کاغذ دیواری

معرفی کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک

کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی یا پوستر دیواری سه بعدی امروز جز پر طرفدارترین کاغذ دیوارهای موجود در بازار است. همان طور که نام این نوع از انواع کاغذ دیواری های موجود در بازار مشخص است یک نوع کاغذ دیواری سه جهته است. یکی از ویژگی های بازر کاغذ دیواری سه بعدی ایجاد و خلق فضایی با نشاط و جذاب است به گونه ای که دنیایی کاملا رویایی را به داخل اتاق فرزند خود وارد کرده اید. تصاویر و شکل های سه بعدی حس تحرک و پویایی را در محیط ایجاد می کند. اکثرا افرادی که منتظر تولد اولین یا دومین فرزند خود هستند به دنبال طرح های کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق خواب نوزاد خود می گردند. معمولا افراد با توجه به جنسیت فرزند خود کاغذ دیواری اتاق خواب را انتخاب می کنند. در زمان تهیه کاغذ دیواری حتما به رنگ و نوع جنس آن توجه داشته باشید. استفاده از کاغذ دیواری نانو برای اتاق خواب کودک گزینه ی خوبی از نظر حفظ سلامت پیرامون فرزندتان خواهد بود.

چگونه کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک را انتخاب کنیم؟

هدف شما از تهیه کاغذ دیواری نباید منحصر به تزیین و زیبا سازی اتاق خواب کودک دلبندتان باشد. در در جه اول شما باید با در نظر گرفتن روحیات و خلقیاتی که یک دختر یا یک پسر دارد کاغذ دیواری را انتخاب کنید. در انتخاب کاغذ دیواری حتما نظر فرزندتان را حتی اگر خیلی کوچک و کم سن و سال است را باز بپرسید چون چیزی را که با سلیقه خودش انتخاب کند را برای همیشه دوست خواهد داشت. همیشه حس قدرت تصمیم گیری را در فرزندتان تقویت کنید. اگر همه فرزندانتان به طور مشترک از یک اتاق خواب استفاده می کنند نصب کاغذ دیواری اسپرت برای شما مناسب خواهد بود. به همین خاطر تصمیم داریم در این مقاله در مورد کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک برای تان توضیح دهیم.

کاغذدیواری طرح حیوانات

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک دخترانه

کاغذ دیواری های سه بعدی اتاق خواب کودک دارای طرح و رنگ های مختلف بسیار زیادی است. معمولا افراد برای خرید کاغذ دیواری خترانه سراغ پوستر های دیواری با شخصیت های کارتونی معرفی مثل سیندرلا، پری دریا، سفید برفی، مولان، بل، گیسو بلند، آنا، السا و… می باشند. معمولا دختر بچه های کمتر از 13 سال سراغ این طرح ها می روند. دختر خانم ها معمولا با ورود به دوران نوجوانی و یا در زمان نزدیک شدن به این دوران ترجیح می دهند طرح های مناسب سن خود را جایگزین شخصیت های دوست داشتنی کارتن های مورد علاقه خود کنند.

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک پسرانه

با توجه به روحیاتی که یک پسر بچه دارد مادر و پدرها همیشه برای تزیین اتاق خواب فرزند خود سراغ طرح های خاص پسرانه می روند. پسر بچه ها با توجه به تیپ شخصیتی و حالات روحی و خلقی که دارند بیشتر به دنبال فوتبال و بازی های کامپیوتری هستند. با علاقه ای که پسرها از اویل دوران کودکی به فوتبال و بازی های آنلاین از خود نشان می دهند کاملا طبیعی است که به دنبال عکس هایی باشند که در بازی های کامپیوتری بارها دیده اند. معمولا پسر بچه به دنبال شخصیت ها معروفی مثل مرد عنکبوتی، بت من، ملوان زبل، لوک خوش شانس، باب اسفنجی، فوتبالیست ها و… است.

کاغذدیواری طرح کودکانه

نکات خرید کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک چیست؟

  • با توجه به سن و جنسیت فرزندتان کاغذ دیواری سه بعدی را تهیه کنید.
  • جنس و الیاف به کار رفته در تولید کاغذ دیواری را در نظر بگیرید.
  • به کوچکی یا بزرگی اتاق توجه داشته باشید
  • روی همه دیوارها یک طرح مشخص نصب نکنید. روی یکی از دیوارها به تنهایی کفایت می کنید و روی سایر دیوارها را کاغذ دیواری ساده نصب کنید.
  • با توجه به هارمونی رنگ به کار رفته در دکوراسیون اتاق خواب کودک طرح و رنگ کاغذ دیواری را انتخاب کنید.
  • کاغذ دیواری حتما قابل شستشو و مقاوم در برابر هرگونه ضربه ای باشد.
  • کاغذ دیواری ضد خش بوده و به راحتی پاره نشود.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک

با توجه به تنوع کاغذ دیواری برای اتاق خواب کودک و رقابت های موجود در بازار قیمت ها مختلف خواهد بود. با در نظر گرفتن نکات خرید کاغذ دیواری حتما اطلاعات خود را از علائم اختصاری کاغذ دیواری خوب و مناسب کامل تر نمائید. بعضی از مشتریان ما مستقیم به شرکت دکورچوب مراجعه می کنند و سوالات خود را می پرسند و مشاوره رایگان در خصوص دکوراسیون اتاق خواب کودک می گیرند. شما هم می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید و در خصوص انتخاب کاغذ دیواری و طراحی اتاق خواب فرزندتان مشاوره دریافت کنید.

دنیای رنگ ها و طرح ها جذاب ترین متریال برای هر کودکی است مخصوصا اگر از نوع سه بعدی باشد بیشتر مورد توجه بچه ها قرار می گیرد، در حقیقت از زمان ورود کاغذ دیواری به حرفه دکوراسیون داخلی بسیاری از قسمت های مختلف هر زندگی و هر کسب و کاری را تحت تاثیر خود قرار داده است به طوری که افراد به جای استفاده از یک رنگ ثابت و مشخص برای نقاشی منزل شان و مخصوصا اتاق خواب کودک دلبندشان که سرشار از احساس آرامش و لطافت است را ترجیح می دهند با استفاده از کاغذ دیواری کودکانه سه بعدی که باعث ایجاد حس پویایی و تحرک در محیط می شود استفاده کنند تا با این کار فرزندشان از بودن در اتاقش نهایت لذت را ببرد.

کاغذ دیواری کودکانه سه بعدی

نقش و اهمیت رنگ بندی برای هر مکانی مهم و حائز اهمیت است ولی برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک به مراتب مهمتر و پر اهمیت تر خواهد بود چرا که از زمان تولد و ورود او به این دنیا قطعا در معرض سیل عظیمی از اطلاعات مختلف قرار می گیرد به همین جهت خانواده ها از زمان تولد فرزندشان تا زمانی که مغز کودک دوره تکمیلی تکاملی خودش است برای او مکان ویژه و جداگانه ای را در نظر می گیرند و اتاق خواب او را تا حد امکان با همراه کردن دنیایی از رنگ ها به بهترین شکل تزیین می کنند. شاید بیشتر این کارها بدون اطلاع شما از تاثیرات روانی رنگ ها بر روی مغز صورت بگیرد اما هرگز و بدون بررسی از هر نوع کاغذ دیواری کودکانه سه بعدی و با هر طرح و رنگی استفاده نکنید.

کاغذدیواری سه بعدی با طرح کودکانه

اما خوشبختانه در بازار دکوراسیون ایران مناسب ترین طرح های کاغذ دیواری کودکانه سه بعدی دخترانه و پسرانه در دسترس است که بیشتر طرح های آن طرفداران خاص خودشان را دارند و از آنجایی که همه بچه ها تحت تاثیر شخصیت های کارتونی هستند که در تلویزیون می بینند و به همین دلیل طرح های سه بعدی با شخصیت کارتون مورد علاقه خود را بیشتر می پسندند و حتی برخی از والدین با استفاده از این گونه پوسترها می توانند یک هدیه خود و به یادماندنی را به فرزندان شان بدهند.

بیشتر طرح های کاغذ دیواری کودکانه سه بعدی دخترانه و پسرانه متفاوت از یکدیگرند و همیشه دختر خانم ها سراغ طرح های سیندرلا، پری دریایی، مولان، فروزن، سفید برفی و… می روند و در مقابل پسرها به طرح هایی با شخصیت های کارتون و بازی های کامپیوتری چون بت من، مرد عنکبوتی، سوباسا، مک کوئین و… علاقه مند هستند و به همین دلیل گاهی برخی از والدین بر اساس جنسیت فرزندشان قبل از تولد در ضمن تدارک سوسمانی طرح پوستر دیواری را خودشان انتخاب می کنند و دکوراسیون اتاق خواب فرزندشان را انجام می دهند اما حتما سعی کنید از استفاده رنگ های سبز و آبی غافل نباشید چرا که این دو رنگ تاثیرات روانی مثبتی بر روی کودک دارد و چنانچه رنگ های سبز و آبی را ترکیب رنگ های کاغذ دیواری کودکانه سه بعدی موجود نبود حتما رنگ پرده اتاق خواب را سبز یا آبی انتخاب کنید.

طرح کاغذ دیواری کودکانه سه بعدی شخصیت های کارتونی

بسیار مواقع والدین به محض شنیدن کاغذ دیواری کودکانه سه بعدی تصور می کنند همه طرح های کودکانه شامل شخصیت های کارتونی و بازی های کامپیوتری است که تا کنون دیده اند در صورتی که تنوع طرح های کودکانه بی حد و اندازه زیاد و گسترده است و طراحان هر ساله برای ایجاد تنوع در طرح و نمونه های کاغذ دیواری با طرح های کودکانه نمونه های متفاوت تری را به بازار عرضه می کنند تا با این کار قدرت انتخاب را برای شما بالاتر ببرند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله کاغذ دیواری کودکانه مراجعه کنید.

کاغذدیواری طرح سه بعدی کارتنی کودکانه

ممکن است برخی از والدین استفاده از شخصیت های کارتونی که متعلق به کشورهای غربی است را به عنوان طرح کاغذ دیواری کودک نپسندند و دوست داشته باشند از طرح های دیگری برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک شان استفاده کنند که در چنین شرایطی از سایر طرح های موجود در آلبوم های کاغذ دیواری کودک طرح ایده آل و مورد پسند کودک شان را انتخاب کنند تا با این کار با توجه به فرهنگی که مد نظرشان است ذهنیت فرزندشان را سوق دهند. همان طور که در تصویر پایین ملاحظه می کنید شما می توانید از مشابه طرح های کاغذ دیواری کودکانه با طرح های جذاب و شاد که متناسب با فرهنگ ایرانی است برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نیز کمک بگیرید.

سه بعدی کردن کاغذ دیواری ساده اتاق خواب کودکان

ممکن است برخی از والدین امکان تعویض کاغذ دیواری اتاق کودک شان را نداشته باشند و یا حتی از آن رضایت کامل را داشته باشند ولی در فکر ایجاد تغییراتی در دکوراسیون اتاق خواب فرزندتان باشند که در چنین شرایطی پیشنهاد بسیاری از دکوراتورها استفاده از برچسب های دیواری با طرح های شاد کودکانه خواهد بود و در کنار آن ممکن است برخی دیگر به شما استفاده از حاشیه کاغذ دیواری را پیشنهاد بدهند.

تبدیل کردن کاغذدیواری ساده به سه بعدی

شما می توانید با کمترین هزینه ممکن با تهیه چند برچسب دیواری  یا حاشیه کاغذ دیواری و با نصب آن بر روی کاغذ دیواری طرح آن را به کلی تغییر دهید به طوری که وقتی کسی وارد اتاق خواب کودک تان می شود تصور می کند کاغذ دیواری اتاق خواب را تعویض کرده اید و با این کار می توانید تا حد زیادی از نظر اقتصادی هم صرفه جویی کرده باشید و در کنار تنوعی که ایجاد کردید رضایت فرزندتان را هم جلب کنید.

خرید کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق کودک

بنابراین با توجه به آنچه تا کنون گفته شد با توجه به نقش و اهمیت رنگ ها در روان هر کودکی نباید استفاده از رنگ های سبز و آبی را فراموش کرد چرا که این دو رنگ به خوبی احساس راحتی و آرامش را به کودک القا می کنند و همچنین طرح کاغذ دیواری کودکانه سه بعدی را هر شخصی متناسب با فرهنگی که قصد تربیت فرزند خود را دارد انتخاب می کند و در صورتی که امکان تعویض کاغذ دیواری اتاق خواب کودک تان برای تان از نظر اقتصادی محیا نیست می توانید با استفاده از برچسب های دیواری یا حاشیه کاغذ دیواری با طرح های سه بعدی این کار را انجام دهید و به طور باور نکردنی دکوراسیون اتاق خواب کودک دلبند و عزیزتان را تغییر دهید.

کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی و طرح های جذاب آن کدامند؟

بحث جذاب و دوست داشتنی طراحی دکوراسیون داخلی و نقش اصلی رنگ ها در این حرفه باعث شده است تا افراد با هر نوع سلیقه ای بتوانند در هر کدام از سبک های طراحی دکوراسیون مدرن و یا کلاسیک به بهترین شکل ممکن هر قسمت از خانه خود را آرایش کنند.

از زمانی که کاغذ توسط چینی ها ابداع شد و به اروپا راه پیدا کرد و با ابتکار عملی که غربی ها بر روی اختراع چینی ها انجام دادند دیگر تنها کاربرد کاغذ منحصر به نوشتن نبود و با ظهور صنعت چاپ طرح هایی را بر روی آن چاپ کردند که آن را برای تزئین خانه و هر مکانی قابل استفاده  کرده بود.

از این رو امروزه ما شاهد تنوع طرح و رنگ های بسیار زیادی در بین آلبوم های کاغذ دیواری در سراسر دنیا هستیم که در طرح ها و جنس های مختلف و با درجه کیفیت متفاوت در دسترس ما هستند و ما می توانیم از انواع کاغذ دیواری های ساده و تک رنگی چون کاغذ دیواری قرمز، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری سرمه ای، کاغذ دیواری زرد، کاغذ دیواری طلایی، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری مشکی، کاغذ دیواری قهوه ای، کاغذ دیواری سفید طلایی و… به راحتی در طراحی دکوراسیون داخلی هر محیطی استفاده کنیم.

معمولا افرادی که ساده پسندتر هستند به دنبال کاغذ دیواری ساده و تگ رنگ هستند از این نوع کاغذ دیواری استفاده می کنند و البته در کنار آن گروه دیگری از افرادی که دکوراسیون منزل شان بسیار پر و شلوغ است می توانند با استفاده از کاغذ دیواری ساده از میزان شلوغی و کوچک بودن منزل خود بکاهند.

کاغذدیواری کودک ساده

اگر طراحان کاغذ دیواری با در نظر گرفتن سلیقه گروه های خاصی که روحیه هنری دارند کاغذ دیواری های مختلف و در طرح های گوناگونی مثل کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری گل گلی، کاغذ دیواری آبرنگی گلدار، کاغذ دیواری طرح بته جقه، کاغذ دیواری با طرح سنتی و کاغذ دیواری نقش برجسته را در نظر گرفته اند که می توان در کنار این نوع کاغذ دیواری از سایر کاغذ دیوارهای دیگر با طرح ساده مثل کاغذ دیواری طرح پتینه استفاده نمود و زیبایی خاصی را در منزل پدیدار کرد.

اما از آنجا با گسترش و رشد تکنولوژی سلایق و علایق مردم هم متفاوت تر از قبل می شود با ظهور برنامه های نرم افزاری طراحی سه بعدی و ورود آن به صنعت کاغذ دیواری در چند سال اخیر شاهد طراحی و تولید کاغذ دیواری سه بعدی در طرح های مختلف هستیم.

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی اکنون بسیار شاد و متنوع شده است و می توانیم طرح های ایده آل خود را با طرح های سه بعدی به راحتی پیدا و تهیه نمائیم.

در ابتدا طرح های کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت و یا منظره بیشتر برای پشت تلویزیون و پشت تخت خواب استفاده می شد و در کنار آن طرح های مناسب برای کودکان هم به صورت سه بعدی چاپ می شود. ما می توانیم طرح های شاد کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی را با طرح های دخترانه و پسرانه پیدا کنیم تا در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه و اتاق خواب پسرانه استفاده نمائیم.

با افزایش تعداد طرح های کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی و سوالات زیادی که افراد می پرسند و همچنین تقاضای چاپ طرح ایده آل خود را بر روی کاغذ دیواری را دارند و برخی دیگر به دنبال طرح های جدیدی از کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی برای تزئین اتاق خواب فرزند خود می گردند. این گروه از افراد می توانند از کاغذ دیواری کودکانه سه بعدی و کاغذ دیواری دخترانه سه بعدی و یا اگر پسری دارند از کاغذ دیواری پسرانه سه بعدی استفاده کنند و همه این ها عاملی شد تا تصمیم بگیریم تا در این مقاله در مورد کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی برای تان بیشتر توضیح دهیم.

کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی شامل چه طرح هایی است؟

کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی شامل طرح های متنوع و زیادی در طرح های شاد دخترانه و پسرانه است. معمولا بیشتر طرح های کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی به صورت پوستر دیواری سه بعدی با طرح ها و شخصیت های کارتونی مطرح و پرطرفدار در بین کودکان است. از جمله طرح های شاد کودکانه که در بین کاغذ دیواری سه بعدی دخترانه موجود است شخصیت های کارتونی مثل سیندرلا، سفید برفی، عروس دریایی و… است و در بین دختر بچه ها به شدت مورد پسند است و اکثرا والدین با چنین طرح هایی دختران خود را بهتر می توانند سورپرایز کنند.

کاغذدیواری دخترانه طرح سیندرلا

و اما طرح های پرطرفدار کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی برای اتاق خواب پسرانه که این نوع کاغذ دیواری هم بیشتر به صورت پوستر دیواری پسرانه با طرح شخصیت های کارتونی و بازی های کامپیوتری چون بتمن، مرد عنکبوتی، لوک خوش شانس، ملوان زبل، باب اسفنجی و … در بازار موجود است.

البته طرح های کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی بسیار بیشتر و متنوع تر از این ها است و قدرت انتخاب کودکان در کنار والدین زیاد است و علاوه بر شخصیت های کارتونی که گفتیم بعضی از کودکان کاغذ دیواری سه بعدی با طرح ماهی، دایناسور و ماه و ستاره را هم می پسندند و کاغذ دیواری طرح توپ فوتبال هم در بین آقا پسر جذابیت خاصی را دارد و در اکثر مواقع این طرح جز انتخاب اول آنها محسوب می شود.

قیمت کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی چقدر است؟

قیمت کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی با توجه به اندازه دیواری که قصد اجرای کار را دارید تعیین می گردد و علاوه بر آن فاکتورهای مهمی چون جنس و کیفیت کاغذ دیواری سه بعدی بر روی میزان قیمت تاثیر گذار هستند.

برای انتخاب بهترین طرح کاغذ دیواری اتاق سه بعدی می توانید از نزدیک آلبوم های کاغذ دیواری ما را مثل مشتریانی که حضورا به شرکت دکورچوب مراجعه می کنند بررسی کنید و در صورتی که طرح ایده آل و دلخواه خود را پیدا کرده اید و آن را در بین نمونه طرح های کاغذ دیواری سه بعدی پیدا نمی کنید می توانید به راحتی آن را سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن طرح کاغذ دیواری سه بعدی دلخواه خود را پس از آماده شدن تحویل بگیرید.

گرچه در ضمن مراجعه بعضی از مشتریان و بررسی هایی که بر روی آلبوم های مختلف کاغذ دیواری انجام می دهند از خدمات دکوراسیون داخلی شرکت دکورچوب هم استفاده می کنند چنانچه شما هم نیاز به راهنمایی بیشتر در مورد انواع کاغذ دیواری دارید و می خواهید منزلی زیباتر داشته باشید می توانید از خدمات مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی ما بهره مند گردید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا