کاغذ دیواری

معرفی کاغذ دیواری طرح زیگزاگ

کاغذ دیواری طرح زیگزاگ

کاغذ دیواری طرح زیگزاک یک طرح منحصر به فرد و کمتر شناخته شده بین طرح‌های کلاسیک است. کمتر سلیقه‌ای ممکن است، به این طرح گرایش داشته باشد. ممکن است برخی از افراد این مدل طرح را با طرح‌های مدرن اشتباه بگیرند. کاغذ دیواری با این طرح برای هر جا و مکانی قابل استفاده است.

کاغذ دیواری طرح زیگزاگ طرحی مدرن یا کلاسیک!

ممکن است شما هم از یکسری از طرح‌های نسبتا عجیب برای خرید کاغذ دیواری خوش‌تان بیاید، اما ندانید که کاربرد و نحوه استفاده از آنها به چه صورت است. مخصوصا کاغذ دیواری با طرح‌های هندسی، شما را دچار چنین مساله‌ای کرده‌اند. البته در مورد طرح کاغذ دیواری زیگزاگ هم قطعا چنین احساسی را داشته‌اید. ناگفته نماند که برخلاف طرح و شکل کاغذ دیواری زیگزاگ، این مدل کاغذ دیواری یک طرح هندسی محسوب نمی‌شود. کاغذ دیواری طرح زیگزاگ در حقیقت یک طرح کلاسیک است.

کاغذ دیواری طرح زیگزاگ

کاغذ دیواری طرح زیگزاگ، یک طرح کاملا قدیمی است، به همین دلیل از آن به عنوان یک طرح کلاسیک یاد می‌شود. بنابراین طبیعی است که از آن به عنوان یک طرح کلاسیک که به همه دوران‌ها تعلق دارد، یاد شود. ممکن است برخی از افراد به خاطر استفاده مداوم از یک طرح کاغذ دیواری، دل زده شوند و از نظر آنها طرحی قدیمی و از مد افتاده بیاید. اما گاهی تعدادی از این طرح‌ها همچون کاغذ دیواری طرح داماسک به علت پر طرفدار بودن هیچ وقت از مد نمی‌افتند. کاغذ دیواری طرح زیگزاگ هم یکی از این مدل طرح‌ها است که در این مقاله در مورد کاربردها و نحوه استفاده از آن بیشتر آشنا خواهید شد، پس با ما همراه باشید.

از رنگ بندی کاغذ دیواری طرح زیگزاگ تا کاربردهای آن

همان طور که در هر کدام از انواع مدل‌ های کاغذ دیواری رنگ بندی‌های مختلف و متنوعی به چشم می‌خورد، در مدل طرح زیگزاگ هم رنگ بندی‌های شاد و متنوع هم موجود است. از رنگ‌های سرد تا گرم و خنثی با هر نوع سلیقه‌ای با طرح‌های نسبتا متفاوت در دسترس است. کاغذ دیواری زیگزاگ برای هر کدام از قسمت‌های خانه، از آشپزخانه و سرویس‌ها گرفته تا هال و پذیرایی و اتاق خواب‌ها کاملا کاربردی است. این مدل کاغذ دیواری را با انتخاب رنگی مناسب به راحتی می‌توانید برای هر قسمتی که مد نظرتان باشد، استفاده کنید.

کاربرد کاغذدیواری زیگزاگ

حتی اگر به طرح‌های رنگارنگ علاقه داشته باشید، می‌توانید از کاغذ دیواری رنگارنگ طرح زیگزاگ در طراحی دکوراسیون منزل‌تان استفاده کنید، رنگ‌های متنوع و مختلف در مدل طرح زیگزاگ فضای خانه را به شدت چشمگیر می‌کند.

نحوه استفاده از کاغذ دیواری طرح زیگزاگ، چطور و چگونه؟

با توجه به رنگ‌ بندی فضای اتاق، راحت‌تر می‌توانید در مورد انتخاب رنگ کاغذ دیواری طرح زیگزاگ تصمیم بگیرید. رنگ بندی کاغذ دیواری، به خوبی می‌توانید در تنظیم هاله‌هایی از انرژی به شما کمک کند. هر رنگی داری انرژی است، با دیدن هر رنگ مسلما احساسی متفاوت پیدا می‌کنید. بنابراین نوع استفاده از کاغذ دیواری تنها براساس طرح نیست و نوع رنگ‌ بندی آن، کاربردهای آن را مشخص می‌کند.

از این مدل کاغذ دیواری می‌توانید برای دیوارپوش کردن کل دیوارهای اتاق استفاده کنید. حتی می‌توانید از این کاغذ دیواری طرح زیگزاگ در کنار سایر طرح‌های دیگر هم استفاده کنید. چرا که وقتی همه دیوارها با یک طرح کاغذ دیواری می‌شود، یک شکل و نما پیدا می‌کند، و زمانی که از تنها قسمتی از دیوارهای خانه با آن دیوارپوش می‌شود، خانه شکل و ظاهر دیگری به خود می‌گیرد. برای اینکه قابلیت کاربردهای این مدل کاغذ دیواری را در زیبایی منزل‌تان افزایش دهید، باید طرح‌های متناسب با آن را پیدا کنید. برای این کار می‌توانید از فروشنده کمک بخواهید.

سرویس بهداشتی جذاب با طرحی کلاسیک

اگر شما هم به طرح‌های کلاسیک علاقه دارید، یا دوست دارید سرویس بهداشتی را متفاوت از قبل طراحی کنید، از کاغذ دیواری رنگارنگ با طرح زیگزاگ به خوبی به خوبی می‌توانید این کار را انجام دهید. تنوع رنگ‌های زیاد و شاد برای طراحی دیوار قسمت میز روشویی و یا حتی همه قسمت‌های سرویس قابل استفاده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله کاغذ دیواری حمام را مطالعه کنید.

طراحی دکوراسیون شاد بهاری با طرح زیگزاگ

اگر می‌خواهید در نیمه اول سال 1399 کار بازسازی منزل‌تان را انجام دهید، و به دنبال کاغذ دیواری طرح کلاسیک شاد و رنگی هستید، کاغذ دیواری طرح زیگزاگ برای شما کاملا مناسب است. هر رنگ شاد بهارانه‌ای که به دنبالش هستید را می‌توانید با این طرح به خانه بیاورید. خانه‌ای شاد و نگارنگ را با رنگ‌ بندی‌های موجود در خانه ست کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله کاغذ دیواری دکوراسیون داخلی را مطالعه کنید.

طرح زیگزاگ از دیوارپوش تا کفپوش

طرح زیگزاگ، از جمله طرح‌های جذاب و پرطرفداری است که نه تنها در کاغذ دیواری، بلکه در فرش و موکت هم در طراحی دکوراسیون کاربردهای فراوانی دارد. این طرح، یکی از طرح‌های بی‌نظیر در سبک طراحی دکوراسیون محسوب می‌شود. همان طور که در تصویر پایین می‌بینید، تنوع رنگ‌های زیاد در کاغذ دیواری طرح زیگزاگ با رنگ‌ بندی لوستر و فرش با طرح زیگزاگ چقدر خوب با هم ست شده‌اند. اتاقی با رنگ‌های متنوع و شاد، که توجه هر کسی را به خوب جلب می‌کند.

البته اگر به رنگ‌های خنثی علاقه دارید، یا اگر رنگ تخت خواب و رو تختی خنثی است، و می‌خواهید رنگ کاغذ دیواری را با آن ست کنید، از کاغذ دیواری طرح زیگزاگ با رنگ سفید کرم استفاده کنید. سبک طراحی این مدل کاغذ دیواری به صورت خلوت و شلوغ است. با توجه به سبک و طرح اتاق می‌توانید از طرح‌های خلوت‌تر یا شلوغ‌تر آن در طراحی داخلی اتاق خواب استفاده کنید.

کاغذ دیواری طرح زیگزاگ در طراحی دکوراسیون شرکت

اگر به دنبال یک طرح خاص و متفاوت برای طراحی دکوراسیون اتاق کار هستید، این طرح می‌تواند برای شما کاملا مناسب باشد. طرحی ساده و کلاسیک، با ترکیب حداقل دو رنگ در این طرح برای طراحی اتاق کار یا سالن انتظار مراجعان یا لاوی ساختمان بسیار عالی است.

اگر سبک کاری شما به گونه‌ای است که لازم است فضای کاری خود را شاد طراحی کنید، می‌توانید از طرح‌هایی با رنگ بندی متنوع و شاد استفاده کنید. از این طرح با رنگ‌های شاد برای مطب پزشک مخصوصا پزشک اطفال، دندانپزشکان و مهد کودک‌ها به خوبی استفاده کرد. قبل از خرید کاغذ دیواری برای محیط های اداری مقاله کاغذ دیواری اداری مجله دکورچوب را مطالعه کنید.

قیمت کاغذ دیواری طرح زیگزاگ

قیمت کاغذ دیواری طرح زیگزاگ هم مثل سایر انواع کاغذ دیواری با توجه به نوع جنس و کیفیت کاغذی که در ساخت آن استفاده شده است، برآورد می‌شود. از آنجایی که در دو سال گذشته قیمت ارز در ایران نوسان زیادی داشته است، قیمت این نوع کاغذ دیواری هم مثل انواع دیگر کاغذ دیواری بر اساس قیمت روز دلار می‌تواند متفاوت باشد. البته نوع جنس کاغذ بر روی قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش بازرگانی دکور چوب در ارتباط باشید.

مرکز فروش کاغذ دیواری طرح زیگزاگی

جمع بندی: کاغذ دیواری طرح زیگزاگ هم مثل کاغذ دیواری راه راه و کاغذ دیواری با گل داماسک، یکی از انواع طرح‌های کلاسیک و قدیمی محسوب می‌شود. این مدل طرح طرفداران کمی ندارد. حداقل دو رنگ در طرح طرح زیگزاگ وجود دارد. در هر مکانی به راحتی می‌توانید از این طرح در کار طراحی دکوراسیون داخلی بهره ببرید. امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا