاسیک هستند می توانند گزینه خوبی برای استفاده در چنین منازلی باشند.

پوستر دیواری پشت تلویزیون طرح کلاسیک

برای مشاهده و خرید انواع پوستر وارد فروشگاه دکورچوب شوید.

پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون مدرن

برخی از انواع طرح های پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون مدرن هستند و با سبک دکوراسیون مدرن هماهنگی بیشتری دارند. این طرح ها اغلب به صورت ترکیبی از طرح های هندسی و گل های مدرن عرضه می شوند. طرح های مدرن اصولاً خلوت تر هستند و پیچیدگی های کمتری دارند.

پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون مدرن

پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون گل های درشت

طرح گل های درشت که به صورت قابی شکل طراحی شده اند یکی از رایج ترین طرح هایی هستند که برای پوشش پشت تلویزیون به کار برده می شوند. این طرح ها می توانند طلائی و یا به رنگ های دیگری نظیر صورتی و آبی مشاهده شوند. گل های به کار رفته در این سبک اغلب درشت بوده که در گوشه های قاب قرار می گیرند.

پوستر دیواری پشت تی وی طرح گل

پوستر طرح ریز

پوستر دیواری با طرح ریز نیز اگرچه برای استفاده به عنوان پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون خیلی رایج نیست اما هستند پوسترهایی که بااینکه ریزنقش هستند اما همچنان به عنوان پوشش پشت تی وی به کار می روند.

پوستر دیواری طرح ریز

پوستر پشت تلویزیون طرح ساده

طرح های ساده نیز می توانند برای دیوار پشت تلویزیون ایده خوبی باشند خصوصاً اگر قرار باشد این طرح ها را برای منزلی با دکوراسیون مدرن انتخاب کنید.

پوستر دیواری طرح ساده مخصوص پشت تلویزیون

پوستر طرح طبیعت

از پوسترهای دارای طرح طبیعت می توان به عنوان پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون استفاده کرد. طرح های طبیعت تنوع بالایی دارند و شامل طیف گسترده ای از طرح ها می شوند.

پوستر دیواری طرح طبیعت

پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون طرح شلوغ

پوسترهای دیواری با طرح شلوغ نیز یکی دیگر از انواع طرح هایی هستند که ممکن است با توجه به سلیقه برخی از افراد مورد استفاده قرار بگیرد. اما توصیه می شود تنها زمانیکه سایر دیوارها ساده هستند این نوع از پوسترها را انتخاب کنید. چراکه در غیر اینصورت ممکن است دکوراسیون منزلتان ناموزون به نظر برسد.

پوستر دیواری با طرح شلوغ

کاغذ دیواری سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون با طرح سه بعدی

یکی دیگر از انواع طرح هایی که با استقبال گسترده ای از سوی افراد مواجه شده است طرح های پوستر دیواری سه بعدی هستند. این طرح ها برای بخش های مختلف منزل و از جمله دیوار پشت تلویزیون مورد استفاده قرار می گیرند.

پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون

کلام آخر

در این مطلب به معرفی 10 مدل پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون پرداختیم. پوسترهای دیواری به دلیل تنوع طرح بالاتر و قابلیت سفارشی بودن می توانند در برخی موارد بخصوص برای پوشاندن دیوار پشت تلویزیون گزینه های بهتری نسبت به کاغذ دیواری باشند. درواقع قیمت پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون بسیار مقرون به صرفه تر از کاغذ دیواری خواهد بود. به همین دلیل شناخت بهتر آنها می تواند در زمینه زیباسازی منزل و تغییر دکوراسیون کمک بزرگی محسوب شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا