دکوراسیون

5 نکته که در آرایشگاه مردانه نباید فراموش کنید

نکات دکوراسیون آرایشگاه مردانه

یکی از محل هایی که این روزها برای دیزاین و همین طور بازسازی به دکورچوب مراجعه می کنند آرایشگاه های مردانه می باشد. در دیزاین آرایشگاه مردانه یک سری نکات و همین طور جزییات هست که باید در آن رعایت گردد. دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه می بایست که زیبا، جذاب، جلوه گر و در عین حال خسته کننده نباشد. در ادامه نکاتی که بنا به تجربه و همین طور مطالعاتی که داشته ایم در این زمینه گرد اوری کرده ایم را برای شما ارائه می کنیم.

مدل های ویترین آرایشگاه مردانه

در دکوراسیون آرایشگاه مردانه اولین و همین طور مهم ترین موضوع بحث ویترین آرایشگاه است. مشتریانی که به مغازه مراجعه می کنند اولین و همین طور ابتدایی ترین چیزی که می بینند بحث ویترین است. سعی کنید ویترینی انتخاب کنید که در فصول مختلف سال جذابیت و همین طور زیبایی خود را داشته باشد و همین طور بتواند فضای مغازه را به خوبی نشان دهد و مشتریان را جذب نماید. نکته ای که در این خصوص باید در نظر داشته باشید این است که اگر ویترین آفتاب خور هست حتما جوری برنامه ریزی کنید که در برابر آفتاب سایه بانی زیبا داشته باشد و مشتریان در هنگام آفتاب زیاد اذیت نگردند.

مدل های کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه

این روزها استفاده از کاغذ دیواری در آرایشگاه های مردانه به یکی از موضوعات رایج مبدل گردیده است. البته لازم به ذکر است که بسیاری از مغازه های آرایشگاه مردانه که به دکورچوب مراجعه می کنند چون که دنبال طرح های خاص خود هستند از ترکیب کاغذ دیواری و همین طور پوستر کاغذ دیواری استفاده می کنند. حال سوالی که در این جا پیش می آید این است که در آرایشگاه های مردانه از چه مدل کاغذ دیواری استفاده کنیم؟بنا به تجربه ای که در دکورچوب بدست آورده ایم به نظر ما استفاده از کاغذ دیواری هایی با خطوط مورب و هندسی و همین طور سه بعدی همین طور رنگ های روشن می تواند در آرایشگاه های مردانه جلوه خاصی به کار بدهد.

کاغذدیواری مخصوص آرایشگاه مردانه

نکته مهم: موضوعی که در این جا گفتیم بدین معنا نیست که کاغذ دیواری های طرح داماسک و یا کاغذ دیواری های طرح بته جقه و کلا کاغذ دیواری های طرح کلاسیک در این زمینه مفید نیستند. بلکه ما قانون عام را گفتیم و در موارد خاصی طرح های سنتی برای آرایشگاه هایی که کلا سبک کارشون کلاسیک هست.

نصب پوستر در آرایشگاه مردانه

اکثر فروشگاه های آرایش مردانه این روزها از پوستر کاغذ دیواری استفاده می کنند. مزیت پوستر در این است که هر ابعاد و همین طور اندازه ای که مد نظر مشتری ها و دکوراتورها باشد به سادگی قابلیت این را دارد که اجرا گردد. معمولا پوستر بازیگرها و همین طور افراد مشهور موضوع جذابی برای این کار است بخصوص اگر که مدل موی خاصی هم داشته باشند.

نصب پوستر در آرایشگاه

حتما بخوانید: کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه

رنگ بندی در آرایشگاه مردانه

رنگ و رنگ بندی در تمامی دکوراسیون ها از جمله مهم ترین و اصلی ترین عناصر است. دکوراسیون آرایشگاه مردانه هم از این موضوع مستثنی نیست. رنگ سفید از آنجایی که رنگ خنثی است و همین طور تمیزی، پاکی و زیبایی را القا می کند به مقدار زیادی در دکوراسیون آرایشگاه مردانه به کار می رود و همین طور ترکیب سفید و مشکی یکی از پالت های رنگی پر طرفدار در دکوراسیون آرایشگاه مردانه است. استفاده از رنگ های گرم چون قرمز و نارنجی در دکوراسیون آرایشگاه مردانه حتما می بایست که با دقت و همین طور ترجیحا توسط یک دکوراتور ماهر و حرفه ای صورت گیرد زیرا همان طور که این رنگ در صورت تجانس صحیح با دیگر المان های دکوراسیون آرایشگاه مردانه می تواند زیبا کند به همان اندازه می تواند دکوراسیون را غیر متقارن و همین طور بد شکل نماید.

کفپوش در دکوراسیون آرایشگاه مردانه

نوع کفپوش در آرایشگاه

کف آرایشگاه مردانه از آنجایی که هر روز بایستی نظافت گردد و همین طور رفت و آمد آن زیاد است بایستی به دقت متریال انتخابی آن تعیین گردد.حال پیشنهاد ما در دکور چوب برای کف آرایشگاه مردانه چیست؟  ما به چند دلیل پارکت لمینت را برای کف آرایشگا مردانه انتخاب می کنیم:

  • پارکت لمینت ها به دلیل تنوع رنگی مختلف این قابلیت را دارند که با دکوراسیون آرایشگاه مردانه راحت تر ست گردند.
  • پارکت لمینت ها در صورتی که با روکش سطحی AC4 انتخاب گردند می توانند مقاومت خوبی در مکان های پرترددی چون آرایشگاه مردانه داشته باشند.
  • نظافت پارکت لمینت ها آسان است.
  • پارکت لمینت ها حس گرمی و آرامش را به محیط القا می کنند.

نکته ای که بایستی در نظر داشت این است که حتما  بایستی از پارکت لمینت های معتبری چون ایشیک، هیرو و مورلند و ایزوفام استفاده نمود که در برابر نظافت زیاد و رفت و آمد و… سال های متمادی قابلیت استفاده داشته باشند. 

هزینه بازسازی دکوراسیون آرایشگاه مردانه

هزینه دکوراسیون آرایشگاه مردانه دو قسمت است:

  1. هزینه طراحی و اجرا
  2. هزینه متریال

به شکل کلی این مقدار بستگی به بودجه شما دارد حتما قبل از این که کار را شروع کنید تخمین بودجه از دو مورد بالا داشته باشید زیرا ما در دکورچوب بسیاری از موارد دیده ایم که افراد به علت عدم تخمین صحیح در این باره در وسط کار با مشکلات زیادی برخورد داشته اند و نتوانسته اند کار را به خوبی تمام نمایند.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا