کاغذ دیواری

جدیدترین طرح های کاغذ دیواری سال

جدیدترین طرح های کاغذ دیواری

کاغذ دیواری شیک و زیبا با جدیدترین طرح های سال که در هیچ آلبوم کاغذ دیواری تا کنون ندیده اید که با هر کدام از این طرح ها سبک جدیدی از دکوراسیون را در منزل تان تجربه خواهید کرد. طرح هایی که به ندرت می توانید طرح های مشابه آنها را پیدا کنید. طرح هایی که برای دکوراسیون های کلاسیک و مدرن کاملا مناسب هستند و جز خاص ترین طرح های دیده شده بین نمونه های کاغذ دیواری است.

کاغذ دیواری شیک و زیبا برای طراحی بهتر منزل

حوزه دکوراسیون داخلی ماهیتا در هر بازه زمانی با توجه به خواست و نیاز مردم تغییرات دوره ای و میان دوره ای را می طلبد چرا که هر کسی و مخصوصا هر خانمی دوست دارد هر سال تغییرات اساسی و یا هر چند جزیی در سبک دکوراسیون منزلش بدهد تا از یکنواختی خارج شو.د. معمولا خانم ها در بیشتر اوقات برای این کار از کاغذ دیواری شیک و زیبا که هر سال طرح های زیاد و متنوعی از آن در آلبوم های کاغذ دیواری زیادی طراحی و ارائه می شوند می توانند از معمول ترین تا خاص ترین طرح های کاغذ دیواری را متناسب با سبک دکوراسیون منزل شان انتخاب و تهیه کنند.

کاغذ دیواری زیبا برای زیباسازی منزل

کاغذ دیواری شیک و زیبا با طرح گل

اغلب موارد افراد برای طراحی دیوارهای منزل از کاغذ دیواری گلدار در طرح های کلاسیک مثل کاغذ دیواری با طرح گل داماسک، کاغذ دیواری راه راه برای ایجاد تغییر و تحول در فضای داخلی منزل به روش های مختلف استفاده می کنند و یا از کاغذ دیواری مدرن چون کاغذ دیواری گلدار با طرح گل های مختلف و با رنگ بندی های متنوع و خیلی زیادی دست شما برای انتخاب به خوبی باز می گذارند و به شما قدرت انتخاب بیشتری می دهند تا به راحتی طرح و رنگ مناسبی که بهتر از سایرین با دکوراسیون خانه شما قابل ست شدن است را پیدا کنید و حتی مثل گذاشته در کنار هر کدام از آن طرح ها، کاغذ دیواری های ساده و تگ رنگی که با هر کدام از رنگ بندی طرح های گل قابل ست شدن است می توانید منزل تان را بهتر و با نظم و قاعده ای بیشتر کاغذ دیواری کنید.

کاغذ دیواری طرح گل

اما از آنجایی که هر چقدر زمان می گذرد و برخی از افراد از دیدن طرح های مثل هم و یا مشابه طرح های قدیمی خسته می شوند و برخی به دنبال طرح های جدیدتر و متفاوت تر از سال های قبل هستند، گروهی از طراحان کاغذ دیواری برای این مشکل برای سلایق مختلف طرح های مختلفی را بین آلبوم های جدیدی که تولید می شوند قرار می دهند. کاغذ یواری با طرح گل های متفاوت و یکسری از طرح های مورد علاقه افراد که ممکن است روی پارچه لباس و یا حتی در طراحی کاشی و سرامیک به کار می رود برای طراحی کاغذ دیواری ایده و الهام بگیرند. البته برخی از خانم ها به دنبال کاغذ دیواری با رنگ های خیلی خاص هستند ولی غالبا افرادی که طرح کاغذ دیواری برای آنها مهم باشد طرح های جدید را جستجو می کنند.

کاغذ دیواری فانتزی با طرح برگ

کاغذ دیواری طرح گل تقریبا ایده آل هر خانمی است و برخی از همین خانم کاغذ دیواری با طرح برگ را بیشتر می پسندند و وجود کاغذ دیواری با طرح درخت و برگ با جنبه ای فانتزی گونه می تواند برای این گروه از افراد کاملا جذاب باشد. البته می توانید متناسب با نوع و موقعیت شغلی که دارید از یکسری از طرح ها بهتر محیط کار خود را طراحی کنید و به آن جلوه بیشتری بدهید. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله کاغذ دیواری طرح گل را مطالعه کنید

کاغذ دیواری طرح برگ

کاغذ دیواری پوستر نقاشی

حتی افرادی که به طرح های پوستری علاقه مند هستند می توانند از کاغذ دیوای پوستری با طرح طبیعت و حیوانات اما به شکلی متفاوت و شبیه به نقاشی برای طراحی قسمتی از منزل شان استفاده کنند. همانطور که در تصویر پایین ملاحظه می فرمایید کاغذ دیواری با طرح طاووس های نشسته روی شاخه درختی با شکوفه های گل و برگ های جوانه زده بر روی شاخه های درخت و رنگ بندی هایی که در آن به کار رفته تقریبا با بیشتر رنگ ها به راحتی و بدون هیچ مشکلی ست کنید.

کاغذ دیواری پوستری

جدیدترین مدل های کاغذ دیواری سال

در صنعت دکوراسیون داخلی هر ساله تنوع رنگ ها، کالا ها و اجناس با یک سرعت خیره کننده ای در حال تغییر و جابجایی است.اگر سری به یک مغازه دکوراسیون داخلی بزنید از تنوع آلبوم های کاغذ دیواری جدید و بروزی که در آن ها مشاهده می کنید تعجب خواهید کرد. شرکت دکورچوب نیز همزمان با این تغییر و تحولات گسترده و وسیع هر ساله با محصولات جدید و متنوع برای مشتریان خود در سراسر کشور محصولات جدید و به روز عرضه می نماید. حال در این مقاله قصد داریم جدیدترین مدل های کاغذ دیواری سال 2019 را توضیح دهیم و این که سلیقه مشتریان در حال حرکت به کدام سمت و سو می باشد. هر ساله موسسه پانتون بنا به معیارها و ارزیابی برخی روندها رنگی را به عنوان رنگ سال معرفی می کند و به اصطلاح مد می کند. برای سال 2019 این موسسه رنگ مرجانی را به عنوان رنگ برتر سال معرفی کرده است.

این انتخاب رنگ ها باعث می گردد درتمامی صنایع مثل پوشاک، مد و دکوراسیون این تغییرات سراسری و فراگیر شود و هر ساله این تغییرات و جابجایی ها صورت گیرد. درادامه به برخی از رنگ ها و طرح ها که در سال 2019 بیشتر استفاده می شوند و شرکت دکورچوب در کاغذ دیواری گرند دیزاین خود از آن ها استفاده می نماید را شرح دهیم.

در این جا لازم به ذکر است که برخی طرح ها و نقش ها همانند طرح داماسک از قدیم الایام در صنعت دکوراسیون بوده و هستند و همیشه مشتریان ثابت خود را دارند در این جا بحث نمی کنیم.

جدیدترین کاغذ دیواری ها را برای منزل تان با این روش انتخاب کنید

همیشه راهی برای ایجاد تغییر در سبک دکوراسیون منزل وجود دارد و در اغلب موارد هیچ چیز به اندازه جدیدترین کاغذ دیواری ها روز دنیا قادر به این تغییرات ژرف و عظیم نیستند. اگر شما به کاغذ دیواری ساده و تک رنگ علاقه دارید و دوست دارید تغییری هر چند جزیی در منزل تان ایجاد کنید و برای این کار می توانید در کنار آن از جدیدترین کاغذ دیواری های روز دنیا برای این کار بهره ببرید. هر ساله طرح بسیار متنوعی به آلبوم های کاغذ دیواری با درجه کیفیت بیشتری اضافه می شود که این مورد می تواند تا حد زیادی کار شما را در پیدا کردن طرح مناسب راحت تر کند.

جدیدترین کاغذ دیواری ها 2020

اگر به دنبال جدیدترین کاغذ دیواری ها در بازار دکوراسیون هستید و می خواهید از متفاوت ترین طرح های 2020 در طراحی دکوراسیون منزل تان و یا دفترکارتان استفاده کنید، بهترین کار این است که به دنبال آخرین و به روزترین آلبوم های کاغذ دیواری باشید که توسط معتبرترین افراد وارد ایران شده است باشد تا در کوتاه ترین زمان و بدون اتلاف زمان به جدیدترین کاغذ دیواری ها دسترسی پیدا کنید. خوشبختانه طراحان کاغذ دیواری با توجه به بررسی های انجام شده بر روی نظر و سلایق گروه های مختلف هر جامعه ای طرح های متفاوتی نسبت به قبل درآلبوم های کاغذ دیواری اضافه می کنند و با این کار به راحتی کار افراد کمک زیادی می کنند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله کاغذ دیواری های سال 2020 را مطالعه کنید.

اخرین طرح های کاغذ دیواری

چگونه از جدیدترین طرح های کاغذ دیواری استفاده کنیم تا خانه ای متفاوت داشته باشیم؟

همان طور که بارها و بارها در مقالات پیشین مان گفته بودیم اگر می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید حتما به نکات خرید کاغذ دیواری دقت و توجه کافی را داشته باشید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین جنس کاغذ دیواری را تهیه کنید و پس از آن در ضمن بررسی آلبوم های مختلف برای پیدا کردن جدیدترین کاغذ دیواری ها مراقب باشید که در زمان دیدن طرح های مختلف موقعی که درگیر دیدن طرح های زیاد که هستید، طرح و رنگی را انتخاب کنید که متناسب با سبک دکوراسیون منزل تان باشد، در نتیجه همه طرح های موجود در هر آلبومی هر چقدر هم که زیبا باشد با توجه به سبک دکوراسیونی که منزل تان دارد برای شما کارآمد نخواهد بود و حتی ممکن است باعث بهم ریخته شدن نظم حاکم در فضای داخل منزل بشود.

نحوه استفاده از طرح کاغذ دیواری

بهترین کار قبل از انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون منزل تان این است که به سبک دکوراسیون منزل تان توجه کنید که آیا با توجه به سبکی که دارد رنگ های روشن برای آن بهتر است یا تیره، و یا طرح کاغذ دیواری با چه طرحی باشد می تواند به زیبایی منزل بی افزاید و آن را چشمگیرتر کند. متاسفانه تصور برخی از افراد بر این است که اگر همه دیوارهای منزل را با یک طرح دیوارپوش کنند حتما خانه ای زیباتر و جذاب تر را برای خود می سازنند در حالی که این کار می تواند فضای داخلی خانه را شلوغ تر و حتی بسته و کوچکتر از قبل نشان بدهد و این مساله در مورد کاغذ دیواری با طرح های شلوغ و مخصوصا با رنگ های تیره به خوبی صدق می کند.

اگر دوست دارید با استفاده از جدیدترین کاغذ دیواری ها که به روزترین طرح های دنیا محسوب می شوند خانه ای کاملا جذاب و دوست داشتنی را برای خود بسازید کافی است که در کنار طرحی که انتخاب می کنید به طور همزمان از یک یا دو طرح دیگر نیز استفاده کنید تا بدین طریق به ایجاد تعادل در حفظ نظم دکوراسیون کمک کرده باشید.

به عنوان مثال اگر شما کاغذ دیواری با طرح شلوغ می خواهید منزل تان را تزیین کنید بهترین کار این است که از آن تنها برای یکی از دیوارهای منزل تان استفاده کنید و سایر دیوارهای منزل تان را می توانید با استفاده از کاغذ دیواری ساده و تک رنگ مثل کاغذ دیواری ساده و تک رنگ مثل کاغذ دیوار سبز، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری صورتی، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری زرد، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری سرمه ای، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری قرمز و کاغذ دیواری زرشکی استفاده کنید و یا حتی در کنار آن به طور همزمان از کاغذ دیواری طرح پتینه ای هم استفاده کنید و با وجود سایه روشن های روی آن تغییرات را بیشتر از قبل جلوه دهید.

روش انتخاب طرح و رنگ جدیدترین کاغذ دیواری ها برای اتاق خواب

یکی از بهترین روش های استفاده از جدیدترین کاغذ دیواری ها که دارای طرحی شلوغ هستند در پشت تخت خواب و یا جایی در پشت تلویزیون است و سایر دیوارهای منزل تان را می توانید بسته به نظر و سلیقه ای که دارید نقاشی کنید و یا با کاغذ دیواری ساده دیوارپوش کنید. همان طور که در تصویر پایین ملاحظه می کنید با توجه به شرایط و سبک طراحی که اتاق خواب دارد برای پشت تخت خواب از کاغذ دیواری گلدار با زمینه آبی استفاده کرده اند و لبه های دیوار را با رنگ صورتی نقاشی کرده اند و سایر قسمت ها را با رنگ سبز دریایی رنگ آمیزی کرده اند.

انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب

اگر به فضای داخل اتاق دقت کنید حتما متوجه خواهید شد که رنگ زمینه کاغذ دیواری با سبز دریایی و رنگ رو تختی و گلدان های روی میز چقدر خوب با هم ست شده اند و یا رنگ زرد خردلی بالشت روی تخت خواب و پاتختی با رنگ گل های زرد در کاغذ دیواری با هم متحد شده اند و همچنین رنگ قالیچه نزدیک تخت خواب با رنگ صورتی بالشت ها و گل های صورتی و قرمز در کاغذ دیواری هماهنگ هستند و حتی رنگ لوسترهای تزیینی با کفپوش و همینطور میزهای که در دو طرف تخت خواب قرار گرفته به زیبایی اتاق خواب کمک کرده است.

در نتیجه با رعایت همین نکات ریز و هماهنگ کردن آنها با هم می توانید نما و جلوه اتاق خواب تان را پیش از گذشته نشان دهید. بنابراین اگر می خواهید تغییراتی در دکوراسیون اتاق خواب تان ایجاد کنید لازم نیست همه سرویس های خواب خود را عوض کنید برای این کار کافی است تما رنگ هایی که در اتاق خواب تان وجود دارد را روی یک برگ کاغذ لیست کنید و با توجه به رنگ هایی که در اتاق خواب تان وجود دارد طرح کاغذ دیواری را انتخاب کنید که همه رنگ هایی که در اتاق خواب تان است را در خود داشته باشد و یا حداقل دو تا سه رنگ از رنگ هایی موجود در اتاق، بین طرح کاغذ دیواری باشد تا پس از نصب زیبایی خود را بهتر نشان دهد و اتاق تان را جذاب تر کند. (کاغذ دیواری اتاق خواب)

قیمت کاغذ دیواری

همیشه محاسبه قیمت کاغذ دیواری براساس نوع جنس و کیفیت آن بوده است و گران بودن و ارزان بودن نمونه طرح های هر آلبوم به این مساله وابستگی کامل دارد و هیچگاه طرح و رنگ های آلبوم و یا ساده بودن و لاکچری بودن طرح های کاغذ دیواری بر روی قیمت هیچ کدام از آلبوم های کاغذ دیواری تاثیری نداشته است. از آنجا که آلبوم های کاغذ دیواری موجود در بازار دکوراسیون ایران از کشورهایی مثل چین وارد می شود مسلما قیمت این قلم از حرفه دکوراسیون کاملا با قیمت روز دلار برآورد می گردد.

جدیدترین کاغذ دیواری ها در شرکت دکورچوب

با توجه به همه چیزهای که گفته شد در حقیقت این سلیقه شخصی شما است که تعیین کننده شیک بودن و زیبا بودن طرح کاغذ دیواری خواهد بود. ممکن است قدیمی ترین طرح های کاغذ دیواری در نظر شما شیک و زیبا بیایند و یا حتی ممکن است طرحی که مورد پسند دیگران نیست به نظرتان قشنگ تر از هر طرحی که تا کنون دیده اید به چشم تان آمده باشد. طراحان با توجه به نظرات و سلایق مختلف طرح های مختلف را ارائه می دهند که در این بین ممکن است تعدادی از آنها بهتر و بیشتر از سایر طرح ها توجه شما را به خودش جلب کند.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا