پارکت لمینت

ست کردن کاغذ دیواری با پارکت لمینت

ست پارکت لمینت و کاغذ دیواری

همه خانم ها وقتی در حال خرید اسباب و اثاثیه هستند سعی می کنند رنگ هر کدام از وسایل منزل شان را به گونه ای انتخاب کنند تا در کنار رنگ سایر وسایل دیگر قابل ست شدن باشد و به شکل و ترکیب فضای داخلی منزل لطمه ای وارد نکند و حتی در زمان خرید ممکن است نظر فروشنده و یا افراد دیگر را هم بپرسند تا بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد، دقیقا این مساله در زمان طراحی دکوراسیون منزل هم برای هر خانمی قابل تکرار است و چرا که دوست دارد نظر و عقیده چند دکوراتور را در مورد طراحی نمای داخلی منزل خود جویا شود تا بهترین تصمیم را برای شروع کار طراحی منزل خود بگیرد.

چگونه پارکت لمینت و کاغذ دیواری را انتخاب کنیم؟

معمولا وقتی دکوراتورها می بینند تمامی اثباب و اثاثیه های منزل تان از نظر جنس، طرح و رنگ با هم ست شده اند یکی از توصیه های که برای شروع بازسازی منزل تان به شما خواهند داد این است که قطعا ست کردن کاغذ دیواری با لمینت بهتر از هر روش دیگری، برای داشتن منزلی شیک و لاکچری به شما کمک خواهد کرد؛ هر چند که ممکن است منزل تان را با ساده ترین روش های ممکن طراحی کنید. پس قبل از خرید پارکت لمینت به رنگ و طرح کاغذ دیواری دقت کنید و تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

خرید کاغذ دیواری و پارکت لمینت از اقلام ضروری و مهم در کار طراحی دکوراسیون داخلی است و در اغلب موارد جزو پیشنهادات اول هر دکوراتوری در کار تعمیرات و نوسازی به شمار می روند، چرا که هر دوی آنها به شدت در ایجاد نمایی متفاوت و منحصر به فرد در هر بنایی تاثیر گذارند و هر کدام به شکلی به محیط شکل و ظاهری متفاوت تر از گذشته را می دهند و تفاوت های ظاهری را برای شما بارزتر می کنند و ست کردن کاغذ دیواری با لمینت به میزان این تفاوت را بیشتر خواهد کرد و بهتر و بیشتر از حد انتظار، توجه هر کسی را به محیط جلب می کنند و به همین دلیل تصمیم دارید تا در این مقاله در مورد این موضوع صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

نحوه ست کردن کاغذ دیواری با لمینت را چگونه انجام دهیم؟

همیشه کار ست کردن دو چیز مختلف با یکدیگر براساس رنگ و طرح بوده است و مهمترین کار در امر ست کردن کاغذ دیواری با لمینت توجه داشتن به این مساله است و این حرف الزما به معنای این نیست که هر دو آنها باید دقیقا هم رنگ باشند چرا که در بسیار مواقع چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

ست کردن رنگ کاغذدیواری و پارکت

دکوراتورها همیشه با در نظر گرفتن کمی اختلاف در روشن تر یا تیرتر بودن رنگ کاغذ دیواری و پارکت لمینت، کار طراحی داخلی را انجام می دهند تا کار بهتر زیبایی خودش را نشان بدهد و البته ممکن است گاهی این دو از نظر طرح و رنگ مشابه هم نباشند اما از نظر هارمورنی رنگ به هم نزدیک بوده و به خوبی کنار هم ست شوند که برای این کار کافی است رگه هایی از رنگ لمینت، بین رنگ های موجود در کاغذ دیواری یافت شود و در این حالت به راحتی ست کردن کاغذ دیواری با پارکت لمینت انجام می شود.

حتما بخوانید: ست کردن پارکت لمینت با مبلمان

البته ناگفته نماند که کاغذ دیواری کلاسیک با طرح گل داماسک یکی از خوش نقش ترین طرح های کاغذ دیواری است (میتوانید مقالات مربوط به کاغذ دیواری کلاسیک و کاغذ دیواری طرح گل داماسک را مطالعه کنید.) که در اغلب اوقات با هر کدام از رنگ های  پارکت لمینت به راحتی ست می شود و اگر رنگ و طرح مبلمان ها شبیه به طرح و رنگ کاغذ دیواری یا لمینت باشند می توانند بیشتر از هر چیزی به ست کردن کاغذ دیواری با لمینت کمک کنند.

بهترین رنگ پارکت و کاغذدیواری

رنگ های کرم و طلایی از جمله رنگ هایی هستند که با رنگ هر لمینتی به راحتی ست می شوند و توصیه هر دکوراتوری استفاده از کاغذ دیواری است که حداقل یکی از این دو رنگ را داشته باشند است و به همین دلیل در ایران اکثر افراد به دنبال کاغذ دیواری کرم و طلایی هستند. امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

چگونه با پارکت لمینت و کاغذ دیواری منزلی زیبا داشته باشیم؟

برخی مواقع وارد منزلی می شویم که علی رغم داشتن مبل های استیل گران قیمت و پرده های فاخر و فرش های ارزنده و همین طور وسایل لوکس اما در کل منزل خشک و بی روح به نظر می رسد؛ سوالی که در این جا پیش می آید این است که چگونه می شود با استفاده از پارکت لمینت و خرید کاغذ دیواری منزلی زیبا و با روح داشته باشیم.

ما در دکورچوب توصیه هایی داریم که چطور با کاغذ دیواری و لمینت این کار را انجام داد :

پارکت لمینت و کاغذ دیواری

به طور کلی توجه داشته باشید که اگر قرار باشد دیوارهای خانه سفید و ساده باشند و هیچ چیز دیگری نباشد منزلی سرد و بی روح به وجود می آید، بنا بر این اولین موضوعی که در این جا پیش می آید بحث انتخاب کاغذ دیواری جذاب برای منزلمان می باشد.

در مورد انتخاب و خرید پارکت لمینت هم بایستی بگوییم که به طور کلی پارکت لمینت هایی که به طرح و رنگ چوب نزدیک تر هستند طرفداران بیشتری داشته و به علت طبیعی تر بودن محیط خانه را با روح و طراوت تر می کنند، مخصوصا پارکت لمینت هایی که گره های برجسته و طرح های برجسته دارند می توانند در این زمینه تاثیر بیشتری خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا