پارکت لمینت

پارکت سفید براق و مات در دکوراسیون داخلی

پارکت لمینت سفید براق

رنگ سفید در همه جا از پر طرفدارترین و پر انتخاب ترین رنگ ها می باشد. این رنگ کامل ترین و خالص ترین رنگ است و به نوعی نماد کمال می باشد. این رنگ نماد یک شروع تازه و آمادگی برای یک آغاز جدید است. رنگ سفید محرک حواس انسان نیست اما راهی برای ایجاد چیزی است که ذهن انسان می تواند آن را درک کند. این رنگ شامل تعادلی مساوی از همه رنگ های طیف نوری است که هم جنبه های مثبت و هم منفی رنگ ها را به نمایش می گذارد. رنگ سفید نماد برخی پدیده هاست که در زیر بردان اشاره می کنیم:

  • این رنگ نماد تمیزی و همین طور خلوص است و به همین دلیل پزشکان و پرستاران سفید بر تن می کنند
  • احساس نظم و کارایی ایجاد می کند
  • این رنگ خنثی به حساب می آید و تمامی رنگ ها را پس می زند
  • رنگ صلح است و به همین دلیل پرچم صلح،سفید رنگ می باشد
  • این رنگ متضاد رنگ سیاه می باشد و به همین دلیل در دکوراسیون می تواند با رنگ سیاه ترکیبی زیبا ایجاد نمایند

اگر بعد از مطالعه این مقاله علاقه مند شدید تا با خرید پارکت لمینت سفید حس خوبی را در محل زندگی یا کار خود ایجاد کنید به فروشگاه دکورچوب مراجعه کنید و با متخصصان ما مشورت کنید تا شما را نسبت به فضا و دکوراسیونی که دارید بیشتر راهنمایی کنند.

کاربردهای پارکت لمینت سفید براق

رنگ سفید در دکوراسیون و همین طور طراحی کاربرد زیادی دارد.به شکل کلی در دکورچوب ما به مشتریانی که فضای کوچکی دارند توصیه می کنیم که بیشتر از رنگ سفید استفاده نمایند. این رنگ چشم را خسته نمی کند و رنگی نیست که بخواهد موجب بد سلیقگی گردد.

کاربردهای پارکت سفید و براق

حتما بخوانید: پارکت لمینت طوسی

پارکت سفید براق از جمله پارکت هایی است که در دکوراسیون غربی طرفداران زیادی دارد ولی در دکوراسیون ایرانی هنوز به شدت دکوراسیون غربی رواج پیدا نکرده است. پارکت سفید موجب می گردد تا محیط، جذاب، با طراوت و زنده به نظر برسد. پارکت سفید براق با هر دکوراسیونی قابلیت ست شدن دارد، همان طور که در عکس مشاهده می کنید ترکیب پارکت سفید با صندلی صورتی چه محیط جذابی را ایجاد کرده است.

پارکت لمینت های سفید در صورتی که همانند عکس در محیط هایی استفاده گردند که دیوار و در آن هم سفید باشد می توانند بسیار جذاب باشد.در این محیط حتی یک صندوقچه کوچک چوی هم می تواند بسیار زیبا و جذاب به نظر برسد. همین طور در صورتی که دکوراسیون و پارکت همزمان سفید باشند و لوستردر مرکز قرار بگیرد مبلمان بیشتر به چشم می آید.

توصیه میشه قبل از خرید پارکت لمینت حتما مقاله دلیل انتخاب پارکت لمینت به عنوان کفپوش را مطالعه کنید تا با مزایا و معایب استفاده از پارکت لمینت آشنا شوید.

همان طور که در بالا هم گفتیم رنگ سفید با رنگ سیاه که رنگ متضاد آن است در صورت استفاده صحیح در دکوراسیون می تواند ترکیب زیبایی ایجاد کنند.در دکوراسیون اتاق خواب همان طور که در عکس هم مشاهده می کنید ترکیب رنگ سفید با رنگ سیاه موجب گردیده است که محیطی جذاب ایجاد گردد.

ترکیب رنگ سفید،کرم،بژ وگندمی در دکوراسیون می تواند یک شاهکار ایجاد نماید.همان طور که در تصویر هم مشاهده می نمایید. یک آباژور طراحی شده در این خانه روستایی چه جذاب به نظر می رسد.

حتما بخوانید: پارکت لمینت طلایی

پارکت سفید براق به شما امکان این را می دهد تا از یک میز غیر معمول استفاده نمایید و در عین حال محیطی جذاب خلق نمایید.

در بالا گفته شد که رنگ سفید رنگ خنثی می باشد و با تمامی رنگ ها قابلیت ست شدن دارد. ترکیب پارکت سفید براق با تم زرد را در این عکس مشاهه می فرمایید که چه محیط آرامش بخش و زیبایی را ایجاد نموده است. در صورتی که می خواهید در اتاق تان از عکس های قدیمی و کلا تصاویر با تم قدیمی استفاده کنید به شکل جدی به دکوراسیون سفید فکر کنید. پارکت سفید براق در آشپزخانه هم قابلیت استفاده دارد، همان طور که در این تصویر ملاحظه می کنید. ترکیب این رنگ در آشپزخانه به چه صورتی است. به شکل کلی پارکت سفید براق از جمله پارکت های پر طرفدار و زیبا می باشد در ادامه سه تا از ترکیب این پارکت را در دکوراسیون نشان می دهیم.

قیمت پارکت سفید براق

قیمت در همه جا از مهم ترین و در عین حال اساسی ترین موضوعات می باشد. در موضوع پارکت سفید بایستی بگوییم به شکل کلی رنگ،تاثیری بر قیمت پارکت ندارد. برند پارکت و همین طور جنس و کیفیت پارکت لمینت در این زمینه از اهمیت بیشتری برخوردار است و برای اطلاع از قیمت روز پارکت ها با بخش فروش شرکت دکورچوب در ارتباط باشید. امیدواریم از مطالعه این مقاله مجله دکورچوب لذت کافی را برده باشید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا