کاغذ دیواری

کاغذ دیواری برای سقف

کاغذ دیواری سقفی

کاغذ دیواری سقف شاید یک روش جدید در طراحی دکوراسیون منزل نباشد اما یکی از جذاب ترین روش های ممکن در تغییر سبک دکوراسیون منزل تان می تواند باشد. استفاده از قابلیت های کاغذ دیواری محدود به دیوارهای اتاق نبوده و نیست و با آن می توانید هر فضای کوچک و کسل کننده ای را به خوبی طراحی کنید مخصوصا در مکان هایی که نمی توانید با خرید کاغذ دیواری از آن به عنوان دیوارپوش استفاده کنید، به جای آن می توانید از کاغذ دیواری سقف به خوبی بهره ببرید و نمایی متفاوت در منزل تان ایجاد کنید و با این کار جذابیت فضا را بیشتر کنید.

کاغذ دیواری سقف

اغلب افراد تصوری که از اسم کاغذ دیواری دارند، این است که فقط از کاغذ دیواری می توانند به عنوان یک نوع دیوارپوش شیک برای زیباتر شدن دکوراسیون منزل شان استفاده کنند و به نوعی از آن می توانند به جای نقاشی رنگ روغن که دردسر زیادی دارد بهره ببرند. اما با گذشت زمان و تغییر دوره ای طرح و رنگ کاغذ دیواری، مسلما بسیاری از خانم ها و حتی خانواده های خوش و ذوق و سلیقه را راضی نمی کند. چرا که تمایل دارند از انواع کاغذ دیواری به شکل های مختلف برای قسمت های خاص به غیر از دیوارها نیز در طراحی دکوراسیون منزل شان هم استفاده کنند. با گذشت زمان و تغییراتی که در تولید انواع کاغذ دیواری پیش آمد نحوه استفاده و کاربردهای آن نیز تغییر کرده است و حتی برای راحتی کار افراد با تولید کاغذ دیواری پشت چسب دار به شما قدرت انتخاب و اختیار بیشتری برای ایجاد تغییرات دلخواه تان را داده اند تا راحت تر و سریع از گذشته و با کمترین هزینه، سقف منزل تان را طراحی کنید. عاملی که باعث می شود تا ما کاغذ دیواری سقف را برای قسمت های مختلف منزل تان توصیه کنیم به این خاطر است که فضای منزل شما چشمگیرتر می کند و از طرفی شما را کاملا باسلیقه نشان می دهد و این زیبایی، منزل شما را جذاب تر جلوه می دهد.

کاغذ دیواری مخصوص سقف

کاغذ دیواری سقف برای اتاق خواب

همان طور که می دانید اتاق خواب محل استراحت و کسب آرامش هر شخصی است. طبیعتا پس از گذراندن یک روز کاری و پرمشغله شما دوست دارید جایی آرام و به دور از هر گونه هیاهو را برای تشدید قوا خود در نظر بگیرید پس مسلما میزان نورگیر بودن و رنگ بندی به کار رفته در آن نقش مهمی را در خلق و خو و ایجاد احساس راحتی و آرامش را می تواند داشته باشد چرا که به هنگام استراحت بخش زیادی از توجه و نگاه شما به سمت سقف خواهد بود بنابراین استفاده از کاغذ دیواری سقف با یک ترکیب رنگ بندی مناسب می تواند برای شما کاملا خوب مناسب باشد. شاید در نگاه اول بگویید سقف به رنگ سفید کاملا مناسب است اما با استفاده از کاغذ دیواری سبز و آبی قطعا تجربه ای متفاوت خواهید داشت.

کاغذ دیواری مخصوص سقف اتاق خواب

کاغذ دیواری سقف برای جلوی در ورودی

اگر شما فرد خوش سلیقه ای باشید حتما دوست دارید از همان لحظه ورود به منزل از خانه ای که برای خود ساخته اید لذت ببرید و به محض وارد شدن هر کسی به منزل تان نهایت هنر و خوش سلیقه بودن خود را به نوعی به رخ بکشید، که برای این منظور می توانید با کاغذ دیواری سقف این کار را به اوج خود برسانید. برای این کار کافی است تنها با توجه به رنگ کفپوش منزل تان رنگ زمینه کاغذ دیواری سقف را برای جلو در ورودی انتخاب کنید و با ایجاد هماهنگی بین طرح و رنگ کفپوش با کاغذ دیواری سقف یک فضای خیره کننده را بسازید. همان طور که در تصویر پایین ملاحظه می کنید با اینکه رنگ کفپوش پارکت لمینت با رنگ کاغذ دیواری با هم به خوبی ست شده اند طرح و شکل لوستر با طرح زمینه کاغذ دیواری کاملا هماهنگی دارد و نور پخش شده روی سقف به این زیبایی افزوده است.

کاغذ دیواری سقف برای آشپزخانه

اگر شما از کوچک بودن آشپزحانه خود ناراحت هستید و در فکر تغییر سبک دکوراسیون آن به سر می برید کافی است که با توجه به رنگ کابینت های آشپزخانه طرح و رنگ کاغذ دیواری سقف را انتخاب کنید و با این کار فضاهای کوچک را برای خودتان به نوعی جذاب تر کنید. بهترین کار این است که برای رنگ کابینت های آشپزخانه کوچک را روشن در نظر بگیرید تا از ایجاد خستگی در خود و هر شخص دیگری با این کار کاهش داده باشید و با انتخاب کاغذ دیواری رنگ روشن برای سقف آشپزخانه به آن عمق بیشتری بدهید.

کاغذ دیواری برای سقف آشپزخانه

کاغذ دیواری سقف برای حمام

ممکن است شما دوست داشته باشید به جای استفاده از کاغذ دیواری در قسمت های مختلف منزل تان از آن فقط برای طراحی و تزیین حمام یا سرویس بهداشتی استفاده کنید، که در چنین شرایطی باید از یک نوع کاغذ دیواری مناسب و مقاوم در برابر قطرات و بخارات آب و رطوبت های احتمالی در فضای حمام برای سقف حمام یا سرویس بهداشتی استفاده کنید. البته استفاده از کاغذ دیواری پشت چسب دار در چنین شرایطی می تواند برای سقف گزینه ای موثر باشد اما کاغذ دیواری وینیل نیز در برابر آب هم مقاومت خوب و عالی دارد.

فروش کاغذدیواری سقف حمام

کاغذ دیواری سقف برای انباری و اتاقک های کوچک

اگر سبک و طراحی منزل شما به شکلی است که انباری یا اتاقکی کوچک در منزل تان قرار گرفته است می توانید با یک طراحی درست و اصولی از آن برای مرتب کردن منزل تان و جمع و جور کردن وسایل اضافی استفاده کنید و برای اینکه نمای آن نظم و زیبایی سایر قسمت های داخلی منزل را بهم نزند، می توانید متناسب با سبک طراحی منزل تان آن را به گونه ای طراحی کنید تا به زیبایی منزل نیز کمک کند. اگر سقف تمامی قسمت های منزل تان نقاشی رنگ روغن است می توانید با استفاده از یک کاغذ دیواری مناسب با طرح و رنگ شاد و دلباز سقف اتاقک کوچک را کاغذ دیواری کنید و با این کار بین آن با سایر قسمت ها در کنار تمایز یک زیبایی و هماهنگی خود ایجاد کنید و به زیبایی منزل تان بی افزایید.

کاغذ دیواری سقف برای اتاق نشیمن

اگر شما از استفاده مداوم کاغذ دیواری اتاق نشیمن خسته شده اید و دوست دارید به شکلی متفاوت از آن در طراحی دکوراسیون آن استفاده کنید حتما کاغذ دیواری سقف برای شما گزینه ای خوب و منحصر به فرد خواهد بود و باعث می شود با این کار منزل جدیدی را برای خود طراحی کنید و بهترین کار برای انتخاب طرح و رنگ زمینه کاغذ دیواری سقف اتاق نشیمن این است که با توجه به رنگ و طرح کفپوش انتخاب شود و یا رنگ آن با رنگ دیوارهای قابل ست شدن باشد تا بدین طریق نظم و هارمونی رنگ ها به خوبی حفظ شود.

طراحی سقف منزل با کاغذ دیواری

همان طور که در تصویر پایین ملاحظه می کنید رنگ و طرح کاغذ دیواری سقف با رنگ دیوار شومینه و رنگ کوسن ها و مبلمان به خوبی ست شده است و با این که ترکیب رنگ ها تیره در اتاق نشیمن نسبتا کوچک به کار رفته است به آن زیبایی خوبی بخشیده است مخصوصا اینکه رنگ کفپوش با رنگ کاغذ دیواری سقف هماهنگی بسیار زیادی با هم دارند حاشیه سفید دیواری و پنجره ها با تیرگی کاغذ دیواری به حفظ تعادل هارمونی رنگ کمک کرده اند.

خرید کاغذ دیواری برای سقف منازل

بنابراین با توجه به مطالب گفته شما می توانید برای هر فضایی از کاغذ دیواری سقف جهت تغییر در سبک دکوراسیون استفاده کنید. با هماهنگ کردن طرح و رنگ کاغذ دیواری با رنگ کفپوش شما بهتر می توانید به منزل تان نما بدهید و یا به نوعی خانه تان را جذاب تر نشان دهید. این روش می تواند یک انتخاب مناسب برای اتاق های کوچک باشد. لزومی ندارد تا حتما از کاغذ دیواری برای این کار استفاده کنید حتی می توانید از انواع برچسب و یا با کاغذ دیواری پشت چسب دار برای این کار بهره ببرید و بدون نیاز به نصاب و جمع کردن وسایل در کوتاه ترین زمان ممکن ترتیب این کار را بدهید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا