کاغذ دیواری

کاغذ دیواری در آشپزخانه، آری یا خیر؟

بهترین کاغذ دیواری برای آشپزخانه چیست؟

همه ما در هال، پذیرایی، اتاق کودک و اتاق خواب کاغذ دیواری دیده ایم. اما کمتر و یا اصلا در آشپزخانه کاغذ دیواری مشاهده نکرده ایم. مردم کمتر به این موضوع فکر می کنند که در آشپزخانه بتوانند از کاغذ دیواری استفاده کنند اما ما در این مقاله می خواهیم نشان دهیم که استفاده از کاغذ دیواری در آشپزخانه چه اعجابی می کند.

انتخاب کاغذ دیواری آشپزخانه متفاوت تر از انتخاب کاغذ دیواری برای دیگر قسمت های منازل است.فرض کنید مثلاً استفاده از کاغذ دیواری با تم آبی رنگ ممکن است در دیگر قسمت های منازل زیبایی به آن ندهد در صورتی که استفاده از این کاغذ دیواری در آشپزخانه بسیار زیبا و جذاب به نظر برسد.

استفاده از کاغذدیواری مخصوص آشپزخانه

بسیاری از خانم های خانه دار که به  مجموعه دکورچوب مراجعه می کنند همچنان مصر هستند که از سرامیک و سنگ و مواد این چنینی برای آشپزخانه استفاده کنند و علت این اصرارشان این است که نظافت این مواد راحت تر است. برای این گونه افراد پیشنهاد ما استفاده از کاغذهای دیواری در پشت شلف ها می باشد. استفاده از کاغذ دیواری که با تم کلی آشپزخانه هماهنگ باشد زیبایی و ظرافت خاصی را به آشپزخانه شما می دهد. ترکیب کاغذهای دیواری و سنگ از زیباترین ترکیباتی است که در آشپزخانه دقابلیت اجرا شدن دارد استفاده از فرش،کاغذ دیواری، پارکت لمینت و کابینت های سفید که به خوبی بایک دیگر ترکیب شده اند زیبایی دوچندانی می دهد.

نکته مهم

کاغذ دیواری را پشت گاز استفاده نکنید زیرا سریعا دچار کثیفی می گردد. حال که در مورد استفاده از کاغذهای دیواری آشپزخانه و کاربردهای آن توضیحاتی دادیم به سراغ طرح های متنوع تر و جدید تر می رویم.

کاغذهای دیواری طرح کاشی در آشپزخانه

 

کاغذ دیواری طرح کاشی از زیباترین و باصلابت ترین طرح ها می باشد. استفاده از کاغذهای دیواری طرح کاشی در یک دکوراسیون مدرن یک تضاد زیبایی به محیط می دهد. همان طور که در تصویر هم مشاهده می کنید، استفاده از کاغذهای دیواری طرح کاشی به همراه یک گلیم زیبا حس سنتی و مدرن را القا می کند.

کاغذدیواری طرح کاشی آشپزخانه

کاغذ دیواری طرح چوب

از آنجایی که معمولا کابینت های که در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند کابینت های طرح چوب و یا به رنگ چوب هستند، استفاده از کاغذهای دیواری طرح چوب می تواند ترکیبی همسان زیبایی در آشپزخانه ها به وجود آورد.

کاغذهای دیواری مدرن و آبرنگی در آشپزخانه

خرید طرح های کاغذدیواری مدرن و آبرنگی

استفاده از کاغذهای دیواری های مدرن و با طرح خاص در آشپزخانه می تواند منجر به برجسته شدن طول آشپزخانه و همین بیشتر به نظر آمدن طرح کاغذهای دیواری آشپزخانه می گردد. تم خاکستری و سفید این آشپزخانه به همراه کاغذهای دیواری مدرن ترکیب جذابی ایجاد نموده است. کاغذهای دیواری آبرنگی که از مورد علاقه ترین کاغذهای دیواری های نگارنده هم می باشد، حس زندگی، طراوت و جذابیتی که به آشپزخانه می دهد منحصر به فرد می باشد.

قیمت کاغذ دیواری آشپزخانه

بسته به جنس و همین طور برند شرکتی که انتخاب می کنید قیمت های متفاوتی بدستتون میاد.برای اطلاع از قیمت های روز کاغذ دیواری برای آشپزخانه با بخش فروش شرکت دکورچوب در ارتباط باشید.

جمع بندی

استفاده از کاغذ دیواری در آشپزخانه، چندان در ایران مرسوم نمی باشد. در این مقاله ما خلاقیت ها و ابتکارات و همین طور روش هایی نشان دادیم که کاغذهای دیواری آشپزخانه چطور جذاب و زیبا بنظر میرسد.

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید و آن را با افراد خوش سلیقه به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا